Heder - Season 2 (2021) (série)
Hrají
Julia Dufvenius
Nejlepší seriály:
Obnažené (2022) (seriál)
Modus smrti (2015) (seriál)
Eva Röse
Švédsko
Nejlepší seriály:
Skuteční lidé (2012) (seriál)
Abysses (2023) (seriál)
Alexandra Rapaport
Švédsko
Nejlepší seriály:
Vražedná konstelace (2016) (seriál)
Veselé vánice (2022) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Anja Lundqvist
Švédsko
Nejlepší seriály:
De halvt dolda (2009) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Obnažené (2022) (seriál)
Siw Erixon
Švédsko
Kardo Razzazi
Nejlepší seriály:
Vražedná konstelace (2016) (seriál)
Huss (2021) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Jakob Eklund
Švédsko
Nejlepší seriály:
Wallander (2005) (seriál)
Christopher Wollter
Švédsko
Nejlepší seriály:
Tekutý písek (2019) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Obnažené (2022) (seriál)
Björn Kjellman
Švédsko
Nejlepší seriály:
Nikdy neotírej slzy bez rukavic (2012) (seriál) - herec, vypravěč
Láska a anarchie (2020) (seriál)
Morden (2009) (seriál)
David Lenneman
Švédsko
Nejlepší seriály:
V pasti (2016) (seriál)
Mladá modrá krev (2021) (seriál)
Láska a anarchie (2020) (seriál)
Nora Rios
Švédsko
Nejlepší seriály:
Chalífát (2020) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Vraždy v Sandhamnu (2010) (seriál)
Christoffer L. Jonsson
Nejlepší seriály:
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Karin Bjurström
Švédsko
Nejlepší seriály:
Patchworková rodina (2017) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Prvorozený (2018) (seriál)
Malena Engström
Švédsko
Nejlepší seriály:
Vražedná konstelace (2016) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Jordskott (2015) (seriál)
Zinat Pirzadeh
Írán
Nejlepší seriály:
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Irma Jämhammar
Nejlepší seriály:
Wallander (2005) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Maria Nohra
Nejlepší seriály:
Ronja, dcera loupežníka (2024) (seriál)
Alex Antic
Nejlepší seriály:
Restaurant (2017) (seriál)
Suheib Saleh
Nejlepší seriály:
Tekutý písek (2019) (seriál)
Matez Monir Garci
Švédsko
Nejlepší seriály:
Kapningen (2023) (seriál)