Zkurvená noc

• USA 11:14 (více)

V malém městě Middelton jede mladý muž ve svém autě, značně posilněn alkoholem. Rána, prasklé přední sklo, mrtvola. Ve strachu zabalí mrtvolu a schová ji do kufru auta. Přijíždí mladá žena s úmyslem pomoci a zavolá svého dobrého přítele, velitele policie. Jelena tu někdo srazí každou chvilku. Policista přijíždí a požaduje otevření kufru auta. Jak sám pozná, jelen to určitě nebude. Mladík, pronásledovaný policistou, se dává na útěk a mezitím z policejního auta vybíhají další dva zadržení jedinci. Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. (MiD)

ciapok

nádherné šťavnaté fungujúce vtipné premyslené ... asi môžem byť obvinený z obsedantnej posadnutosti, ale Hilary Swank je na zjedenie opäť. Tento film som potreboval ako soľ ... konečne prevzal žezlo po Pulp Fiction ()

JohnnyV

Sice se všechny události staly v jednom čase, ale totálně nesynchronizovaném. Prostě blbost. Hvězda za námět. ()

Kosir

Moc jsem se na počátku nebavil, než jsem zjisti o co se jedná. Postupem času mně to chytalo čím dál tím víc, i když na závěr se nějakej extrémní orgasmus nedostavil. Takže, takovejch 70 %. Všechno nakonec dopadlo jak mělo, všeobecné zlo bylo potrestáno, a dobro nezvítězilo. ()

Rathe

To teda byla pořádně zkurvená noc. Ani jednou bych se nechtěl ocitnout v kůži jednoho z účastníků Zkurvené noci. Puzzle do sebe parádně zapadají a černý humor to jen parádně doplnil. SPOILER: Nepostrádá někdo penis? Támhle jeden leží a někdo by ho mohl postrádat. To mě fakt dostalo. ()

Archvile

Čistá psychiatria. Jeden aby sa bál že mu ukradnú aj vlastnú mŕtvolu. Výborný film, nenudil som sa. Toto sa naozaj podarilo. ()

Gordy34

Opravdu skvělý film. Český název je sice jiný, než ten originální, ale tomu ději odpovídá. Po zhlédnutí tohoto filmu nikoho asi ani nenapadne šukat na hřbitově. Hlavně už vůbec ne močit z okénka u auta za jízdy. Opravdu jsem se u filmu skvěle bavil. ()

Sejkorka

Normálně bych asi dal 5* , ale jednu strhávám za debilní českej název. Viz co píše uživatel Douglas. V obsahu stojí" ..Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. " A právě ten spletenec / puzzle dává filmu ten správný šmrnc. Nedostatkem je, že ne všechny střípky děje, které se točí kolem 11.14 pm jsou časově reálné. Ale o to zas tak nejde, se stopkama v ruce to asi sledovat nebudeme. A je zde i poslední střípek, pointa, kdy se dozvíme, komu volá ten opilec před tím, než srazí "jelena". Jo, a Rachael Leigh Cook . škoda přejet takovou laňku :) PODRUHÉ 20-2-24 hodnocení ponechám, byť není vyšší, než zdejších 73%. Ač je to krvák, pro mne v podstatě oddechovka. A vo tom to je. ()