#47

První sezónu jsem nevynechal ani jeden díl a bavil jsem se poměrně dobře...bohužel postupem času začala naše čtveřice postrádat nápady, pointa scének byla jasná už od začátku a celkově kvalita humoru byla tak nízká, že už jsem se pak Tele-tele radši vyhýbal...uznávám že se jim povede tak jedna scénka za 4 díly, takže by bylo asi lepší kdyby to dávali maximálně jednou měsíčně... ()

sandis

Já musím říct, že se mi to z počátku i docela líbilo... Bylo to něco nového. Bohužel se však kvalita buď začala limitně blížit nule nebo jsem jednoduše dospěl a prozřel, ale hodně se to blíží odpadu... No, tak snad ty 2 hvězdy za to, že mi to kdysi připadalo i trochu vtipné... 3/10 Ježiš a ať se hlavně nikdo neohání vítězstvím v anketě ANNO :-D ()

gombarix

Ale jo, na tu bídu... vesměs sice člověk uhodl pointu skeče po první větě, ale směšné to bylo docela dost, byť často jen svou pitomostí. Docela zdařile byla namíchaná i čtveřice protagonistů, komické výkony ve svých mnoha rolích podávali slušné. A i když někdy stál za houby celý díl, u nepovedených záběrů jsem se řezal vždycky. (Díly s Kikinčukem neznám.) ()

gumbo

Z velké části nevtipný nebo nechutný humor, ale občas jsem se zasmál. Viděl jsem jen pár dílů a myslím, že úroveň se moc neměnila. Nejhorší byli Kopečkovic, to byla blbost na druhou. 30% za 30% alespoń trochu vtipných scének. ()

HyneX

Je tam pár dobrých vtipů, které se bohužel ztrácí mezi kvantem velmi špatných a trapných, klasicky nováckých laciných a křupanských gazích. ()

jesus666

Pre mňa najschodnejšie hodnotenie. Niektoré diely boli vynikajúce, ale postupom času bolo tých dielov stále menej a menej, až to človek nakoniec radšej prestal pozerávať. ()

*Colorado

Duo Genzer-Suchánek má něco do sebe, ale ani oni to nevytáhli do vyšších pater hodnocení.. Asi nejvíc jsem se bavil při závěrečných titulcích a zkažených záběrů.. ()

agassi68

Humoru, ktorý stojí za to je na našich obrazovkách veľmi poskromne. A aj keď toto nie je špička, tak v tej prabiede sa Genzer so Suchánkom vynímali. Ja som sa väčšinou pobavil a zasmial, čo nie zas tak bežný jav :) ()

Elbarto08

Většina jejich gagů a scének byla geniální. Nechápu ty lidi s odpadem. Podívejte se na tele tele a podívejte se teď, co dávají v televizi. Vážně si myslíte, že je na tom česko lépe? Ale chápu..někteří to psali r. 2003..možná by to chtělo akualizaci ()

CyriC

Rozporuplné děťátko tlustého baleťáka a malého divadelníka. Některé skeče byly naprosto fantastické a některé dosti trapné, ale díval jsem se na to rád. Tak co sporťáku, už máš chlapa? ()

char_t

Tři hvězdy patří k době, kdy se Tele Tele vysílalo - dneska už politické vtipy nejsou zdaleka aktuální, sitcomové chvilky jsou dávno překonané a z toho zbytku je polovina trapných nevtipných scének. Jednou za pár epizod se objevila scénka, která by byla perfektní ještě dneska, ale moc jich není... ()

Octane

Pamatuju si, že když jsem byl menší, tak jsme si to nahrávali na VHS, protože to dávali moc pozdě. A musim říct, že jsem se vždycky těšil, až si to pustím. Půl hodinka docela vtipných scének, nic víc, nic míň. ()

Joey(1)

Občas to vážně stojí za to, výborné na odreagování, nebo na mučení místní intelektuální "elity"... A díly s Kikinčukem se nepočítaj! ()