Představte si, že máte šanci setkat se se svým idolem filmového plátna a on Vás začne zbožňovat! Přesně to se totiž stane Rosalee Futchové (Kate Bosworth), dívce z malého města posedlé hvězdnou slávou, která vyhraje RANDE s hollywoodským krasavcem Tedem Hamiltonem (Josh Duhamel). Jenže zatímco pro Rosalee je to splnění největšího snu, jejímu nejlepšímu příteli Petovi (Topher Grace) to vnese do života nevídaný zmatek. Pete ji totiž také hluboce, beznadějně - a tajně - miluje. (oficiální text distributora)

Trailer

Jara.Cimrman.jr

Věřím tomu, že Bruce Willis je v civilním životě sympaticky hláškující drsňák, Megan Fox netuší nic o ztopořených údech ve svém okolí, Macaulay Culkin bývá často sám doma a o romantické duši Tada Hamiltona není žádného důvodu pochybovat. Tedy pokud bych byl naivní a pitomoučká blondýna. A já tedy blondýna nejsem, to ostatní je k diskuzi, takže jsem se u tohoto snímku moc nepobavil. Asi proto, že nejsem velkým příznivcem schémat typu Angelica miluje Petea, který však miluje Rosalee, která je ovšem zblázněná do Tada, který má nejradši peníze, sex a samozřejmě sám sebe. Navíc byl Tad příliš malý parchant na to, abych přál Rosalee nudný život s trapným manažérem samoobsluhy a tak vlastně nevím, jestli to celé dopadlo dobře. Zkoumat to však nebudu, protože tento snímek je v podstatě zbytečný. ()

tron

„Si dobrý chalan.“ – „Zjavne to nestačí.“ Topher Grace je veľký talent (sitkom „Tie roky sedemdesiate“, V DOBREJ SPOLOČNOSTI... Venoma zo SPIDER-MANA 3 by nezahral dobre nikto) a Nathan Lane striedavo dokazuje svoju genialitu (VTÁČIA KLIETKA, „tlmočník tajnej agentky, ktorá nesmie hovoriť s Austinom Powersom a tak hovorí namiesto nej, odčítajúc jej z pier, otočený k nej chrbtom“ – AUSTIN POWERS V ZLATOM ÚDE). Bohužiaľ, RANDE S CELEBRITOU nie je o žiadnom z nich, ale o podstatne slabších ľuďoch - Kate Bosworthová má maximálne tak fajn úsmev a režisér nakrútil PRAVÚ BLONDÍNU a DIABOLSKÚ SVOKRU. Tupý scenár s hŕstkou vtipných a dokonca dojemných scén, ale stále bohapustý podpriemer, akých sú STOVKY. ()

Dever

Soundtrack Ed Shearmur: 1. Superfabulous - BT [3:36] ,2. Special - Wilshire [3:01] ,3. Some Days - Wheat [3:22] ,4. More Bounce In California - Soul Kid #1 [4:01] ,5. Why Can't I? - Liz Phair [3:27] ,6. Back To You - John Mayer [4:00] ,7. Something About You - Five For Fighting/John Ondrasik [4:00] ,8. Days Go By - Jason Wade [3:26] ,9. Leading With My Heart - Alice Peacock [3:22] ,10. Blue - The Thorns [2:53] ,11. Waiting - Kyle Riabko [4:08] ,12. I Won't Go Hollywood [3:12] ,13. Somebody - Bonnie McKee [4:07] ,14. Shining - Kristian Leontiou [4:02] ,15. Once Again - Frankie Jordan [3:03], ()

dobytek

Koukal jsem se na to v baru a je to děsná sračka plná nějakejch metrosexuálů a celý to překvapivě končí kýčovitym happy endem. Původně jsem si myslel, že to bude nějaká "fekální" týnejdžrovská komedie ve stylu Prciček a podobně, ale on to byl úplně debilní romantickej film. Ale tak když vám pěkná sevírka zajišťuje přísun piva, tak zvládnete dokoukat ledacos. Amy Smart jsem ve filmu vůbec neviděl. Možná jsem se byl zrovna vychcat. ()

T2

Rozpočet $22miliónovTržby USA $17,071,962Tržby Celosvetovo $21,278,456║ Klasická romantická šablónka, ktorá vďaka dobrému obsadeniu(Kate Bosworth, Topher Grace, Josh Duhamel, Ginnifer Goodwin) je prinajmenšom príjemne znesiteľná, občas aj úsmevná a romantický náboj taktiež nechýba. /55%/ ()

• Herečka Jordana Brewster se zde objevila v jedné scéně, kde je ukázána jako jedna z hereček, se kterými Ted hrál. Tato scéna ale byla také vystřižena z konečné verze filmu. (HappySmile)
  • V jedné ze scén na začátku filmu, kde kamera přejíždí sem a tam z Teda na Peteho, sedí Pete u večeře s knihou. Ta je nazvaná "A Good Man is Hard to Find" (Dobrého chlapa je těžké najít), což je krátký příběh napsaný Flannerym O´Connorem, prominentním katolickým autorem žijícím na protestantském jihu v malém městě podobném tomu, kde bydlí Pete a Rosalee. (HappySmile)
  • Kate Boswort má každé oko jiné. Toho si lze všimnout i v některých scénách filmu, avšak v jiných lze zpozorovat zase modré kontaktní čočky. (glumka)