poster

Fantastická výchova (TV seriál)

 • USA

  Raising Dion

Drama / Sci-Fi

USA, 2019, 6 h 55 min (Minutáž: 39–51 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • evilmind
  *

  Tak tohle Netflixu moc nevyšlo. Kromě toho, že to je dějově naprosto generické a nenápadité, je v hlavní roli maximálně otravný malý spratek, kterého sledovat na obrazovce je vyslovené utrpení.(9.10.2019)

 • Axident
  ****

  Pomiňte velmi neoriginální scénář (na základě komiksu Dennise Liu z roku 2015) který na hony zavaní zbytečným céčkem (parta náhodných lidí je na Islandu ovlivněna nezvyklou polární září a po letech zjistí, že mají nadpřirozené schopnosti), protože zbytek je velice zdařilý. Casting je skvělý, herci výborní a režie též. Je to napínavé, je to vtipné, neztrácí to jiskru a díl od dílu baví víc. Vezmete-li na milost zmiňovaný námět a bůhví proč mizerné triky na tak precizní produkci, rozhodně se nebudete nudit a Alisha Wainwright coby Nicole je opravdu roztomilá a dobrá a její filmový synek, pokud není CGI (vtip) hraje na svůj věk bravurně, ač není asi zrovna ťuťuňuňu chlapeček.(25.6.2020)

 • Zdenecek
  ****

  7-letý chlapec Dion má zvláštní schopnosti. Jeho matka se ho snaží chránit a naučit ho mít je pod kontrolou. Pomalu začíná zjišťovat co se vlastně děje a jak ke schopnostem přišel a že nebude jediný .....(5.10.2019)

 • Zuzato
  ***

  neskutečně otravný hlavní hrdina(22.3.2020)