WWE Survivor Series (TV pořad)

WWF Survivor Series

Sportovní / Akční

USA, 1987, 180 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

Hulk Hogan mě celkem překvapil v takovém rozpoložení není jen tak vidět.(15.5.2011)

Tak hodncoení zápasů: DiBiase vs. Brya, jsem ani nečekal kdejakou podívanou. Bryan sice umí, ale nedělá žádnou show a DiBiase byl prakticky vždy dřevo. Kaval vs Ziggler byl o něco lepší zápas, především díky Kavalovi, tkerý mě opravdu zaujal a začal sem trošku litovat, že sleduju pouze RAW a ne SmackDown. Morrison vs. Sheamus byl předvídatelný a nudný zápas, fakt největší průser celý show. Divas match nebyl špatný, ale nebylo to úplně ono. Edge vs. Kane nebylo vůbec špatné, ale boužel jen chvilkami. Tag team match mě bavil, vždycky mě baví dvojice Santino a Kozlov, bohužel nedostali titul, což ovšem nikdo ani nemohl čekat. No a závěr, Barret vs. Randy. Zápas slušnej, ale storyline naprosto brilantní. Nikdy jsem nečuměl snad víc. Prostě jak si Randy poklepal na hrudník a Cena tam pak probíhal halou...paráda. Tenhle match ěm tak nadchnul, že zvedl celé PPV.(24.11.2010)

Survivor Series 2010 Neveril som vlastným očiam keď som sledoval Kavala v zápase proti Zigglerovi, neskutočne talentovaný mladík kvôli ktorému asi začnem sledovať Smackdown. Ďalej to tam bolo ako na húpačke. Sheamus vs. Morrisn celkom ušiel, elimination match medzi smackdownom ma moc nebavil, Bryan vs. DiBiase nie najhoršie ani nie najlepšie, Edge a Kane skončil viac než zaujímavo ale mnou najviac očakávaný "Free or Fired Match" dopadol podľa mňa najlepšie a v nasledujúcich týždňoch rozvíril zaujímavý sled udalostí v Raw. Ja osobne som veľmi spokojný, a až na pár výhrad nevidím žiadne dôvody prečo nehodnotiť plným počtom ...(12.12.2010)

Za Sweet Chin Music v podání Chucka Norrise dávám *****(26.5.2010)

Tak nějak mi není jasné jestli je to záměr nebo to prostě board of directors nevidí, ale už delší dobu jsou otvírací bouty jsou mnohem kvalitnější než main eventy a to stejné v bledě modrém platí i u SS. První 3 bouty mě opravdu bavily, pak celkem slušný divas contest (je dobré vidět, že se snad konečně zase vrátí k wrestlerkám a ne k modelkám) no a Kane vs Edge měl spíš rozvíjecí charakter pro jejich feud. Zbytek PPV nestojí moc za řeč.(8.12.2010)

Dávam 5* za Survivor Series 1993, moju prvú show, ktorú som videl. Len škoda, že Hartovci sa vtedy rozhádali.(15.3.2014)

Od Survivor Series som čakal trochu viac, a aj keď Bryan/DiBiase, Kaval/Ziggler, Morrison/Sheamus boli kvalitné zápasy (dokonca aj divas sa dali zniesť), oba main eventy boli však dosť neuspokojivé (Edge/Kane mal stupídny finiš a celkovo som čakal viac, no a Barrett/Orton bol čistý storytelling, ktorý bol síce zvládnutý na výbornú, ale samotná akcia v ringu za veľa nestála). Survivor Series by bola na silnejšie 3, no kvôli tomu, ako to všetko dokázalo WWE využiť nasledujúci večer v RAW, dávam 4*. RAW bol jeden z najlepších v dlhej dobe.(24.11.2010)