Rande s celebritou

Win a Date with Tad Hamilton!

Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

Celkem dobré téma na romantickou komedii ale nelíbilo se mi obsazení především co se týče Kate Bosworth.Nepatří do mého seznamu "celebrit" které mi nejsou po chuti ale rozhodně patří do seznamu nebrat nebo pokud možno vidět co nejméně jejich filmů.Její výkon mě naprosto uzemnil a to v tom špatném slova smyslu.Díky ní jsem ze snímku cítila naprostou kýčovitost a tak trochu to na mě působilo jako telenovela prostě nic na co bych se dobrovolně dívala dvakrát.Rozhodně si nezaslouží uplné zavrhnutí, protože Josh Duhamel se ukázal v tom lepším světle ale to nemění nic na tom,že je to oddychová jednorázová romantická komedie co nikoho neurazí ale ani nějak extra nenadchne.(25.8.2011)

Je to možná hloupé, je to hodně kýčovité...a je to sladká limonáda, ale proč takhle hodnotím je to, že ústřední trojici Kate Bosworth, Topher Grace a Josh Duhamel to sakra sedne a ve svých rolích jakoby byly nad celým tímhle romantickým filmem. A nakonec proč si po škaredém dnu nepustit takovou romantiku...A vypnout a nepřemýšlet.(31.10.2008)

• E..

To nemyslíte važně že ne? Přeslazeno, až se mi z toho vyklubala alergie na cukr. Dialogy jsou maximálně trapný, až se sami stydíte, co to vlastně melou (viz. "úsměv č.1 pro blbce, úsměv č. 2 pro idioty" apod.). Navíc herci úplně nesympatičtí (lepší by do takovýho propadáku stejně nesehnali) a tím myslím i hlavní protagonistku Kate Bosworth. Děj o ničem, kamera o ničem, hudba o ničem, scénář o ničem..a takhle bych mohla pokračovat..... No prostě absolutně hloupý film, který vůbec nestojí za zhlédnutí, takže pořádně zvažujte svůj drahocenný čas!(3.8.2008)

• Greg25

Ehm, proboha žijeme na stejné planetě? Nebo byl tenhle film z Marsu a já žiji na Zemi? :-D Dělám si legraci, v daném žánru podobných filmů je asi hloupoučký děj na místě, ale takhle žalostný scénář? Není vtipný jako spíš trapný. Herci, hm, hrůza až na Tophera Grace (aspoň někdo se snažil hrát). 30% Se slovy jen proto, že jsem v rámci daného žánru viděla i horší snímky než tenhle naivní a nereálný a tak trochu z jiné planety.....(3.8.2008)

• Olík

Kate Bosworth je kurňa roztomilá tvářička.....dámy zase určitě přikryjí manželův obličej polštářem při vzpomínce na Joshe Duhamela - tak to jsme si rozebraly hlavní klady následovníka Luketicovy přerůžovělé blondýnky a tím by se také dalo skončit. Jestli tohle je ta kariéra, kvůli které Topher Grace předčasně ukončil své účinkování v That '70s Show, tak to potom gratuluji.(2.3.2015)

• - Kate Boswort má každé oko jiné. Toho si lze všimnout i v některých scénách filmu, avšak v jiných lze zpozorovat zase modré kontaktní čočky. (glumka)

• - Paris Hilton si zde střihla roli skokanky s padákem, která přistane v Tedově bazénu poté, co Ted odveze Rosie domů. Kvůli stopáži byla scéna vystřižena, najdete ji však na DVD v sekci vystřižené scény. (HappySmile)

• - V jedné ze scén na začátku filmu, kde kamera přejíždí sem a tam z Teda na Peteho, sedí Pete u večeře s knihou. Ta je nazvaná "A Good Man is Hard to Find" (Dobrého chlapa je těžké najít), což je krátký příběh napsaný Flannerym O´Connorem, prominentním katolickým autorem žijícím na protestantském jihu v malém městě podobném tomu, kde bydlí Pete a Rosalee. (HappySmile)