Zkurvená noc

• USA 11:14 (více)

V malém městě Middelton jede mladý muž ve svém autě, značně posilněn alkoholem. Rána, prasklé přední sklo, mrtvola. Ve strachu zabalí mrtvolu a schová ji do kufru auta. Přijíždí mladá žena s úmyslem pomoci a zavolá svého dobrého přítele, velitele policie. Jelena tu někdo srazí každou chvilku. Policista přijíždí a požaduje otevření kufru auta. Jak sám pozná, jelen to určitě nebude. Mladík, pronásledovaný policistou, se dává na útěk a mezitím z policejního auta vybíhají další dva zadržení jedinci. Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. (MiD)

cab

Jedna noc je preplnena mrtvolami a kriminalni cinnosti, ktera by vystacila na nejmene polovinu roku v takovem zapadakove, kde se dej odehrava. Shoda na sebe navazujicich nahod je trosku samoucelna, ale budiz. Film dobre odsypa a pomerne znami herci se pripojuji k velmi slusnemu vyzneni konani na platne. 65% ()

Mičl

Pět flashbacků, které jsou navzájem propletené a při závěrečné pecce "These Boots Are Made For Walkin" do sebe skvěle zapadnou. V této puzzle kategorii mám své jiné vícehvězdičkové lídry, ale jinak je to solidní šleh od (pro mě) neznámého režiséra. ()

Carlinhos

Skvělý thriller máznutý černou komedií, všechno do sebe zapadá, stopáž je tak akorát, takže film v žádnou chvíli nevázne. Jenom je škoda, že závěr je v podstatě bez nějaké pointy, chtělo to nějakou třešničku na dortu, ale i tak nadmíru povedených 82 minut. ()

Tydlidáš

7/10 - Tyhlety zapletený propletence maj něco do sebe a já sem jejich příznivcem... Všechno na sebe tak nezkutečně navazuje, je to do mrtě promyšlený a v jednom malym momentu závěru filmu vypukne orgasmus... Jo je to super, ale podle mýho z toho šlo vyvařit vo trochu víc... Avšak když se na to podívám ještě z jinýho úhlu tak jako Gregův režijní debut je to sakra nadprůměr a co se týče jeho scénáře tak velká poklona. Podle mýho svižná a příjemná podívaná, která se nemá zač stydět... =) ()

matias32

Dej plynie. Mozaika do seba začína zapadať. Divák pozerá, nerozmýšľa a čaká na pointu, no márne. Pohodka pozrieť sa to dá, ale nič veľké nečakajte. ()

jasiska

Mám rada filmy s viacerými do seba zapadajúcimi príbehmi, pretože hovoria o niečom, čo si mnohí neuvedomujú - že každá akcia vyvoláva reakciu. V tomto filme to samozrejme nebolo myslené ako nejaká hlboká myšlienka, skôr len ako zbierka brutálne nepríjemných príhod, ale to nič nemení na tom, že to bolo zaujímavé. A tiež sa tu potvrdilo, že čo sa môže pokaziť, to sa aj pokazí, a čo sa nemôže pokaziť, sa pokazí tiež. ()

Káronoš

Forma skvělá, obsah průměrný, shocking scény opravdu šokující a konečný "bod zlomu" chvalitebný. V žánru vypointovaných skládaček nikterak zásadní, však zábavný, chytrý a "akorát dlouhý" snímeček, jenž překvapí i vyděsí. Hodnocení: 6/10. (BTW: nikdy, opakuji NIKDY nebudu močit za jízdy s okínka) ()

Haymar

Zábavná černo-černá komedie (v žádném případě bych to nenazýval krimi a už vůbec ne dramatem) s prvky thrilleru, která krásně kvituje jeden z Murphyho zákonů: "Co se může posrat, to se taky posere (nejlépe ještě vícekrát po sobě)!". Nechronologické řazení děje se podařilo obstojně ukočírovat, aby do sebe nakonec vše zapadlo. Silná nosná myšlenka (prolínající celý film), že nic (a hlavně nikdo) není na první pohled takové jaké se zdá a bez znalosti všech souvislostí, okolností a motivace jednotlivců, nelze soudit! Solidní herecké výkony všech zúčastněných podtrhují tento nenápadný, leč zajímavý kousek. ()

Ještěřák

4*+; dvakrát mě to rozchechtalo, i když jsem se na začátku filmu tvářil vážně jak hovno. Až zase jednou najdu na ulici penis, budu mít aspoň rámcovou představu, komu by mohl patřit a za jakých okolností by o něj mohl přijít. ()

Phorbo

Tak jsem rád, že to jenom mě nepřipadá jako vykrádačka Pana Tarantina. Příběhově je to sice pěkné, někdo asi musel hodně dlouho vymýšlet takovédle souvyslosti, aby vše dávalo dobrý smysl se vším. Jinak je to ale průměrovka, Zaujme možná na prvni shlédnutí, ale pokud se v budoucnosti budete rozhodovat o znovupodívání se na todle.... budete rozhodne váhat a nejspíš stejně vyhraje jiný, váš oblíbenější film. 5/10 (a to jenom možná) ()

Martin_W

Způsobem vyprávění je film jedinečný, vtipný a hlavně poutavý. Skvěle sehraná krimi komedie, kterou si určitě ještě nejednou pustím. 73% ()

Daweflip

Neříkám, že jsem se u některých scén nezasmál, ale celkově jsem se u filmu dost nudil. Jednotlivé příběhy se navzájem prolínají a dobře do sebe zapadají, ale když vidíte jednu a tu samou událost už potřetí a přesto vlastně pořád stejně, tak vás to brzy omrzí. ()

Wabank.

Výborný spletenec příběhu spojujcí v jedno neklidné městečko. Hillary Swank s rovnátky, Patrick Swayze jako starostlivý otec, kdo by řekl že to může být dobrý a ono to je. Jo byla to sakra zkurvená noc. 80% ()

cupito

Film k zamyšlení, jenž je krásnou skládankou, v níž do poslední chvíle tápete a i po poslední části puzzle si nejste jistí závěrem filmu. Jedním si ale jistí jste, a sice, že to byla (nikoli však pro diváka) pekelně zkurvená noc... ()

nonick1

Mozaika vzájemně propletených příběhů ve stylu 21 gramů či Amores Perros, odehrávajících se paralelně během krátké noční chvíle v americkém zapadákově, kde jeleni dávají dobrou noc. Kvalit dvou výše uvedených snímků tento film, plný podivných postav a bizarních událostí, nedosahuje, ale jedno se mu upřít nedá: po jeho shlédnutí si opět uvědomíte, že v životě je vždy něco za něco a taky budete každý den koukat, abyste se dostali do postele nejpozději před jedenáctou. ()