Slavusko

Uplne jednoduchy filmik plny akcnych scen s mnohymi akcnymi hercami... Tak jednoducha strielacka... Ale dobry filmik : ) Urcite sa da pozerat... ()

michalair

Najvyšší možný pôžitok z akčného filmu u mňa naplnil práve tento skvost. Rodriguez nehrá na žiadne skryté intelektuálne významy filmu, ale ide pekne zostra priamo do veci. Verné herecké výkony, premakané scény, nekončiaca zábava, jednoducho pasia. A samozrejme, Tarantinov vtip. ()

2060

Banderas není zrovna můj oblíbenec ale sem se bezvadně hodil. Rodriguez natočil skvělý film. Takovéhle přestřelky by měl mýt každý akční film. Ale pro mě je tenhle snímek jenom průměr. ()

RadimRay

Nejlepší Rodriguezův film, kterej jak se zdá už sám pan režisér nepřekoná! Banderas je tady v nejlepší formě! Spousta skvělých hlášek, vynikajících akčních scén a i hudba se povedla! Nejlepší Mariachi!...95% ()

Gustik5

Výborný film plný akce, úsměvných scén, no prostě toho, co se od Roberta čeká :). Vtip Q. Taratina mě vždycky dostane do kolen :D. ()

Loky393

Klasika dobrej fil na který se vždycky rád podívám vyborná Antonio a přenádherná Salma a Roberův režiserský uspěch prostě jedním slovem legenda ()

Darriel

Spíše akční než dějový fil se skvělou hudbou (přivedl mě k Dire Straits) a černým humorem. Vydatná kombinace Buscemiho výrazů, Banderasovy grácie, krásné Salmy a ukecaného Tarantina. Film si trošku odpočine po první půlce, aby nabral dech na scénu s Quinnem a Campou. 85 %, doporučuji k odpočinkovému večeru :) ()

Choucas

Tohle mně fakt nechytlo, film mně prostě nebavil. Bylo to pro mně celý takový divný, nelíbí se mi styl jakým je to natočený, nelíbí se mi tam Banderas, nebavily mně dialogy, jen snad Tarantino mně v tomhle díle dokázal zvednout náladu. Možná to časem skusím znova a hodnocení bude lepší, nicméně teď mizerný 2 hvězdy ()

MéďaSV

Když se řekne Desperado, vybaví se mi dnešní moderní slůvko COOL - Banderas, Hayek, akce, hlášky,hudba...prostě všechno je tady fakt COOL. A mě to fakt baví a žeru to! Narozdíl od pozdějších Rodriguezových počinů... ()

tomkat

Zásadní předpoklad: brát to jako nadsázku. Odměna za to: silná dávka stylu, dynamiky a přesně pasující hudby. Budete se cítit trochu jako v lunaparku, kde chodíte od jedné atrakce ke druhé. ()

whass

Videl jsem již dvacetkrát a zdaleka ne naposledy!!Skvely akcni film ktery neprestane bavit ani po 16 letech!! PS:Almeida tu zahral skveleho maniaka!! ()

Papaczek

Film mého oblíbeného režiséra Roberta Rodrigéze do něhož skvěle zapadl v hlavní roli Antonio Banderas. Pro Banderase to podle mého názoru byl jeho nejlepší herecký výkon jaký kdy předvedl , který skvěle doplnila okouzlující Salma Hayek. Nemůžu opomenout scénu u baru s Quentinem Tarantinem - Super. ()

Profík

Co je tady víc cool? Hlášky nebo akční scény? Asi tak fifty fifty. Jen ten konec mohl být vyřešen trochu jinak, tím nemyslím úplný konec, do dalšího města je daleko, to potěšilo. 95%. ()

bratr_jezek

Antonio Banderas je opravdo cool, když otevře kytaru, začnou lítat kulky a pomsta. Obsazení nádherné Salmy do role jeho dívky vám vezme dech (pro milovníky křivek je tu dokonce velmi pěkná erotické scéna). Bonusem jsou pak drobné role nezapomenutelných herců (Trejo, Buscemi). ()

pekkanik

Naozaj veľmi nereálne - a práve preto som sa dobre bavil. Vražedne nekompromisné tempo, ktoré akurát odľahčí majster Tarantino - povie jeden vtip a ideme ďalej, všetky možné a nemožné strelné zbrane, nepremožiteľný a neodolateľný hlavný hrdina, neodolateľná a dopravnú premávku narúšajúca hlavná hrdinka, no čo si divák môže viac želať. ()

fifotron

Najlepšie pivo široko ďaleko. Najväčší mexikán široko ďaleko. Salma Hayek alias najsexi knihovníčka na svete. Množstvo nezabudnuteľných hlášok, výrazov a momentov. To je nesmrteľný Despo. Je to mýtus? Nie, je tak moc skutočný, ako to len ide! ()

Regeindy

Bezesporu Rodriguezův nejlepší režisérský i scenáristický počin. Viděl jsem tento film v kině a nikdy na ten zážitek nezapomenu. Charizmatickému Banderasovi nikdy nesedla role víc a Salma je stejně krásná a sexi jako vždy, navíc jiskra mezi nimi funguje stejně dokonale jako krvavá Rodrigézová nadsázka. Klasická sestava Rodriguézových a Tarantínových herců chrlí vtipné nebo drsné hlášky jak na běžícím páse, no jeden by se prostě, i na dvacáté zhlédnutí, ukochal blahem. ()

lenticer

Klasika. Navíc Banderasovi to v žádným jiným filmu tak neseklo jako tady. Nejradši mám scénu v totálně vystříleným baru, kde proti sobě zůstanou jen Banderas a jeden chlap a oba berou do ruky jednu bouchačku za druhou, co se tam všude válí a v žádný už nejsou náboje. ()

Lonelybiker

Tenhle film jsem si navždycky zapamatoval kvůli ksichtu Steve Buscemiho a jeho vtipu, který vypráví barmanovi o skleničce, která je 3 metry daleko :-) Od tý doby ho mám rád. Ještě jedna věc je tady nepřehlédnutelná, a sice Salma Hayek, která vypadá tak dokonale, jako by sem byla vyslána mimozemskou civilizací :-) ()

Vousatá Salma Hayek?

Vousatá Salma Hayek?