Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bruce vzal svoji rodinu na dovolenou do Mexika, ale domů se vrátili bez matky. Policie si je jistá tím, že Monicu zabil právě on, ale kde je pravda? Monica a Bruce jsou šťastný pár a mají spolu dvě děti. Monica vlastní restauraci a Bruce je známý producent. Vše jde dobře až do chvíle, kdy Monica zjistí, že ji manžel podvádí. Monica nejprve slyší hovor přes telefon a pak z esemesek zjistí, že je manželovou milenkou jeho spolupracovnice Hilary. Monica je pořádně naštvaná a Bruce se stěhuje do domku pro hosty. Monica přemýšlí, co bude dál dělat. Někdo jí radí, aby od manžela odešla, ale ona se strachuje o děti. Přiklání se tedy k tomu, že dá Bruceovi další šanci, ale nejprve vyhledá Hilary a řekne jí, ať dá od Bruce ruce pryč. Hilary ji poslechne, ale řekne o tom Bruceovi, který je vzteky bez sebe. V tu chvíli Monice dojde, že Bruceovi na Hilary stále záleží. Dvojice ale překoná i tento moment a Monica se rozhodne poskytnout Bruceovi novou příležitost.

Monica bude mít brzy narozeniny, a tak Bruce navrhuje, aby vzali děti a odjeli na dovolenou, kde by narozeniny oslavili a dali se opět dohromady. Celá rodina souhlasí a vyráží do Mexika. Mezi Brucem a Monicou to ale není ideální. Dvojice má drobné hádky kvůli všemu. Jedna noční hádka je však mnohem větší, a dokonce vzbudí sousedy. Dalšího dne Bruce tvrdí, že jeho žena odešla na nákupy, ale k večeru se o ni začíná bát, protože se ještě nevrátila. Když se Monica nevrátila ani v noci, zkontaktoval Bruce hotel a ten pak policii. Bruce zavolal i Moničině sestře a kamarádce, zda o ní něco nevědí. Sestra jede okamžitě do Cancúnu, aby Bruceovi pomohla. Když dorazila, policie právě našla mrtvou Monicu. Všichni jsou v šoku. Policie během pátrání zjišťuje, že by vrahem mohl být právě Bruce, takže mu je zabaven pas a bude vyšetřován. Bruce se ale nakonec dostane i bez pasu do Spojených států a tam čeká na výsledky pátrání. Mexické orgány si nakonec vyžádají jeho vydání a on je do Mexika převezen. K tomu dochází dva roky po vraždě. V Mexiku je pak rozhodnuto, že případ půjde k soudu, i když neexistuje dostatek přímých důkazů. Na konci filmu se dozvíme, že byl Bruce odsouzen ke 12 rokům vězení, ale že se stále odvolává a tvrdí, že je nevinný. Policie usvědčila Bruce na základě nevěry, škrábanců na ruce a dalších důkazů. Bruce škrábance vysvětlil nehodou na výletě s rodinou a pro zbytek důkazů má také vysvětlení. Jedinou pravdou je, že Monica na dovolené zjistila, že je Bruce i nadále v kontaktu s Hilary, což ji vytočilo, a chtěla Bruce definitivně opustit. Bruce z vraždy podezíral jednoho číšníka, kterému se Monica líbila a který pak nejspíš sexuálně napadl i jinou ženu, ale tomu se policie nikdy nevěnovala. Film byl natočen podle skutečných událostí. (TV Prima)

(více)

Recenze (4)

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

dobře jako film to není úplný vrchol, pořád se nám prolínají tři časové období třeba v jedné minutě, herecké výkony taky nic moc- SPOILER- co je však nejdůležitější, je to , že na konci filmu nezjistíme jak to doopravdy bylo a to je více než zajímavé,protož po první minutě a názvu se zdá být vše jasné,ale není tomu tak-takže otázka zní- Zabil Bruce svoji ženu Monicu, nebo nezabil- to se nedozvíme....70% ()

Master19 

všechny recenze uživatele

No je vidět, že není moc masochistů, kteří by se dívali na film, který je kompletně popsán v "Obsahu". Opravdu, ve filmu není vůbec nic navíc... Způsob vyprávění je nicméně zajímavý a občas má až Lynchovské nuance, bohužel to je asi z nouze ctnost, protože to, že se děj nikam neposouvá zřejmě není chtěné. Když už si divák udělá nějaký obrázek, závěr mu ho pro jistotu zmuchlá a zahodí. ()

Reklama

kolemjdouc odpad!

všechny recenze uživatele

béčko jak vyšité.Scénář přešlapoval protože se vlastně ani neměl podle skutečných událostí něčeho chytit.Vše bylo tvrzení proti tvrzení.Ani se do natáčení neměli pouštět ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama