Rande s celebritou

Win a Date with Tad Hamilton!

Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

Dějově nepřekvapivě jednoduchý snímek Roberta Luketica, který se v žánru lehkých romantických komedií už docela slušně (na za oceánskou bídu) orientuje. Takže úplně marné to tentokrát nebude. Není to nekoukatelné jako Luketicova Příšerná tchýně, škoda jen, že se v hereckém obsazení nenašel nějaký pořádný tahoun řady slabších míst!! Nakonec proč ne.. 50%(16.1.2010)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $17,071,962Tržby Celosvetovo $21,278,456║ Klasická romantická šablónka, ktorá vďaka dobrému obsadeniu(Kate Bosworth, Topher Grace, Josh Duhamel, Ginnifer Goodwin) je prinajmenšom príjemne znesiteľná, občas aj úsmevná a romantický náboj taktiež nechýba. /55%/(7.11.2009)

• viperblade

Občas nějaký dobrý for, ale jako film těžko snesitelný (pokud nejste holčička kolem 12ctého roku, která tohle žere).(3.8.2008)

Soundtrack Ed Shearmur: 1. Superfabulous - BT [3:36] ,2. Special - Wilshire [3:01] ,3. Some Days - Wheat [3:22] ,4. More Bounce In California - Soul Kid #1 [4:01] ,5. Why Can't I? - Liz Phair [3:27] ,6. Back To You - John Mayer [4:00] ,7. Something About You - Five For Fighting/John Ondrasik [4:00] ,8. Days Go By - Jason Wade [3:26] ,9. Leading With My Heart - Alice Peacock [3:22] ,10. Blue - The Thorns [2:53] ,11. Waiting - Kyle Riabko [4:08] ,12. I Won't Go Hollywood [3:12] ,13. Somebody - Bonnie McKee [4:07] ,14. Shining - Kristian Leontiou [4:02] ,15. Once Again - Frankie Jordan [3:03],(14.5.2011)

• Hal_Moore

Ale jo, proč ne. Příběh reálný asi tak jako život na Marsu, na každém záběru vše odfláknuté a navrch ještě odporný výběr hudby. Jediné, na čem tak lze stavět je taky to jediné, co jsem na Randeti s celebritou shledal kvalitním, a to herecké výkony. Kate Bosworth i Joshe Duhamela jsem viděl ve filmu poprvé, Tophera Grace podruhé (Traffic). Všichni tři zahráli své role perfektně a jen tito tři udržují film dvě hvězdičky od odpadu. Josh mi navíc strašně připomínal mladší klon Timothy Olyphanta. Jak zjevem, tak hlasem. Víc ale Rande s celebritou nenabízí, jen jedno klišé za druhým, a ještě k tomu lhostejným způsobem.(21.10.2008)

• - Josh Lucas odmítl roli Teda Hemiltona (HappySmile)

• - Herečka Jordana Brewster se zde objevila v jedné scéně, kde je ukázána jako jedna z hereček, se kterými Ted hrál. Tato scéna ale byla také vystřižena z konečné verze filmu. (HappySmile)

• - Tad Hamilton (Josh Duhamel) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco Chronograph. (dyfur)