Totáln! sezona

• Česko Totální sezona
Sportovní / Dokumentární
Česko, 2019, 6 h 48 min (Minutáž: 22–80 min)

Epizody(8)

Ozzy2

Dobrý člověk......tys viděl tak pět minut.........přesně tak, ten dokument je natočen pro nás-slávisty, srdcaře, co fandí Slavii celý život a prošli si většinou peklem.i když sezona 1996, byla úspěšnější (Slavia došla až do semifinále EL, kde vypadla s Bordeaux), ale tohle je pro mě víc.Na tuhle sezónu nikdy nezapomenu a pevně věřím, že uvidíme i Totální sezonu II., která bude ještě úspěšnější. ()

Mara97

Jedinou negativní stránkou věci je fakt, že před rokem měl podobný dokumentární formát šejkovský pseudoklub Manchester City. Totální sezona je skvělým počinem za skvělou sezonou, nejlepší v historii Slavie. Záběry z kabin jsou unikátní a vtáhnou diváka do děje, je radost to sledovat. ()

Kvasekus

Pro fanouška povinnost a pro všechny ostatní sportovní i nesportovní nadšence skvělej dokument. Pro nás Slávisty je Totální sezóna spojená s velkejma emocema, takže se nám to u seriálu vrací a myslim, že se u toho všichni smějem jak blázni. A pro vás všechny ostatní je to skvělá možnost se podívat do zákulisí kabiny i klubu, na tréninky nebo do hlav fotbalistů...a neni to jen nějaká strojená taškařice, která se narychlo upeče po velkym úspěchu. Je to promyšlenej dokument posbíranej během sezony, kdy byla kamera i za prdelí trávníkáře ať už se dařilo nebo ne. Všechno navíc profesionálně vedený...skvělý záběry, momenty i hudba. A podle toho to vypadá. Pěknou zábavu přátelé! Slavia Praha!! ()

Likan7

Fandím Spartě a Slávii jsem měl vždycky za toho největšího soupeře. Totál!ní sezona je ale tak skvělý pořad, dokument, časosběrné video, že jsem se někde ve 2/3 seriálu přistihl, jak jim to přeju a jak skvělého trenéra v panu Trpišovského mají. První dva díly jsou takové rozjíždějící, jenže potom se pro fotbalového fanouška rozjede sen. Záběry z kamer nejen během tréninků a porad, ale hlavně během poločasů jsou nesmírně zajímavé. Na takové záběry bych se dokázal dívat hodiny. Pro slávisty je tohle naprostý sen. Já k těm klukům nemám vztah, fandím jím tak maximálně v Evropě, ale po tomhle fantastickým díle budu mít Slávii o chlup sympatičtější. Pro slávisty dokonalý a povinnost, pro ostatní skvělý. ()

mazic odpad!

Kdyby vyskrtli věcné oslavy a plácání v kabině a podávání rukou, tak by to byly krásné a kvalitní 2 dily o Slavii. Takhle se ten brak nedal koukat. Jo a houstecky či jak se ten plesoun jmenuje je solidni psychopat.... ()

Juwe

Jako nezávislý fotbalový fanoušek musím konstatovat, že se jedná suverénně o nejlépe natočený český sportovní dokument. Kvalita těchto sportovních dokumentů se poslední roky rapidně zvedla a tak společně s "The Last Dance" se jedná o nejlepší letošní snímky. ()

Lukaso02

Bohužel pro mě osobně zatím trochu zklamání. Doufal jsem v dokument ve stylu all or nothing, ale po druhým dílu asi můžu říci, že tohle zůstane nenaplněno. Je to víc komentovaný sestřih záběrů s hudbou a rozhovory. Chybí tam ten prvek nekomentovaných záběrů, které vytváří pocit, že člověk opravdu vidí pod pokličku toho týmu a cítí tu týmovou atmosféru. Minutáž jednotlivých dílů bych si taky představoval delší. Tohle jsou věci, které se po druhém dílu už pravděpodobně nezmění. 65 % ()

Hovadin

Odpad tomuhle může dát jedině fanoušek Sparty, který nedocení to, že nic podobného v Česku nemáme. Za mě prostě super "dokument" a nahlédnutí hlavně do kabiny. Kam se jen tak normální člověk nepodívá. Proslovy Trpišovského, které jsou tedy dost jednotvárné, ale asi to funguje. Ovšem skvěle tohle dílo zachycuje pravej přínos pro tým od Přemysla Kováře. ()

Mkartaylas56

Je úžasné, že se tento nový formát dokumentů po sériích o Manchesteru City nebo Sunderlandu dostal i k nám do Čech a že se nám takto mohl představit můj nejoblíbenější český tým Slavia, obzvlášť po tak neskutečné sezóně. Od prvního až do posledního dílu je to pro mě až nečekaně zručně a kvalitně natočený seriál, narvaný emocemi a stejně jako u výše zmíněných nám nabízí jedinečný pohled do zákulisí formou, že si připadáte jako jeden ze členů týmu. Za mě je to určitě věc, která se ve své branži rovná světovým měřítkům a určitě bych Totáln! sezonu doporučil naprosto všem fotbalovým fandům, ať už máte Slavii rádi nebo ne. ()

PaTeXx

Velká čest klukům ze Slavie, že jsem jim povedlo natočit dokument evropského kalibru. Místy se některé pasáže velmi přepískávaly (Součkův medailonek, dlouhé oslavy doublu), ale vykompenzovaly legendární momenty typu děkovačka na Chelsea a prodloužení proti Seville. Dokument koresponduje s aktuální kvalitou Slavie. ()

baclajean

Prvé štyri časti boli kvalitatívne lepšie ako druhé štyri, v ktorých sa už priveľa času z dokumentu trávilo v hráčskej kabíne. No celkovo vynikajúci dokument, ktorý mapuje skvelú sezónu v podaní českého futbalového giganta. Odporúčam aj prečítať si Trpišovského biografiu. Nebol som nikdy vyslovený fanúšik Slavie (no vždy som ju mal radšej ako Spartu), teraz im však držím palce, lebo aj vďaka tomuto mikropohľadu do zákulisia klubu vidno, že veci fungujú tak, ako majú a zišla sa správna partia. ()

hony23

Krásné vzpomínání na fantastickou sezonu, záběry do kabin, na tréninková hřiště i z cest na úspěšné zápasy. Takhle by měla vypadat práce pro fanoušky! Červenobílá síla ❤ ()

wdc

Mohlo by tam být méně sprostých dialogů z kabiny a více komentářů trenéra a samotné hry fotbalu. ()

Dobry_clovek

Nekdo videl “ All or nothing “ a rozhodl se natocit neco podobneho i o Slavii. Jenze Slavia neni City, Trpisovsky neni Guardiola a Bycek a spol. nejsou dobri filmari. Je to amatersky natocene, sestrihane a s naprosto prisernou hudbou. 90% vsech zaberu uz clovek zna z televize, pohledu do kabiny nebo soukromi je malo a vetsinou se smrsknou jen na tanecky po viteznem zapase, nebo na “ duchaplne “ rozhovory plne vulgarit. Prave rozdil mezi buranstvim ceske “ kapr “ ligy a elitou z Premier League bije do oci nejvic a v kombinaci s amaterskym zpracovanim se obcas jedna o smrtici koktejl trapnosti, ktery slaviste budou milovat i tak, ale tezko i nekdo jiny. ()