Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Je obviněná z vraždy, rodina ji chce uzavřít do zvláštního lékařského zařízení a soud ji nepovažuje za příčetnou. Přesto se ani na okamžik nevzdává. Taková je hlavní hrdinka amerického komorního dramatu Bláznivá. Pod vedením režiséra Martina Ritta ji ztvárnila Barbra Steisandová, která tu opět překvapivě odkryla nové stránky svého herectví. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

Streeper 

všechny recenze uživatele

I když se většina filmu odehrává převážně u soudu, tak mi to nevadilo. Většina už by to odsuzovala, jakou nudnost, na kterou se není třeba podívat. Mě to bavilo. Možná díky dialogům, které byly občas úsměvné. Barbra mě také několikrát dostala do rozpaků, neočekávala bych jí v takové roli a musím uznat, že se jí ta role bezvadně povedla! Mě ten film zaujal a bavil mě, měla jsem často slzy v očích. ()

TroiMae 

všechny recenze uživatele

Nebylo to špatné. Dokonce bych řekl, že stojí za to tomu jeden filmový večer věnovat. Právníka hraje fešák Richard Dreyfuss, Barbru dabovala Krečmerová… jejíž nos je dostatečnou kvalifikací do této úlohy… Barbra vypadala a hrála jako klasická Barbra… „...Barbra Sterisandová, která tu opět překvapivě odkryla nové stránky svého herectví“. Ano, odkryla úplně stejné stránky jako Sharon Stone v Základním instinktu ;) A pokud neměla kalhotky, R. jí viděl až do krku… Nebylo to srdceryvné drama ani bláznivá komedie… ale díky všem těm ingrediencím… to působilo celkem pikantně. Flashback: nobl restaurace… Barbra má rande… s… Leslie Nielsenem! Vzhledem k jeho minulosti… tedy v té době vlastně asi jeho budoucnosti (taktéž Bláznivé a střelené ;) jsem čekal, kdy na něj B. vytáhne bobra… ;) a ona… no tentokrát o něm, jen mluví… ale jak! Leslie patří k lidem, kteří se už zřejmě narodili tak, jak vypadají. Proto v další erotické scéně také nejde nevzpomenout na Drebina a Priscillu Presley… Leslie totiž Drebina hraje geniálně tím, že ho hraje seriozně… když se teď stejně seriozně svlékne v koupelně Barbry do svých sexy černých slipů a vypadá dost zachovale… přehrají vám svou verzi etudy na téma ne/bezpečný sex… ()

Reklama

PanIncognito 

všechny recenze uživatele

Setkat se s takovou ženou na ulici, nemám pochyb, že je nevyrovnaná a protivná... Barbra Streisandová promítá tu bláznivou divokost a dobrotu v srdci perfektně. Toto soudní drama zachycuje pochybnost právního systému. Postupné odkrývání událostí a autentické výkony jsou dobré. Jen je škoda některých marných klišé v soudní síni... :) (viděno s dabingem) ()

Juto 

všechny recenze uživatele

Správanie hlavnej postavy na začiatku filmu sa mi zdalo čudné a z časti nelogické. Až veľmi skoro divák vie prečo sa obvinená žena tak správa ,filmu chýba napätie. Barbra Streisand je dobrá herečka ,ale v tejto úlohe sa mi nepáčila a skôr chcela presvedčiť akadémiu o tom ,že vie hrať ženu na pokraji šialenstva. O čom má nepresvedčila ,ale možno aj zato mohol režisér ktorý vedie hercov a mal jej poradiť. 4/10 ()

zuzzuli 

všechny recenze uživatele

Tento film je velmi zvláštní. Ale v dobrém slova smyslu. Barbra Streisand opět předvedla, že je paní herečka. Celý film se odehrává v soudní síni a v myšlenkách prostitutky. Ale na konci filmu si uvědomíte, že by jsme měli konečně přestat soudit podle předsudků. A že i zlobivá,nepoučitelná žena v důsledku jedná jen kvuli dětství..... ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama