Rande s celebritou

Win a Date with Tad Hamilton!

Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

Příjemná romantika, která je nenásilná, dobře se na ní dívá (Kate Bosworth, Josh Duhamel). Příběh je až absurdně nepravděpodobný a dost naivní, ale když takový není ve skutečnosti, tak alespoň že je takový ve filmu, jinak bychom si jej tak ani nepředstavili. :-) Závěr: hloupé, ale příjemně oddychové.(4.8.2011)

• mis-ko

Pete sa s Rosalee pozná už roky a rovnaku dlho ju aj miluje o čom ju však akosi ešte nestihol informovať. Potom príde filmová hviezda Ted, ktorý k nej takisto prechováva city a Pete sa rozhodne, že to tak nenechá. Jeho snaženie mi však prišlo príliš nevýrazné na to, aby mohol byť úspešný, ale stalo sa. Prečo v romantických komédiách bodujú vždy lúzri a tí úspešní vyjdú naprázdno?(18.2.2007)

• E..

To nemyslíte važně že ne? Přeslazeno, až se mi z toho vyklubala alergie na cukr. Dialogy jsou maximálně trapný, až se sami stydíte, co to vlastně melou (viz. "úsměv č.1 pro blbce, úsměv č. 2 pro idioty" apod.). Navíc herci úplně nesympatičtí (lepší by do takovýho propadáku stejně nesehnali) a tím myslím i hlavní protagonistku Kate Bosworth. Děj o ničem, kamera o ničem, hudba o ničem, scénář o ničem..a takhle bych mohla pokračovat..... No prostě absolutně hloupý film, který vůbec nestojí za zhlédnutí, takže pořádně zvažujte svůj drahocenný čas!(3.8.2008)

Filmeček je to úplně jednoduchý a prostoduchý, ale tak milý a jemný, že prostě musím dát 4 hvězdy, navíc hlavní hrdinka je milá skoro nejvíc, tzn. že je až na druhém místě za mojí milou:) Hlavnímu outsiderovi musím držet palce hrozně moc celý film, a pak mám velkou radost, když to vyjde. Vypněte mozek a užijte si! Lepší než Pravá blondýnka!(10.10.2014)

• Greg25

Ehm, proboha žijeme na stejné planetě? Nebo byl tenhle film z Marsu a já žiji na Zemi? :-D Dělám si legraci, v daném žánru podobných filmů je asi hloupoučký děj na místě, ale takhle žalostný scénář? Není vtipný jako spíš trapný. Herci, hm, hrůza až na Tophera Grace (aspoň někdo se snažil hrát). 30% Se slovy jen proto, že jsem v rámci daného žánru viděla i horší snímky než tenhle naivní a nereálný a tak trochu z jiné planety.....(3.8.2008)

• - Tad Hamilton (Josh Duhamel) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco Chronograph. (dyfur)

• - Herečka Jordana Brewster se zde objevila v jedné scéně, kde je ukázána jako jedna z hereček, se kterými Ted hrál. Tato scéna ale byla také vystřižena z konečné verze filmu. (HappySmile)

• - Kate Boswort má každé oko jiné. Toho si lze všimnout i v některých scénách filmu, avšak v jiných lze zpozorovat zase modré kontaktní čočky. (glumka)