poster

Trabantem z Indie až domů (TV seriál)

Dokumentární / Road movie

Česko, 2019, 6 h 39 min (Minutáž: 28–35 min)

 • Hpatrik
  ***

  Asi nejslabší trabantí výprava co se obsahu i posádky týče. Noví i staronoví účastníci mi moc k srdci nepřirostli, a někteří mi byli přímo nesympatičtí, no a ten největší týpek se tam objeví až na konci :). Hodně mě ale překvapilo, že výpravu mezi Kargystánem a Slovenskem pravděpodobně vůbec netočili, a to je škoda. Bylo by zajímavé srovnání, co se za těch deset let v těch zemích změnilo, mohli navštívit nová/jiná místa, nehledě na to, že název z Indie až domů je hodně klamavý.(17.12.2019)

 • char_t
  ***

  Velká škoda, že větší minutáž dostal až seriál z té nejméně zajímavé cesty... Za mě Trabanti vyvrcholili Jižní Amerikou, která byla zdaleka nejpestřejší. O chlup méně zajímavá Austrálie to aspoň vynahradila troškou dramatu a netradiční sestavou cestujících... Indie mi přijde jen jako odškrtnutí posledního políčka na checklistu, odbytou povinnost, samozřejmě zachycenou profesionálně a plnou pěkných záběrů (ještě aby ne, napopáté), která ale jinak neobsahuje nic navíc. Škoda.(14.12.2019)

 • Don82
  ****

  Z této cesty "Trabantů" opět cítím ono dobrodružné kouzlo objevování, jaké si vybavuji u cesty Jižní Amerikou. Austrálie byla celkem utrpení, jak pro posádku, tak pro diváka, ale tady se opět podařilo nás vtáhnout do děje a krásných scenérii i vyprávět určité dílčí příběhy všech zúčastněných. Problémů a krizových situací bylo habaděj, ale zcela jednoznačně převážila touha cestu dokončit a ukázat lidem zase jiný kus světa. Byla to radost se dívat!(7.12.2019)

 • Maniik88
  ****

  Táto séria sa mi páčila najmenej. Je to spôsobené aj osádkou, miestom aj žiaľ občas zlým výberom materiálu. Najviac ma nebavili diely s úradmi, s Indami čo stále čumia a fotia sa a večné sťažovanie sa. Tej Indie bolo moc. Všade sa naši dobrodruhovia napchávajú, opravujú, nadávajú a už mi to miestami liezlo na nervy. Pravé dobrodružstvo začalo v Kašmíre, Himalájach - to boli naopak super diely - Pakistane. No a je mi ĺúto, že od Kirgistanu až domov dali iba jeden diel. Za mňa zle nastrihané, sorry Dan. U mňa vedie Južná Amerika, Afrika, Austrália bola dobrá parta, no monotónna krajina. Tu v Indii už aj bolo vidno, že peňazí mali habadej a nebol tam cítiť taký ten pocit - dôjdeme, ostane nám na benzín, letenku, hocičo...(25.12.2019)

 • oasismanik
  ***

  Ale hej, stále ma to baví, tí stáli členovia mi za tie roky prirástli k srdcu, ale už to nie je ono nejako. Ale aspoň !!!spoiler :)!!! Prišiel na konci aj Radek, najväčšia legenda všetkých sérií. A záver je úplne nádherný. Za mna je ale absolútny vrchol stále Južná Amerika, ktorú som videl už asi štyri krát.(27.2.2020)

 • - V epizodě zazní „Vltava“ od Bedřicha Smetany. (Duoscop)

 • - Při opravě auta hraje melodie písničky „Kalinka“ a po ní následuje „Love Whispers“ od Viktora Wronskiho. (Duoscop)