Představte si, že máte šanci setkat se se svým idolem filmového plátna a on Vás začne zbožňovat! Přesně to se totiž stane Rosalee Futchové (Kate Bosworth), dívce z malého města posedlé hvězdnou slávou, která vyhraje RANDE s hollywoodským krasavcem Tedem Hamiltonem (Josh Duhamel). Jenže zatímco pro Rosalee je to splnění největšího snu, jejímu nejlepšímu příteli Petovi (Topher Grace) to vnese do života nevídaný zmatek. Pete ji totiž také hluboce, beznadějně - a tajně - miluje. (oficiální text distributora)

Trailer

Deimos

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Kate Bosworth je kouzelná, zajímavěj námět, čisté charaktery postav -scénář, jako komedie moc nefunguje, hudba/// Je to docela příjemný film a Kate si tady jedině zamilujete, nehledě na to, že jednou z ní bude velká hvězda. Horší je to s mužským obsazením. Jejich charaktery jak jsou hodné (nabízí se, že budete fandit oběma) tak jsou i nezajímavé. Po hudebí stránce film spíše nezaujme, protože v rovině romatických filmů je hudba nevýrazná a je jí malo. V samotném ději se nachází i prvky komedie, ovšem tady tyto prvky celkem selhávají. Proto bych film označil jen jako romantický. Avšak i přes spoustů záporů se na to podívejte, film na vás dýchne pohodovou náladou/// Celkem 52%/// ()

MickeyStuma

Které děvče by si nepřálo aby se do ní zamiloval herecký idol. Veselý trochu moralizující příběh o tom, že někoho chtít a získat nemusí být vždy to pravé ořechové. Humorných a láskyplných situací se tu najde více než dost, takže se jedná o skvělou zábavu. Děj je krapet předvídatelný, ale u takovýchto filmů je to zcela normální fakt. Co se týče obsazení, casting byl proveden zdařile. Všechny postavy jsou v kontrastu s dějem i prostředím. Dobře se na to zkrátka dívá. Snímek o dívčím dospívání, kdy ona sama musí přijít na to co je správné a pro ni nejlepší. ()

freddy

Průměrná oddechová romantická komedie, která příliš originality bohužel nepobrala. Relaxovat se u toho dalo a jako oddechovka to nebylo špatné, ale zároveň to byl velmi naivní a snadno předvídatelný příběh. Ale to jsem věděl, když jsem do toho šel, a kdybych nechtěl vidět předvídatelnou romantiku, tak bych asi sáhnul po něčem jiném. Každopádně zajímavá romantická komedie, která možná okouzlí, možná zaujme, u mne to však je pouhá romantika, kterých je k vidění dost a dost. Ale neříkám, že to bylo špatné, v rámci žánru to je rozhodně ucházející počin, a tak dávám průměrné tři hvězdičky. ()

kenileja

Příjemná romantika, která je nenásilná, dobře se na ní dívá (Kate Bosworth, Josh Duhamel). Příběh je až absurdně nepravděpodobný a dost naivní, ale když takový není ve skutečnosti, tak alespoň že je takový ve filmu, jinak bychom si jej tak ani nepředstavili. :-) Závěr: hloupé, ale příjemně oddychové. ()

T2

Rozpočet $22miliónovTržby USA $17,071,962Tržby Celosvetovo $21,278,456║ Klasická romantická šablónka, ktorá vďaka dobrému obsadeniu(Kate Bosworth, Topher Grace, Josh Duhamel, Ginnifer Goodwin) je prinajmenšom príjemne znesiteľná, občas aj úsmevná a romantický náboj taktiež nechýba. /55%/ ()

• Kate Boswort má každé oko jiné. Toho si lze všimnout i v některých scénách filmu, avšak v jiných lze zpozorovat zase modré kontaktní čočky. (glumka)
  • Jako hvězdný host se zde objevil David Daskal z show Average Joe - Hawaii (2004). Mihl se ve 2 scénách - když se Rosie vrací z oběda s Tedem Hamiltonem a v baru, když Peter trefí při šipkách střed. (HappySmile)
  • Tad Hamilton (Josh Duhamel) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco Chronograph. (dyfur)

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)