Zkurvená noc

• USA 11:14 (více)

V malém městě Middelton jede mladý muž ve svém autě, značně posilněn alkoholem. Rána, prasklé přední sklo, mrtvola. Ve strachu zabalí mrtvolu a schová ji do kufru auta. Přijíždí mladá žena s úmyslem pomoci a zavolá svého dobrého přítele, velitele policie. Jelena tu někdo srazí každou chvilku. Policista přijíždí a požaduje otevření kufru auta. Jak sám pozná, jelen to určitě nebude. Mladík, pronásledovaný policistou, se dává na útěk a mezitím z policejního auta vybíhají další dva zadržení jedinci. Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. (MiD)

Pythonator

To bylo dobré jak sviňa. Celý film se točí kolem dvou dopravních nehod, které se staly ve stejnou dobu. V krátkém časovém úseku se stane neskutečné množství bizardních událostí a pro mnoho lidí to bude dost Zkurvená noc. V tomto případě lze snad i odpustit českému distributorovi změnu názvu filmu. Zkurvenější noc si snad ani nedokážu představit. Scénář je perfektní a tvrdit, že je málo zamotaný nebo moc předvídatelný je zbytečné, protože film je zábavný, plyne příjemným tempem a neustále graduje. Tato gradace vyvrcholuje poslední kapitolou, kde nastupuje úžasná Rachael Leigh Cook. V tomto filmu se mi líbila tak jako nikdy. Role Hilary Swank a Patricka Swayzeho byly taky skvělé. Film byl pro mě příjemným překvapením a být jen o trošku delší a mít jen o trošku zamotanější příběh, tak dám i 5 hvězdiček. ()

zekon

Nechápu že mě to minulo v době vzniku. Nicméně dohnáno. Parádní jízda. Vtip, akce, pointa. Skvělá práce!! ()

tinss_18

mne sa veľmi páčilo ako čím dalej šiel film, tým viac sa vlastne dozvie divák čo sa to vlastne na začiatku stalo.. ako to všetko do seba zapadá a tak ()

mcamino

Kéž by takovýhle filmů bylo víc, dokonalá skládanka, kde i po pátém shlédnutí vidíte nové překvapivé detaily. Prostě luxusní film, jeden z nejlepších co jsem kdy viděl 5* ()

ReTeZa

Kousky mozaiky, které do sebe postupem času zapadají... Celkem pár zábavných momentů vystřídaných napětím... ()

badett

Velmi povedená černá krimi komedie s prolínajícími se ději a přitom docela vtipná. Film plný klišé a ukazující současnou situaci v USA. ()

Archvile

Čistá psychiatria. Jeden aby sa bál že mu ukradnú aj vlastnú mŕtvolu. Výborný film, nenudil som sa. Toto sa naozaj podarilo. ()

mullerad

Zaujímavo, vtipne a chaoticky nakombinované "zhody náhod", ktoré spájajú niekoľko úplne rozdielnych osudov teenager-ov, dospelých, rodičov, milencov atď. V niektorých momentoch trochu absurdné a vcelku veľmi vtipné. V jednom momente mi nejako nesedela dejová spojitosť, ale ináč to bolo ľahké, osviežujúce a vtipné. Nechýbali dosť drastické scény. Odporúčam na večerné pobavenie pri pivku či víne. ()

knoxwile100

Tak tady konečně název filmu neklame, tomu se opravdu dá říkat "zkurvená noc", jakou nikdy nechcete zažít. Tenhle typ černého humoru mi sedí. Výborný scénář, vše do sebe perfektně zapadá a baví od začátku do poslední minuty, protože se po celou dobu děje něco důležitého a není nic zbytečné vyplněno nesmyslným tlacháním. O kapku kvalitnější zpracování a kapku nebo dvě lepší herecké výkony a nestyděl bych se hodnotit 5*. Taková praštěná černá komedie. ()

Pan_Sady

Není to příběh pro Hollywood, ale přesto na tom příběhu něco je. Kdybych to vymýšlel já, tak to tolik nekomplikuji. Filmy ovšem mají tendenci přehánět a proto se dá přimhouřit oko a užít si spleť šílenství. Snímek poukazuje na mou oblíbenou myšlenku. To co je pro mě dnes důležité, správné, pravdivé nebo rozumné, tak pro ostatní, kteří prožili něco jiného, to může být stejně například nesprávné a špatné. Záleží na úhlu pohledu a na tom, že to co my samotní upřednostňujeme dnes,nemusíme upřednostňovat v jiné etapě našeho života a o tom je celý život. Všechno se neustále mění a vyvíjí. Priority, názory, pravda, řešení. ()

Matt2626

Ako čierna komédia úplne geniálne. Rôznorodé celovečerné príbehy viacerých ľudí, ktoré sa prelínajú a zapadajú do seba ako skladačka. Alebo jeden príbeh videný piatimi rôznymi pohľadmi. Podľa gusta diváka. . . 80% ()

VikyPatrik

Brutální černá komedie, která svojí bezprostředností vas buď dostane nebo ne... Poslední hvězdičku bych dal za pořádný konec, ten přišel až příliš brzy. ()

stuj

Pohodička s čeným humorem. Některá povídka je slabší, některá silnější. A když se to sečte, jsou z toho 3 hvězdičky. ()

Makovecz

Nečekaně příjemná morbidní záležitost, u které jsem se velmi dobře bavil. Některý momenty mě rozesmály natolik, že mě musela přítelkyně uklidňovat, abych nebudil sousedy :) ()

SVotM

Černá komedie (?) skládající do sebe kupu morbidně nešťastných náhod... aneb, co vše může způsobit jedna rozverná školačka. Jenže jakmile se zorientujete v schématu filmu, nic z následujícího děje vás nemůže příliš překvapit a já tedy, kromě ne plně využité hlavní myšlenky, nejlépe hodnotím Buzzy s rovnátky a čistým průstřelem:) ()

may23

Je sice fakt, že všechno do sebe perfektně zapadalo, ale to bylo bohužel vše. Pro mě celkově docela nudný film. Ale za originální scénář a nápad si to tři hvězdy zaslouží. ()