Vražda v Mexiku (TV film)

Murder in Mexico: The Bruce Beresford-Redman Story

Drama / Thriller

USA, 2015, 84 min

• Master19

No je vidět, že není moc masochistů, kteří by se dívali na film, který je kompletně popsán v "Obsahu". Opravdu, ve filmu není vůbec nic navíc... Způsob vyprávění je nicméně zajímavý a občas má až Lynchovské nuance, bohužel to je asi z nouze ctnost, protože to, že se děj nikam neposouvá zřejmě není chtěné. Když už si divák udělá nějaký obrázek, závěr mu ho pro jistotu zmuchlá a zahodí.(17.6.2018)

dobře jako film to není úplný vrchol, pořád se nám prolínají tři časové období třeba v jedné minutě, herecké výkony taky nic moc- SPOILER- co je však nejdůležitější, je to , že na konci filmu nezjistíme jak to doopravdy bylo a to je více než zajímavé,protož po první minutě a názvu se zdá být vše jasné,ale není tomu tak-takže otázka zní- Zabil Bruce svoji ženu Monicu, nebo nezabil- to se nedozvíme....70%(5.6.2017)

• kolemjdouc

béčko jak vyšité.Scénář přešlapoval protože se vlastně ani neměl podle skutečných událostí něčeho chytit.Vše bylo tvrzení proti tvrzení.Ani se do natáčení neměli pouštět(18.6.2018)

• hawa

zajímavá retrospektiva, ale zbytečný film(5.6.2017)