Veterán z americké občanské války, který jezdí po celé zemi a přináší lidem zprávy ze světa, se vydá na nebezpečnou cestu přes Texas, aby osiřelé dívce našel nový domov. (Netflix)

Hapretor

I když to dějově nebylo nabité, jak bych očekával od daného žánru, konec mě dojal ... bylo to skvěle zahrané ... ta holka hrála perfektně ... nadlidský talent ... A Tom Hanks je neuvěřitelně schopný a tak přirozený herec ... je prostě snad až úžasný ... ten by jen mohl třeba chcát na kámen nebo srát za keřem a stejně by to byla super podívaná ... prostě TOP herec z těch úplně TOP ... ()

JBMAVERICK

Na Hankse a Greengrasse překvapivě docela nuda... Pár scén kdy šlo o kejhák to nezachrání. Naproti tomu skvělý záběry a skvělá hudba. ()

geek.ondra

Greengrass zklamal. Řemeslně nezajímé a scénáristicky prázdné nic. Tom Hanks absolutně neví co hrát a jeho mladá kolegyně Helena Zengel to pravděpodobně ani neumí. Film který neukojí potřeby festivalového či artového ale ani mainstreamového diváka. Tohle si prostě mohl Paul odpustit. 3/10 ()

bararich8

Uf, tak tohle ne. Takové nijaké, utahané. Jako herecky a výpravně asi fajn, ale jinak mi to prostě kromě hlavní zápletky přijde prázdné. Hodně slabé 3* ()

Hpatrik

Naprosto souhlasím s MrHladem. Má to vysoké produkční hodnoty, snaživé herce a velmi dobrý soundtrack, ale celé to sráží na kolena ničím nevyčnívající, generický příběh, a protože jsem si nedokázal vytvořit k hlavní hrdince žádný vztah, tak i bez funkčních emocí. Velká škoda. ()

Maximilianus

Nemecká Dakota Fanning hrá opäť dobre, aj keď mi na začiatku pripomínalo jej herectvo a úloha Narušiteľ systému. Kinema.sk hodnotila tento film dosť vysoko, no mňa neupútalo pomalé tempo, chudobný dej a zápletka a málo akcie. Dobré to bolo, ale približne na takej úrovni ako som očakával. 6,7/10. ()

bearmeedek

Podhodnoceno. Ale co, já zase vidím sračky ve vašich úžasných a uměleckých filmech. Tahle nechtěná dvojka dokázala utáhnout celý film, kde cestují 400 mil a nevadilo, i když jen mlčeli. Westernové přírodní scenérie jsou zde úžasné, jak z klasických filmů. A jestli do dopadne jako happy end nebo bad-end, to už bylo celkem jedno. S koncem, který nakonec byl, jsem byl spokojen a měl jsem po filmu dobrý pocit. To z dnešních nabídek není zase tak často. ()

Klajondr

Moc pěkné western movie, kterému přidává na hodnotě krásně propracovaný vztah mezi dvěma hlavními hrdiny. Toma Hankse mám rád a i v tomto filmu ukazuje své kvality, které jen tak někdo nepřekoná. Navíc ostatní díla odehrávající se v tomto období většinou líčí příběh vojáka severu. Je fajn podívat se tak i na druhou stranu barikády, aneb na anarchií zmítaný jih. Howdy. ()

rublik05

Nebýt té všudypřítomné nudy, byl by to docela slušně natočený western. Původní námět totiž vůbec není špatný, ovšem příběhu zoufale chybí akční scény, dějové zvraty, napětí či větší drive. Na druhou stranu musím zase pochválit kameru a střih, také herci působili vesměs přirozeně a jak veterán Tom Hanks, tak především skvělá Helena Zengel hráli perfektně. Na filmu mě asi nejvíc bavila nádherná příroda, ty úchvatné záběry americkou pustinou jsou prostě dokonalé. Škoda toho nudného zpracování, protože místo dojímání a přemýšlení mě leda tak bral spánek. Jestli měl snímek nějakým způsobem reflektovat americkou společnost či mít nějaký hlubší podtext, tak to tentokrát bohužel moc nevyšlo, přestože potenciál by se jistě našel. 6/10. ()

mira.l

Reálné hodnocení by bylo někde kolem průměrných třech, je to takový typ filmu, který prostě jen tak plyne. A ke konci mi tam poněkud nesedělo to ... co to vlastně bylo, tornádo, stampede?? Najednou se z toho vynoří tlupa Indiánů a předají Johanně koně? To bylo trochu cáklý. Nicméně na čtyři to vytáhly jednak krásné exteriéry, i když ta krajina je vlastně dost nehostinná, svoje kouzlo má, a pak taky Helena Zengel. Myslím, že o ní ještě uslyšíme. ()

Likan7

Tom Hanks hraje Toma Hankse v čemkoliv. Jenže tady fakt zbyl jen ten Hanks, protože Greengrass, kdysi brilantní režisér, kterýmu jsme všechno žrali, natočil svůj s přehledem nejhorší film. 2 hodiny bez příběhu, pouze pomalého putování westernovou krajinou. Akce je jen v první polovině (jedna, dvě přestřelky), druhá půl hodina je skoro nedokoukatelná a já dělal všechno, abych neusnul. Kdo by to byl řekl, že spojení Greengrass - Hanks bude takhle slabý. ()

Crosshair

3* Druhy film Toma Hankse, ktery si "diky" covidu, odbyl premieru na streamovacich platformach misto kin. Divoky zapad z pohledu "civilisty", ktery se rozhodne vratit unesenou divku domu. Bohuzel stejne jak pribeh, tak i udalosti, ktere na hrdiny cekaji, jsou jiz 100x videne. ()

papadoce

Prinášam Vám nové správy zo sveta netflixu. Je to úplne na milú Jarmilu. Každou ďalšou produkciou klesáme viac ku dnu. Degradujeme špičkových hercov a najnovšou módou je aj rúcanie reputácie majstrovských režisérov. Podobný osud postretol pre mňa famózneho Paľa Zelenotrávnička. Dobrá správa je, že ak neupadnete do bezvedomia počas prvej hodiny, počas ktorej vás zaujme iba tak hudba, potom dostanete možnosť skapať počas hodiny druhej. Navyše ak sa náhodou venujete amatérskej kartografii, tak vďaka spanilému tempu stihnete zakresliť s prehľadom celý malebný veterný Texas. Film je to akože pekný a farebný a po celú dobu vás vpred nesie nádej, že sa niečo stane (?). Za tú nádej, dobrú kameru a super hudbu, som ochotný dať hviezdy. No je to tak, že dve sú málo a tri sú moc. Súhvezdie z toho rozhodne nebude. 50. A kartografovia pozor, v druhej časti budeme zakresľovať slnečnú Arizonu s Džordžom Klúnym a siuxským tínedžerom Fatuom Dve Pušky, pod režisérskou taktovkou Pítra Džeksona. Tak si zaostrite ceruzu a držte líniu. Pôjdeme stodeväťdesiatpäť minút z kopca. A uhádli ste (?), nie nič sa nestane. ()

Knor

Tohle jsem si užil, nádherná westernová road-movie, ve který je spousty emocí. Nádherný vizuál a hudba a jednoduchý ale působivý příběh. Je to pravda předvídatelné,ale tady jsem to nějak přešel a užíval si podmanivost celýho filmu. Za mě naprostá paráda. ()

ANTYCHRYST

Klasickej příběh.. Dospělák dítě.. Tohle nezachrání ani Tom Hanks.. 2 hodiny celkem o ničem.. Divoký západ já rád.. ale tohle je prostě nuda.. Další zbytečný film od Netflixu.. 40% ()

Co nového chystá režisér Paul Greengrass?

Co nového chystá režisér Paul Greengrass?

30.11.2023

WandaVision v lednu, Hanks na Netflixu

WandaVision v lednu, Hanks na Netflixu

13.11.2020

Přestože letos Marvel do kin neposlal žádný nový film, fanoušci komiksů už na nové příběhy z MCU nebudou muset čekat příliš dlouho. WandaVision, první seriál z tohoto univerza, totiž dorazí na… (více)