Reklama

Reklama

Šílenci na prknech

  • USA Out Cold (více)
Trailer

Obsahy(1)

Bull Mountain rozhodně není nejluxusnějším lyžařským letoviskem na Aljašce. Ani Rick Rambis s kamarádem Lukem, jeho bratrem Pierrem, černochem Anthonym a půvabnou Jenny, kteří tu pracují jako instruktoři lyžování a snowboardingu, nepatří k nejvzornějším. Když zrovna nesjíždí svahy, užívají si života na nekonečné řadě divokých mejdanů. Jejich sen o místě pro všechny, kterým se snowboard stal náplní života, je ohrožen, když majitel letoviska, bývalý slavný lyžař Papa Muntz, odkáže letovisko synu Tedovi. Ten totiž nemá pro mladé rebely příliš pochopení a chystá se vše prodat bohatému Johnu Majorsovi, jenž se na areál přiletí podívat s dcerou Annou a nevlastní Inge. Brzy vyjde najevo, že se chystá místo plné života přebudovat v luxusní letovisko pro bohaté manažery a obchodníky, což znamená vyhazov pro většinu personálu. Jediný, koho by byl ochotný v podniku ponechat, je Rick. Jenže ten je věrný přátelům a rozhodně by netrhal partu. Navíc zjistí, že s Annou před lety prožil krátkou romanci v Mexiku, a když ho po třech týdnech opustila, zlomilo mu to srdce. Rick a jeho kamarádi se rozhodnou Bull Mountain zachránit pro sobě podobné snowboardisty a vyhlásí Majorsovi válku. Situaci poněkud ztíží skutečnost, že Anna má zřejmě pro Ricka stále slabost. Na zasněžených svazích se tedy rozpoutá válka o záchranu letoviska i o Rickovo srdce. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (161)

pan Hnědý 

všechny recenze uživatele

Komediální oddechovka, která diváka pobaví, ale dějově nijak nepřekvapí. Slabší scénář lze shrnout do jednoho sloupce, ale Malloyovci to zachrání tím, že se dostal na plac Zach Galifianakis, který je opět výborný (jako v The Hangover) a sexy Victoria Silvstedt je opravdu výstřední postavou pro nás chlapy. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Místní Eskymáci mají devět výrazů pro ptáka uvízlýho v trysce." Tato stěžejní informace, pár celkem povedených vtípků a nepřehlédnutelná herecká topornost populární švédské trajdalky po mole, byly tím jediným, co mě na snímku bavilo. Je však velmi pravděpodobné, že kdybych měl větší smysl pro stabilitu na prkně a byl při sledování pod vlivem některého z výkonných náladobudičů, tak bych se dokázal pobavit lépe. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Michael Andrews: 1. Anytime - Eve 6 ,2. Makes No Difference - Sum 41 ,3. Win Or Lose - Foo Fighters ,4. Ev Rebahdee - Planet Asia and William ,5. Posters - Jack Johnson ,6. Funk No. 49 - James Gang ,7. Lipstick And Bruises - Lit ,8. She Is Beautiful - Andrew WK ,9. Hear You Me - Jimmy Eat World ,10. Green Light Girl (Rock Remix) - Doyle Bramhall II & Smokestack ,11. For Anyone - The Color Red ,12. Makin' Money - Handsome Devil , ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Nadpriemerná studená zábava na teplý letný večer. Veľmi som sa bavila, malo to šmrnc, rýchlosť, nebolo to rozvláčne, malo to odlišné charaktery hlavných hrdinov. Nebolo to nijako romanticky ovplyvňované. Všetci herci boli vynikajúci, rovnako ako aj príbeh. Nemalo to žiadnu hlbšiu podstatu. Krásne zábery hôr a soundtrack, ktorý mi pripomenul staré dobré časy ovplyvňujú moje hodnotenie. 75% ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Podobně jako hodně zaprášená záležitost Sky Akademie, i tohle poměrně funguje. Máme zde zlého nového majitele horského střediska a proti němu se samozřejmě postaví místní povaleči, alkoholici, atd. Několik fórků opravdu povedených, ale hlavně se jedná o jednoznačně odpočinkovou záležitost, ve které Zach Galia....... (to jméno je opravdu hrozné) válí. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • Film se natáčel na Aljašsce, kde se odehrává i děj filmu, mimo Aljašku se natáčelo také v kanadské provincii Britská Kolumbie. (Koldyn)
  • Ve filmu se objevili o profesionální snowboardisté Todd Richards, vicemistr světa z roku 1997, Rio Tahara, Tara Dakides, Devun Walsh a Rob "Sluggo" Boyce. (Simpoch)
  • Poslední film, ve kterém si herec Lewis Arquette zahrál. Zemřel 9 měsíců před uvedením filmu do kin. (ČSFD)

Reklama

Reklama