Rande s celebritou

• Nový Zéland

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

• Hal_Moore

Ale jo, proč ne. Příběh reálný asi tak jako život na Marsu, na každém záběru vše odfláknuté a navrch ještě odporný výběr hudby. Jediné, na čem tak lze stavět je taky to jediné, co jsem na Randeti s celebritou shledal kvalitním, a to herecké výkony. Kate Bosworth i Joshe Duhamela jsem viděl ve filmu poprvé, Tophera Grace podruhé (Traffic). Všichni tři zahráli své role perfektně a jen tito tři udržují film dvě hvězdičky od odpadu. Josh mi navíc strašně připomínal mladší klon Timothy Olyphanta. Jak zjevem, tak hlasem. Víc ale Rande s celebritou nenabízí, jen jedno klišé za druhým, a ještě k tomu lhostejným způsobem.(21.10.2008)

• tron

„Si dobrý chalan.“ – „Zjavne to nestačí.“ Topher Grace je veľký talent (sitkom „Tie roky sedemdesiate“, V DOBREJ SPOLOČNOSTI... Venoma zo SPIDER-MANA 3 by nezahral dobre nikto) a Nathan Lane striedavo dokazuje svoju genialitu (VTÁČIA KLIETKA, „tlmočník tajnej agentky, ktorá nesmie hovoriť s Austinom Powersom a tak hovorí namiesto nej, odčítajúc jej z pier, otočený k nej chrbtom“ – AUSTIN POWERS V ZLATOM ÚDE). Bohužiaľ, RANDE S CELEBRITOU nie je o žiadnom z nich, ale o podstatne slabších ľuďoch - Kate Bosworthová má maximálne tak fajn úsmev a režisér nakrútil PRAVÚ BLONDÍNU a DIABOLSKÚ SVOKRU. Tupý scenár s hŕstkou vtipných a dokonca dojemných scén, ale stále bohapustý podpriemer, akých sú STOVKY.(20.1.2009)

• misulka03

" Který to byl film? To není z filmu. Oh pááni!" Jo člověk něco má ze své vlatní hlavy a najednou je to úžasné a neuvěřitelné. Ne, tenhle film je na mě už trochu moc. Nuda a k tomu blbost, jo já říkám o romanťárně blbost, ale je to tak. Aspoň jsem čekala, že se z Teda vyklube ten ****, kterým opravdu je a oni z něho nakonec udělají chudáčka, který má zlomené srdce, uvěřit tomu je poměrně složité, aspoń teda pro mě. Jediné co bylo pěkné, úsměvy..máš tolik a tolik úsměvů ( krásné a originální), ale bohužel jinak pro mě obrovské zklamání.(17.11.2008)

Mohlo být líp i hůř. Postavy jsou sympatické, ale tvůrci jako by nevěděli, jak s nimi naložit. Nebo to jako mám věřit tomu, že dívka, která až nekriticky zbožňuje svůj herecký idol, se ho nakonec vzdá a rozhodne se pro obyčejného smrtelníka?! Odfláknutý konec, jinak celkem pohodovému filmu hodně ublížil. A kdyby si scenáristé dali větší práci a vymysleli jiné rozuzlení, rozhodně bych neváhal dát 4 hvězdičky.(13.2.2009)

Ajajaj. Romantická komédia. To je vždy veľmi ťažké komentovať, pretože v mojom prípade často padajú slová ako klišé, nuda, naivnosť, predvídateľnosť a sympatie/nesympatie. Ked Harry stretol Sally som pozeral cez Vianoce a aj tak doposiaľ túto komédiu ešte nič nestihlo prekonať a na úvod skonštatujem, že Luketicov film ju neprekoná určite. Zápletka naivná, to sedí. Spracovanie viac-menej rutinné. Herecké výkony sú zrjem najväčším plusom filmu, hoci si myslím, že Duhamel a Boswortová mierne zaostávajú za Topherom Grace a Ginnifer Goodwin. Z môjho hľadiska ide teda o absolútne priemernú záležitosť.(7.8.2014)

• - Kate Boswort má každé oko jiné. Toho si lze všimnout i v některých scénách filmu, avšak v jiných lze zpozorovat zase modré kontaktní čočky. (glumka)

• - Herečka Jordana Brewster se zde objevila v jedné scéně, kde je ukázána jako jedna z hereček, se kterými Ted hrál. Tato scéna ale byla také vystřižena z konečné verze filmu. (HappySmile)

• - Tad Hamilton (Josh Duhamel) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco Chronograph. (dyfur)