Šílenci na prknech

Out Cold

Šialenci na snowboardoch

Komedie / Sportovní

USA, 2001, 85 min

...nevíte co tam dělal Richard Donner za barem?? Jak se tam dostal?? Miluju hory, proto dnešních lehce nadsazených šedesát procent, věnuju všem kteří rádi lyže, snowboardy, boby, lžíce, pytle, prostě všechny ty nádherné věci, na kterých se dá jezdit a blbnout do zblbnutí. Jednou větou: Ve filmu je jeden vtip a ten považuju za naprosto geniální...kdybych seděl za volantem já, musel bych se podívat, jestli náhodou připosráno v kaťatech nemám:)).(23.9.2008)

Celkem slušná oddychovka, u které se dá dobře pobavit. Zach Galifianakis rozhodně nezklamal a chybu neměla ani Victoria Silvstedt, na kterou se dá opravdu dobře dívat. Co se týče stopáže, je to tak akorát, nějaké scénky by se sice daly vypustit, některé naopak mohly být více zavedené do detailů. 70%.(23.1.2013)

• Jara.Cimrman.jr

"Místní Eskymáci mají devět výrazů pro ptáka uvízlýho v trysce." Tato stěžejní informace, pár celkem povedených vtípků a nepřehlédnutelná herecká topornost populární švédské trajdalky po mole, byly tím jediným, co mě na snímku bavilo. Je však velmi pravděpodobné, že kdybych měl větší smysl pro stabilitu na prkně a byl při sledování pod vlivem některého z výkonných náladobudičů, tak bych se dokázal pobavit lépe.(3.5.2016)

Ak máte dobrú náladu a chcete ju okoreniť kŕčami zo smiechu a miestami slzami tak toto je jak vyšité. Zachov začiatok a hneď vytŕča spomedzi ostatných. OST♫ 3/5 Príbeh 2/5 Výkony 3/5 Napätie nebolo Humor 4/5 ... 75%(8.1.2013)

Outcold rozhodně nepřišel na svět s ambicemi stát se superúspěšnou komedií...je tu prostě proto, aby pobavil a pozdvihnul ducha v těžkých chvílích. Ikdyž příběh nestojí za nic, vůbec to nevadí. Opravdu některé vtípky stojí za to a ve spojení se sněhem, prkny a vším co patří k zimě to nakonec není špatné. Sountrack taky přidá (Makes no difference od Sum 41je parádní snowboardová pecka) a nakonec se dozvíte třeba i to co rozhodně nedělat ve vířivce.(12.3.2009)

• - Poslední film, ve kterém si herec Lewis Arquette zahrál. Zemřel 9 měsíců před uvedením filmu do kin. (Elwanelyn)

• - Film se natáčel na Aljašsce, kde se odehrává i děj filmu, mimo Aljašku se natáčelo také v kanadské provincii Britská Kolumbie. (Koldyn)

• - Ve filmu se objevili o profesionální snowboardisté Todd Richards, vicemistr světa z roku 1997, Rio Tahara, Tara Dakides, Devun Walsh a Rob "Sluggo" Boyce. (Simpoch)