Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

HellFire

Co se stane, když máte opravdu hodně peněz a nabobtnalé ego? Premiér! Bohužel musíte taky zainteresovat další lidi, kteří musí vaše nutkání o pozornost přetrpět. Ať už za kamerou, nebo před ní. Soukup je takový náš Neil Breen a to fakt nechceš. Tohle se nedá ani hodnotit objektivně. Na jedné straně je to příšerně stupidní, ale ve své stupidnosti je to úžasně nevinné a humorné. Něco takového nejde jednoduše vytvořit záměrně, ale vznikne to jaksi nahodile. Premiér je dítětem ignoranta a naprosto neuvědomělého člověka v jedné osobě. ()

Ištván87 odpad!

Stačí tak jednou za půl roku zběžně juknout, jakou další show si na nás Jarouš připravil, a je hned jasný, že horší už to s ním být nemůže, že jo? Ale kdepak, kdepak. Ten kluk jeden vyčuraná je tak hustej, že se vždycky zvedne ze dna a pak začne hrabat a hrabat, aby to dno posunul ještě trochu hlouběji. Co na to říct? Možná má specifický talent. Možná se nám tu prochází další Ed Wood. Nebo aspoň Tommy Wiseau. Každopádně pokud existuje peklo, tak Premiéra tam budou pořád dokola pouštět těm největším hříšníkům. Stačí první cca minuta a máte chuť si prohnat hlavu kulí. A to má tahle opičárna přes dvacet minut. Dvacet minut zjevně nepřipravenýho egocentrickýho opičáka, kterýho sem tam doplní někdo podobně zoufalej. Jardo, Jarouši, ty pí*o vypatlaná, smradlavá, tys to dokázal!!! Prase! ()

luka4615 odpad!

Tak tohle vážně hodně bolelo. Nečekal jsem totiž, že žumpa Soukup TV přijde ještě s něčím horším, než je "Talk show Jiřího Ovčáčka". Nicméně Jaromírek Soukupů se pochlapil a naservíroval nám Premiéra, což je naprostý odpad všech odpadů, v němž je morální dno překonáváno s každou další vteřinou. Proč PROBOHA tak příšerný kanál až po okraj naplněný smradlavou břečkou ještě pořád existuje?! ()

Morholt odpad!

Viděl jsem kdejakou sračku, ale nikdy nebyla takhle velká. Jasně, počítal jsem s tim, že to bude hrozný, ale tentokrát mi Soukup fakt vyrazil dech. ()

Tommassi3 odpad!

"Tak budu asi za debila !! Ale to je těžká věc.. Protože tam je těžká konkurence.." Padesát bezkonkurenčních odstínů šedi Járy Soukupa.. Těžko hodnotit sitcom, když tahle neskutečná šmíra skutečně spíš připomíná soft, akoli tohle je hodně hardcore, gay porno s onanistickými monology.. Soukup očividně sjíždí piko na lyžích, protože tohle už nelze nazvat ani obsesívní exhibicí těžce psychicky nemocného muže, tohle je regulérní volání o pomoc.. Edwoodovsky povšechně zoufalé řemeslo, nad nímž se však nedá ani pousmát.. Premiér raději nemá ani titulky, a já rozhodně nemám sílu na další epizodu.. ()

apokar odpad!

Poctivě jsem odkoukal tři díly. Zpětně nechápu, že ještě žiju. Protože to jsou opravdu muka. Věčně ustupující voda, odklánějící se větvě s ovocem, visící balvan - nic z toho nemohlo v podsvětí Tantalovi způsobit větší utrpení. Myslím, že slova, která by přesně vystihla mé pocity z tohoto díla, ještě nebyla vymyšlena. Omlouvám se všem odpadům, které jsem dosud udělil. ()

evilmind odpad!

Soukup je regulérně psychicky nemocnej člověk. Protože jen úplnej blázen si může myslet, že tohle je sitcom. Drtivá většina je Soukupův blábolivý monolog, jako z ostatních pořadů, naprosto není poznat mezi Soukupem - hercem a Soukupem v jiných rolích. Čekal jsem nějaký hodně trapný vtipy, ale on se o ně ani nepokouší?! WTF. ()

Kryton odpad!

Kdo tohle vydrží v kuse dokoukat, pak zasluhuje řád Jaromíra Soukupa. Porno vedle tohoto vypadá jako oskarové drama. Vlastně na Barrandovu už jen chybí porno, kde Jaromír Soukup souloží s Jaromírem Soukupem, na které se dívá Jaromír Soukup. ()

NinonL

Nechápu ty hysterické a zamindrákované odpady. Seriál Premiér, který vysílá TV Barrandov, je docela fajn. Zábavný, chvílemi hodně podobný aktuálnímu dění. Nejvíce se mi líbil pan generální ředitel Soukup v pyžamu. Na roli premiéra se výborně hodí, protože je velmi charismatický a dá se říct i atraktivní. Na rozdíl od premiérů, které jsme v dosavadních vládách měli. Takový Sobotka, Kočárník, Paroubek, Tošovský nebo Gross, to byla zkrátka ubohost. Se seriálem Premiér jsem velmi spokojená a děkuji za něj TV Barrandov. ()

UncleG odpad!

Jenom H.P. Lovecraft by dokázal popsat ty ohavné, rouhačské hrůzy, které prostřednictvím šílence propadlého peklu vyhřezly devátého října léta páně 2019 na televizní obrazovku. Žádné zobrazovací metody nebyly dosud navrženy tak, aby vydržely příliv něčeho tak esenciálně odlidštěného, zrůdně cizího. Žádná dosud známá mysl nebyla tolik ztýrána, aby mohla v plném rozsahu přijmout a pochopit strašlivou zrůdnost "TOHO", co bylo vyvrženo ze světů vymykajících se všemu rozumu. Průměrně odolný jedinec začne zhruba po třiceti sekundách Soukupova "Premiéra" krvácet z očí a po minutě pocítí utrpení duší navždy uvězněných v Tartaru. Honem přepnout na Šlágr TV, kde je svět ještě normální. ()

blackrain odpad!

Ježkovy zraky. Já jsem si myslela, že si brácha dělá legraci, když se o tomhle pořadu Jaromíra Soukupa zmínil. On to nebyl vtip, ale realita. Jsem přesvědčená, že pan Soukup to má hlavě krapet přeházené a že tohle už zavání psychiatrickou diagnózou, určitě to má i nějaké pojmenování. Vždyť ten člověk opravdu není v pořádku. Trošku mě začíná děsit, co dalšího zase vyplodí a kam tenhle přeambiciovaný chlap ještě vyleze. ()

Driss odpad!

Po vzoru největších českých filozofů 20. století Zděnka Izera a Jiřího Krampola drží Jaromír Soukup prst Jaromíra Soukupa na tepu doby Jaromíra Soukupa. Seriál Premiér tak lze považovat za opus magnum, kde ejakuluje jeho moderátorská i politická kariéra. Tento český Woody Allen s grácií glosuje sociální neduhy nejvyšší vrstvy a s dikcí jambického pentametru a porodních vzlyků malomocné oslice detailně mapuje politickou sféru. Bez osvětlení, hudby a zvláštních efektů a lá Dogma 95, ukazuje syrovou krutost zákulisních půtek. Ať už si vezme na paškál Grétu nebo Kalouska, vždy komentáře balancují na hraně geniality, jakými se mohou pyšnit snad jen omalovánky Ringo Čecha. Nic není nahodilé, všechno má druhý, třetí i sedmý plán. Klade otázky, kde začíná a končí mokrý sen Jaromíra Soukupa a kde začíná noční můra Jaromíra Soukupa. Proč Jaromír Soukup nehraje Jaromíra Soukupa, který se stal premiérem Jaromíra Soukupa a je pouze Jaromírem Soukupem, co premiera hraje? Otázek je příliš, jak už jsme u Jaromíra Soukupa zvyklí. Proto Jaromír Soukup dlouhými bergmanovskými záběry na obličej Jaromíra Soukupa rozkrývá několika-dimenzionální emocionalitu machiavelistického komplexu a sisyfovského údělu egomanické onanie vlastní frustrace. Bohužel jakožto renesanční umělec i Jaromír Soukup bude svými souputníky nepochopen, a tak záleží na příští generaci, zdali dokáže plnohodnotně ocenit kulturu, kterou nám TV Barrandov Jaromíra Soukupa přináší. Seriálu dávám šest z pěti Jaromírů Soukupů. ()

Rakosnicek77 odpad!

Včera ráno, když jsem měl pocit, jako bych podstoupil nucenou lobotomii, jsem se odhodlal ke sledování jednoho dílu a dospěl jsem k několika zjištěním. Po lobotomii je každý, kdo se podílel na natáčení tohoto pekelného hovna, protože pokud by to tak nebylo, tak by toho magora Soukupa, museli umlátit všim co by bylo po ruce, hned při čtení jeho pseudoscénáře. A to dno o kterém tady lidi píšou...tak k němu se ten pán prohrabal z druhé strany, takže bych se určitě bál, čeho se ještě dočkáme. Do konce roku, čekám ještě minimálně 5 kanálů jeho TV a na bilboardech, nám začne vnucovat tu svoji veteš z jeho úžasného e-shoou. Pokud jste ale hodně odolní, přesvědčte se sami na jednom díle, během dne ale čekejte průjmy a pocity na zvracení... ()

Helo odpad!

Nejkvalitnější na tomhle Soukupovo veledíle je asi Soukupovo hereckej výkon. Kvalitu zbytku už si od toho odvoďte. ()