• mysz
  ****

  Spíše komorní příběh ženy-prostitutky obviněné z vraždy zákazníka, bojující o právo stanout před soudem (namísto mnohaletého pobytu k psychiatrické léčebně). Zajímavý námět, který možná občas scénáristicky trochu skřípe (ne všechny okolnosti příběhu do sebe tak úplně zapadají), ale kterému vévodí (pro mě dost překvapivě) velmi dobrá Barbra Streisand. Za pozornost stojí i Dreyfussova postava, která drží film realisticky při zemi. Závěrečné soudní rozhodnutí (které nechci prozrazovat) sice spadne tak trochu z nebe, takže jako psychologické drama to na všech pět hvězdiček bohužel není, ale i tak jde o film, který stojí za pozornost, i po těch letech.(12.2.2011)

 • zuzzuli
  ****

  Tento film je velmi zvláštní. Ale v dobrém slova smyslu. Barbra Streisand opět předvedla, že je paní herečka. Celý film se odehrává v soudní síni a v myšlenkách prostitutky. Ale na konci filmu si uvědomíte, že by jsme měli konečně přestat soudit podle předsudků. A že i zlobivá,nepoučitelná žena v důsledku jedná jen kvuli dětství.....(16.11.2012)

 • PanIncognito
  ****

  Setkat se s takovou ženou na ulici, nemám pochyb, že je nevyrovnaná a protivná... Barbra Streisandová promítá tu bláznivou divokost a dobrotu v srdci perfektně. Toto soudní drama zachycuje pochybnost právního systému. Postupné odkrývání událostí a autentické výkony jsou dobré. Jen je škoda některých marných klišé v soudní síni... :) (viděno s dabingem)(6.7.2018)

 • Juto
  **

  Správanie hlavnej postavy na začiatku filmu sa mi zdalo čudné a z časti nelogické. Až veľmi skoro divák vie prečo sa obvinená žena tak správa ,filmu chýba napätie. Barbra Streisand je dobrá herečka ,ale v tejto úlohe sa mi nepáčila a skôr chcela presvedčiť akadémiu o tom ,že vie hrať ženu na pokraji šialenstva. O čom má nepresvedčila ,ale možno aj zato mohol režisér ktorý vedie hercov a mal jej poradiť.(1.6.2018)

 • TroiMae
  ***

  Nebylo to špatné. Dokonce bych řekl, že stojí za to tomu jeden filmový večer věnovat. Právníka hraje fešák Richard Dreyfuss, Barbru dabovala Krečmerová… jejíž nos je dostatečnou kvalifikací do této úlohy… Barbra vypadala a hrála jako klasická Barbra… „...Barbra Sterisandová, která tu opět překvapivě odkryla nové stránky svého herectví“. Ano, odkryla úplně stejné stránky jako Sharon Stone v Základním instinktu ;) A pokud neměla kalhotky, R. jí viděl až do krku… Nebylo to srdceryvné drama ani bláznivá komedie… ale díky všem těm ingrediencím… to působilo celkem pikantně. Flashback: nobl restaurace… Barbra má rande… s… Leslie Nielsenem! Vzhledem k jeho minulosti… tedy v té době vlastně asi jeho budoucnosti (taktéž Bláznivé a střelené ;) jsem čekal, kdy na něj B. vytáhne bobra… ;) a ona… no tentokrát o něm, jen mluví… ale jak! Leslie patří k lidem, kteří se už zřejmě narodili tak, jak vypadají. Proto v další erotické scéně také nejde nevzpomenout na Drebina a Priscillu Presley… Leslie totiž Drebina hraje geniálně tím, že ho hraje seriozně… když se teď stejně seriozně svlékne v koupelně Barbry do svých sexy černých slipů a vypadá dost zachovale… přehrají vám svou verzi etudy na téma ne/bezpečný sex…(5.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace