Ozzy2

Netvrdím, že všechny díly byly super,ale odpad tomu může dát jen mentál bez špetky smyslu pro humor.Jen Kopečkovi by si zasloužili vlastní sitcom Za všechny názory tento jeden a je to jasné: fortex Žilková je tragétka. ()

GlamourCat odpad!

Nesnesitelné! Dokonce i jako kulisa k nějaké jiné činnosti. Toxické, nechutné, vzduch-otravující, nepříjemné a laciné. ()

Razzor_82

V té době bizardní ale vtipné na produkci Nova. Sporťáku, už máš chlapa byla top hláška! Postupem času však začali vykrádat sami sebe. Po odchodu Cardy už jsem pořad nesledoval. 4/10 ()

geek.ondra

V jistých momentech geniální a v jistých momentech už možná až moc bizarní. Suchánek i Genzer standardně baví ale nejvíce zde předvedl Josef Carda kterému to bohužel i zničilo kariéru ()

Sosak

Tak jeden dobrej vtip na dva díly. To už představuje samo o sobě dost krutou bilanci. Navíc se téměř vždy dá říct, že závěrečné nepovedené scény tozesmějou častokrát víc, než všechny skeče před nima. Takovej pokus o Monty Pythony/Českou sodu, kterej ale oběma zmíněným nesahá ani po kotníky - jak někdo začne stavět fóry na šlapání si na jazyk, záchdech a ujetých převlecích, tak je něco strašlivě špatně... ()

m4xp4yn3

Kanální paskvil s přespříliš častým výskytem mnou nenáviděného doslovného humoru. Dva body dočasný (byť omezený) kvalitativní vzestup po několikaleté pauze. ()

RajAthen

Začalo to vtipně a neotřele bez nějakých snah o umělecké výšiny, ovšem brzy se pohár naplnil, začal přetékat a jak to celé dopadlo, jsem raději již ani nezjišťoval... ()

ChickenPate

Není TeleTele jako TeleTele... první roky výborné, ke konci už dost velká slabota. Nedávno jsem se prokousal posledními dvěma ročníky a ze všech scének se tam daly vybrat 4(?) dobré. Vrcholem trapnosti byl herec (hodilo by se zde říct "páté kolo od vozu") co "obohatil" sestavu 4 původních herců. Proto bych byl pro, aby se tu na ČSFD Tele Tele rozdělilo podle ročníků. ()

FireTight

Ze začátku nadprůměrná parodie ze které se postupem času stala hodně smutná záležitost plná trapnosti a vyčpělosti. Škoda, tenhle pořad měl na víc! ()

Sign

Já se na to díval moc rád, taky kvůli tomu, jak si někteří dokáží dělat srandu sami ze sebe :-) ()

Ceberus

Tenhle pořad udělal pro mě ze Suchánka a Genzera laciné estrádní komiky. Až Partička mě přesvědčila o tom, že jsou schopní i inteligentnějšího humoru. ()

SalamanderG

Ať si každý říká co chce, ale podle mého velmi objektivního názoru neměli Geňa a spol v TV konkurenci a srovnávat to s tím, co dělají dnes a s tím, co lidi v roce 2013 pokládají za televizní zábavu? To snad ani nemá cenu. ()