Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Kienast odpad!

Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup JE TO SRAČKA! Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup Jaromír Soukup ()

JamesSi odpad!

Díky skvělému kanálu (správně nazvaném) vyslovuje se to mem, jsem byl schopen zhlédnout nový pořad nejbohatšího českého cringelorda sponzorovaného Čínou. Jde o nejspíše částečně improvizovaný shitcom, který má částečně sloužit jako komédie, částečně jako Soukupův soapbox a příprava na českého prezidenta až bude zvolen v roce 2023. O kvalitě humóru se nedá říci nic, co nebylo řečeno. Načasování je shit, často blábolivé, bez jasné pointy. Ale humor není dle mého názoru hlavním cílem, tím je to ustanovit Soukupa jako politika (a snad ho budou voliti, jako by volili Tondu Blaníka). Líbí se mi, že se ČSFD dokáže spojit nejen aby viděli kozy v Úplně debilních zprávách, ale i aby odpadovali Soukupa. Taky je zajímavý, že postava premiéra má asi rozdvojenou osobnost, protože neustále mluví sám pro sebe. Na závěr mám několik votázek: Proč premiér neustále řeší 16-letou autktivistku Grétu, která pravděpodobně nemá s Českem nic společného kromě toho, že Gréta = lol ty dnešní děcka jsou stupidní, kek dejte jim panenku ať si mají kde hrát? Je Gréta z Kréty(bohužel ne)? Je Soukup Krétén(pravěpodobně ANO, bude líp)? Soukup kritizoval ČT za to, že v ní pracuje hodně lidí, je to důvod proč v seriálu je jen jedna herečka (hrající dvě postavy) a jeden neherec (mr. S)? Proč Premiérova přítelkyně/kamarádka/lobbistka vypadá jako nejlepší art-kritik Ongo Gablogian? Proč Ongo musí zmiňovat, že se znají dvacet let a proč je nutné nelegalizovat Marijánku? Proč to má kvalitu dialogů jako z Historkek ze života Pavla Dorotky? A proč mám najednou velkou touhu si koupit lék na podporu erekce Hard Wood Star z Soukupova e-shopu? A TO SE ASI NIKDY NEDOZVÍME! hodnocení - 100/5 hvězd - get rekt'd, get kek'd , get fuck'd, get cuck'd, get zeman'd! A na tuhle notu bych ukončil tuhle pecku, recku (aka recenzi) nového pořadu TELEvizního génia. ()

Evonichna odpad!

odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad, odpad. JO A OMLOUVÁM SE VŠEM ODPADŮM, CO JSEM DALA ODPAD DOPOSUD. ()

Vajonek odpad!

Na konci prvního dílu milý pan Premiér diváka přesvědčuje, že "se to rozjede" a "bude to zábava". A já mu věřím, protože i když si člověk říká, že nemůže být hůř, JS každým svým novým počinem dokazuje, že může. Na mě té "zábavy" ale bylo dost hned v úvodu, takže se s tímto mistrovským dílem loučím, volám "ODPAD!!!" a lituji, že tady nemůžu tímto způsobem tenhle skvost ohodnotit víckrát. ()

klukluka odpad!

Jaromíre, ty jsi prase a hovado. Po tomhle už nicméně věřím, že se proslintáš k nějakýmu korýtku, který ti vylepší sívíčko. Jednak jsi schopnej úplně všeho, druhak jsi svým voličům předhodil celkem rafinovanou nápovědu (obšlehnutou mj. od prezidenta Ukrajiny Volodymyra Zelenskyjho). Dnes jsem ti dal, ty trotle, ze zvědavosti pět minut. Bylo to ale naposled. A dám si hodně záležet na tom, aby ti to tam z mého okolí nikdo nehodil. Můžeš tu jednou klidně vládnout, pro mě jsi ale mrtvej muž. Už dlouho a napořád. P.S.: Prezidentská kampaň v plným proudu./// Komici (Volodymyr Zelenskyj, Beppe Grillo, Marjan Šarec...) bodují v politice v celé Evropě, tohle je ten náš. Tahle stoka je promyšlený kalkul, zkus ale přemluvit bábu, když je Jaromír bohatej a ještě je s ním taková bžunda. ()

borec999 odpad!

Pri sledovaní toho, aký narcis je Jaromír Soukup by zbledol aj Neil Breen. Natočiť seriál v televízii ktorej ste vlastníkom, umiestniť ho do prime timu a zariadiť aby ste boli v ňom jediným hercom, to klobúk dole pred odvahou. Výsledkom je však totálna pičovina (po videní dvoch dielov sa to nedá nijako inak popísať) plná Soukupa (ako inak), ktorého monológy( ktoré mali byť pravdepodobne vnútorné ale z nejakých nevysvetliteľných príčin sú nahlas) tvoria 99% stopáže seriálu a pôsobia absolútne WTF . Netuším či je Soukup taký blázon, že to myslel vážne alebo sa doma na obrovskej vlne hejtu a odpadov smeje a celý tento jeho počin je len veľká recesia. Osobne dúfam v to druhé, pretože druhý diel v ktorom sa Soukup v politickej seriáli stretne so Soukupom je tak absurdný, že som pri jeho sledovaní pozeral na displej notebooku ako by sa mi cezeň prihováral nejaký mimozemšťan. Najhorší seriál vôbec? Dosť možné, každá minúta sledovania totiž strašne bolí a ak chcete zažiť najdlhších 20 minút svojho života, tak Premiér je tým pravým čo si zapnúť. Podobné šialenosti niekedy vyústia v guilty pleasure kulty (Fateful Findings, The Room) Premiér však nie a zostáva u mňa len seriálom plným nekvality a amaterizmu vo všetkých ohľadoch. 0% ()

Stromovous87 odpad!

Čekal jsem že to bude blbost, ale tohle je tak neuvěřitelně debilní, že to překoná i všechny nejhorší seriály TV Nova a Prima dohromady. ()

kolemjdouc

těch pět za to,jak Soukup dokázal postavit do latě 213 komentujících .Fofr co???Kdo to jinak má? Jiný by dal půl království aby vzbudil pozornost.Soukup se ani nemusí namáhat se podbízet a má tu cvrkot. :-)) ()

patrikus odpad!

Nejhorší televizní počin na světe, který by měla rada pro rozhlasové a televizní vysílání okamžitě stáhnout z éteru. ()

Janega odpad!

Moje jubilejné 2000. hodnotenie padlo na tento paskvil?! Však to je blbšie než náš slovenský seriál Ministri. Takto sa politická satira nerobí. Toto je samo o sebe satira. 1 hviezdu nedám ani za snahu. ()

Mafiapau odpad!

Česká verze "Split". Geniální. Taky doporučuji tento audio-visuální průjem z toy-toyky někde ze staveniště.. sledovat když budete na těžkých práškách nebo po narkóze po chirurgickém zákroku amputace lýtka. Popisek bych přepsal na: "Sitcomový seriál Premiér: Těžký Schizofrenik (Tv Barrandov) Je příběh o člověku co má problémy ve svém osobním životě. Byla mu diagnostikovaná mentální porucha, schizofrenie v kombinaci s rozdvojenou osobností. Hlavní postava samozřejmě musí čelit každodenním výzvám a každý den je pro něho překážkou. Až mu jednoho dne zamrdalo a octnul se v paralelním světě (ve svý vysmažený palici) kde se stává premiérem vtipnovlády České Republiky. Ovšem zde jeho problémy přetrvávají a musí se i v této situaci poprat o jeho samotný život. Seriál dostal několik ocenění za kameru, střih, scénář, herecké výkony a hudbu. Kombinuje totiž starý um Martina Scorseseho a Davida Lynche vyvrcholeným překonvertováním pocitů na diváka. Strhující příběh podle skutečné události" ()

Arogant odpad!

Těšil jsem se, že se u toho pobavím nad tím, jak to bude trapné a budu se za Jaromíra svíjet studem. Místo toho člověk necítí nic než prázdnotu a hledí na to jak vycpaný leguán. ()

Jespi odpad!

2019, vrchol české kinematografie a teď si pojďme přečíst komentáře těch masochistů, kteří tomu dali víc než odpad! ()