Představte si, že máte šanci setkat se se svým idolem filmového plátna a on Vás začne zbožňovat! Přesně to se totiž stane Rosalee Futchové (Kate Bosworth), dívce z malého města posedlé hvězdnou slávou, která vyhraje RANDE s hollywoodským krasavcem Tedem Hamiltonem (Josh Duhamel). Jenže zatímco pro Rosalee je to splnění největšího snu, jejímu nejlepšímu příteli Petovi (Topher Grace) to vnese do života nevídaný zmatek. Pete ji totiž také hluboce, beznadějně - a tajně - miluje. (oficiální text distributora)

Trailer

kenileja

Příjemná romantika, která je nenásilná, dobře se na ní dívá (Kate Bosworth, Josh Duhamel). Příběh je až absurdně nepravděpodobný a dost naivní, ale když takový není ve skutečnosti, tak alespoň že je takový ve filmu, jinak bychom si jej tak ani nepředstavili. :-) Závěr: hloupé, ale příjemně oddychové. ()

Colour

Sladučké, neskutočne presladené. Akoby bol urobený len z práškového, hnedého, vanilkového, škoricového a kryštálového cukru. Scenár slabý, mnoho častí trápnych ("dávaj pozor na svoju mušličku!"), herci priemerní, dej bola len riedka brečka. Toto sa môže páčiť len ľuďom, čo fičia na Rosamunde Pilcher. 1,5* ()

FilmFan24

Je to možná hloupé, je to hodně kýčovité...a je to sladká limonáda, ale proč takhle hodnotím je to, že ústřední trojici Kate Bosworth, Topher Grace a Josh Duhamel to sakra sedne a ve svých rolích jakoby byly nad celým tímhle romantickým filmem. A nakonec proč si po škaredém dnu nepustit takovou romantiku...A vypnout a nepřemýšlet. ()

zigy

Filmeček je to úplně jednoduchý a prostoduchý, ale tak milý a jemný, že prostě musím dát 4 hvězdy, navíc hlavní hrdinka je milá skoro nejvíc, tzn. že je až na druhém místě za mojí milou:) Hlavnímu outsiderovi musím držet palce hrozně moc celý film, a pak mám velkou radost, když to vyjde. Vypněte mozek a užijte si! Lepší než Pravá blondýnka! ()

lakikaki

Tuctová romantická komédia, ktorú si človek zapne, keď sa (veľmi) nudí a chce vypnúť mozog. Záver filmu sa dá odhadnúť už po prvých minútach, ale predsa sa tu vyskytlo zopár situácií, ktoré ma zneistili v tom, že sa to naozaj skončí úplne sladkým happyendom. Kate Bosworth je možno zlatá a kúzelná (ako tu niektorí píšu), ale ja som tento film dopozeral najmä kvôli Topherovi Graceovi, ktorý tu bol dokonale sarkastický (už sa teším na Spider-Mana 3). Dokopy som sa zasmial možno 3x, réžia bola dosť nevýrazná (bolo tu zopár naozaj krásnych záberov na prírodu, ktoré sa mi ale zdali v takomto filme dosť zbytočné). Ako som povedal, tuctová romantická komédia. ()

• Jako hvězdný host se zde objevil David Daskal z show Average Joe - Hawaii (2004). Mihl se ve 2 scénách - když se Rosie vrací z oběda s Tedem Hamiltonem a v baru, když Peter trefí při šipkách střed. (HappySmile)
  • Kate Boswort má každé oko jiné. Toho si lze všimnout i v některých scénách filmu, avšak v jiných lze zpozorovat zase modré kontaktní čočky. (glumka)
  • Tad Hamilton (Josh Duhamel) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco Chronograph. (dyfur)

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)