Rande s celebritou

Win a Date with Tad Hamilton!

Rande s celebritou

Komedie / Romantický

USA, 2004, 90 min

• Dexter1

Táto akože komédia okolo humoru ani nechodila. Keby tam bol aspoň nejaký plochý humor, ale nič. Je tam tolko srandy ako v márnici. Postavy sú maximálne nesympatické a je vám úplne jedno ako sa budú vyvíjať, lebo aj tak je jasné hneď na začiatku, kde to skončí. A tie dialógy sú maximálne nezáživné. Tak prečo jedna hviezdička? Raz som sa tuším pousmial.(19.1.2009)

Soundtrack Ed Shearmur: 1. Superfabulous - BT [3:36] ,2. Special - Wilshire [3:01] ,3. Some Days - Wheat [3:22] ,4. More Bounce In California - Soul Kid #1 [4:01] ,5. Why Can't I? - Liz Phair [3:27] ,6. Back To You - John Mayer [4:00] ,7. Something About You - Five For Fighting/John Ondrasik [4:00] ,8. Days Go By - Jason Wade [3:26] ,9. Leading With My Heart - Alice Peacock [3:22] ,10. Blue - The Thorns [2:53] ,11. Waiting - Kyle Riabko [4:08] ,12. I Won't Go Hollywood [3:12] ,13. Somebody - Bonnie McKee [4:07] ,14. Shining - Kristian Leontiou [4:02] ,15. Once Again - Frankie Jordan [3:03],(14.5.2011)

Mohlo být líp i hůř. Postavy jsou sympatické, ale tvůrci jakoby nevěděli, jak s nimi naložit. Nebo to jako mám věřit tomu, že dívka, která až nekriticky zbožnuje svůj herecký idol, se ho nakonec vzdá a rozhodne se pro obyčejného smrtelníka.?!Odfláknutý konec, jinak celkem pohodovému filmu hodně ublížil, a kdyby si scenáristé dali větší práci a vymysleli jiné rozuzlení, rozhodně bych neváhal dát 4 hvězdičky.(13.2.2009)

• sebii53

Buran z Beverly Hills se díky své PR propagandě seznámí s prodavačkou ze supermarketu, zjistí, že je jiná než lidi co doposud poznal, letí přes USA, aby byl sní, koupí ranč, aniž by o farmaření věděl víc, než co zná ze svých rolí, zamiluje se, ale ona mu zlomí srdce, protože chce být se svým kamarádem, který jí šéfuje v supermarketu a celý život jí tajně miluje. Joshe Duhamela mám rád, ale tenhle film mi nesedl.(4.3.2015)

K velkému udivení vtipné. Normálně bych podobný filmek odsoudil už jen názvem, potažmo obsahem. Ale nějak jsem k němu dostal a vida. Vtipné postavy, situace, dialogy... Jistěže to není nijak hlubokomyslný film, ale pobavil mě. A všichni víme, že to rozhodně není obvyklý stav u moderních amerických komedií.. :)(5.8.2008)

• - Jako hvězdný host se zde objevil David Daskal z show Average Joe - Hawaii (2004). Mihl se ve 2 scénách - když se Rosie vrací z oběda s Tedem Hamiltonem a v baru, když Peter trefí při šipkách střed. (HappySmile)

• - Josh Lucas odmítl roli Teda Hemiltona (HappySmile)

• - Herečka Jordana Brewster se zde objevila v jedné scéně, kde je ukázána jako jedna z hereček, se kterými Ted hrál. Tato scéna ale byla také vystřižena z konečné verze filmu. (HappySmile)