Zkurvená noc

• USA 11:14 (více)

V malém městě Middelton jede mladý muž ve svém autě, značně posilněn alkoholem. Rána, prasklé přední sklo, mrtvola. Ve strachu zabalí mrtvolu a schová ji do kufru auta. Přijíždí mladá žena s úmyslem pomoci a zavolá svého dobrého přítele, velitele policie. Jelena tu někdo srazí každou chvilku. Policista přijíždí a požaduje otevření kufru auta. Jak sám pozná, jelen to určitě nebude. Mladík, pronásledovaný policistou, se dává na útěk a mezitím z policejního auta vybíhají další dva zadržení jedinci. Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. (MiD)

david666

Ale jo, solidně promíchané osudy. Avšak na klenoty typu 21 gramů ještě zdaleka tento film nemá. Chtělo by to asi lepší herce, i když Hillary Swank a Patrick Swayze tady nejsou špatní. ()

Muf911

Trošku jinak zpracovaní Knoflíkáři. Hezky zamotaný děj, který se teprve postupně rozmotává, až se kruh uzavře. Ani jedna postava filmu není sympatická a nakonec vám ani nikoho není líto. Je to snad jediný film, který trvá déle, než časový úsek, které zachycuje. ()

Sevin14

Zajímavě poskládaný, nelineárně odvyprávěný příběh, který do sebe zapadne až na konci filmu, takové mám rád. Poučení, nemrdejte na hřbitově a kdyby náhodou jo, tak tady máte návod, pokud to nepůjde úplně podle plánu. ()

eLVe

Zaujalo mě hlavně stavba filmu, provázanost osudu a to co se může v malém městečku ve stejný čas na různém místě. ()

Neel

Tak tohle je úžasně natočený thriller, který mě nenechal v klidu. Ta vzájemná propletenost mezi jednotlivými postavami a jejich příběhy s velmi zvláštním stylem humoru. A navíc, sice stárnoucí, ale stále skvělý Patrick Swayze. Tleskám, tohle se jen tak nevidí. ()

croftak

Ta inspirace filmy Amores Perros a Pulp Fiction jde vidět na každém záběru a je to ku prospěchu věci. Dvě scény se mi natolik líbily, že na ně budu rád dlouho vzpomínat. Takových 80%. ()

james11

Normálně filmy, kde se postupně odhalují hadánky, miluji, ale tento film mě nijak zvlášť neoslovil. Fakt, že se z filmu snažili udělat komedii, uritě ubralo... A k mému smutku jsem mohl dost věcí předpokládat a snad jsem si nepoložil jedinou otázku, jak se tohle mohlo stát... Asi chyba je tam, že jsou zde dva děje (když mluvím o mrtvých), které se do sebe snaží nepochopitelně scénárista zapléct. Úhel pohledu má vše, co jsem čekal tady a nedostal... Dvě hvězdičky asi proto(asi by si zasloužil 3), že filmeček má moc vysokej průměr od jiných uživatelů... ()

montel

Mrtvola v kufru,ufiklej penis,loupež v krámě s potravinami,sex na hřbitově,zatajování důkazů,dívka přejetá dodávkou. To vše se v jednu proklatou noc. Film, u kterého se díky příjemné stopáži nenudíte, ale spíše příjemně oddychnete. Navíc s kvalitním hereckým obsazením. 70% ()

avantgardx odpad!

Tento teenagerský filmík mne tedy vůbec nepotěšil. Většina postav se zde chová jako naprostí vylízanci a pokud jde o tu propletenost tak prostě co je moc, to je moc. ()

LemurKata

Skládačka několika příběhů, které se navzájem proplétají možná byla jen lehce nadprůměrným filmem, ale já se u něho přímo královsky pobavila. Filmy tohoto typu mám ráda a přestože znám i lepší, musím dát min. 85%. Výborně natočená finální scéna, kde se všechny příběhy spojí a propletou je třešničkou na dortu. Film nenese žádné poslání (jako Crash), není v něm žádné ponaučení (21 gramů) (snad jen, že ženský jsou mrchy) a asi ani nevstoupí do kultovní síně slávy (Pulp Fiction), přesto pokud se chcete pobavit nad téměř nemožným propletencem nejrůznějších dějových zvratů, můžu vřele doporučit. ()

P@\/EL

Vynikající film, který je složen z několika příběhů, které se navzájem proplétají, krásně do sebe zapadají a postupem času nám objasňují zápletku, což jsem si samozřejmě patřičně vychutnal. Za největší plusy považuje právě onu originální formu a potom také směs více žánru. Film zkrátka nabídne akci, napětí i povedený humor. Za zmínku rozhodně stojí ta scénka s useknutým penisem. Děj je podle mého hodně dobře vymyšlený a propracovaný. Závěr, jenž vše podstatné shrne do kupy, parádně vyjadřuje pointu celého filmu. ()

Teen.AGE.r

Vynikající film, který bohužel plně nevyužil svůj potenciál, který se tam celou dobu rýsoval... Také konec byl trochu moc rychlý, protože snad každý je přece zvědavý, jak všichni dopadnou, ne...? Je to škoda, že autor nechává lidi takhle napnuté, ale možná by to bez toho, nebyl tak skvělý zážitek. ...80% ()

StanGoodspeed

Několik příběhů.... spíš shoda náhod které se stanou lidem z blízkého okolí 11:14. spousta střihů a skoků v čase o pouhých pár minut a najednou to do sebe krásně zapadne :-) Jinak šíleností s nepravděpodobností toho co se děje mi to připomíná ČERNEJ ČTVRTEK nebo některé dílka od Coenů. 70% ()