Ve službě

• Velká Británie Line of Duty (více)

Aaron Eckhart svádí neúprosný závod s časem v hlavní roli tohoto výbušného akčního thrilleru. Aby dosáhl svého vykoupení, vydává se zdiskreditovaný policista Frank Penny (Aaron Eckhart) na nebezpečnou misi s cílem vypátrat unesenou dceru náčelníka policie (Giancarlo Esposito). Její už tak mizivé šance na přežití rázem vezmou za své, když Penny udělá fatální chybu a zabije zvráceného únosce, jediné vodítko k odhalení místa, kde se dívka nachází. Poté, co se k němu připojí ambiciózní reportérka Ava (Courtney Eatonová), která zajišťuje živý přenos z pátrání, se rozpoutá hotové peklo, neboť na scénu přichází bratr mrtvého únosce (Ben McKenzie), lačnící po krvavé pomstě. (HBO Europe)

BOURQUE

Príbeh s klasickými prvkami (poručíkovu dcéru uniesli a nezostáva veľa času na to, aby ju našli), ktorý je oblečený do filmového kostýmu, ktorý má značku B. Celé to snažia predať s A. Eckhart, ale nedarí sa to. Spolupráca medzi hlavnými postavami je slabšia. Na ochranu A. Eckharta len toľko, že svoju rolu bral vážne. Ale inak, podľa mňa by si mohol dovoliť vybrať aj lepšie filmy. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

mourinho

Mám oproti místním recenzentům jednu nespornou výhodu, že dokážu u filmu "vypnout" a jenom se bavit obrázkama... a tady ta akce byla natočena docela solidně, myslím. Jinak je to samozřejmě hloupoučké, vlastně jak všechny Millerovi filmy, berte proto moje tři hvězdičky s nadhledem... ()

panPsax

Jednu * za slušný potenciál ze začátku a jednu * za Aarona, který se snaží, i když tu nemá co hrát. S každou vteřinou filmu to WTF ve vaší hlavě roste a tuční, až do závěrečného facepalmu. ()

kluzo

Béčkový režisér, céčkový scénář (pokud je to nejhorší kategorie) s dementními dialogy, poměrně hrozná kamera i střih a áčkový Áron... Co z takového mišmaše může vylézt? Nadhodnocené 2 hvězdy, a to jen proto, že mi je Aarona líto. ()

Porp

Už od prvej minúty som vedel, že toto ma baviť nebude. Film určený hlavne mileniálom, ktorí vedia svoje smartfony tasiť ako kedysi tasili kovboji svoje kolty. Vidím to na mojom kolegovi v práci. Akurát, že ten sa ešte nenaučil poriadne tasiť. Mal mi natočiť bitku v práci, ale on nestihol načas vytasiť svoj smartfón. Tak som mu povedal, aby pravidelne cez víkendy trénoval tasenie mobilu, ak chce zapadnúť medzi svojich. ()

Acrobat

C miller ako amatersky babrak, ktory chce a chce tahat prvu ligu, ale nikto mu nechce dat lahko zarobene peniaze. A tak utoci a utoci. Je mozne cakat prekvapenie u filmu s nie prilis akcnym hercom Eckhartom? Je to mozne. Okrem toho, ze opat mozno u Millera hodnotit slusne zvoleny hudobny podton, mame do cinenia mozno s najlepsim scenarom jeho doterajsej tvorby. Ak ma hrdina 64 minut, ma ich aj divak. Je zrejme na kazdom kroku, ze penazi je malo a do popredia to vystupi pri konecnom ohni. Dovtedy sa drzi pri zemi. Fiat 500 fabrika, kamera, beh beh beh. Vynimocnou udalostou je, ze to mizerne dievca ktore bolo odsudene na posmech, ja akosi menej na nervy iduca nez sa to da pochopit. Jej zvracanie pri prvej drsnejsej akcii je bonusom. Je hviezdickou navyse. Je jasne, ze niektore veci idu mimo, su nedotiahnute a forma strelby je tiez naverimboha, ale Miller vytvoril konecne Bckovy film, ktory neuraza divaka do kosti a necitit trapnost na konci. Trpol som a cakal ze to bude **** , ale moze byt Miller. Tentokrat ti odpustam. ( videne 01.04.2020, BDrip) ()

bearmeedek

Béčko, které má spoustu pěkných momentů, akce jsou dost dobře natočené, Aaronovi ta role sedí. A teď něco, co to rozesralo. Chtělo to být moderní. Tudíž je tam mladá ambiciózní reportérka (jůtuberka), která celou akci neustále přenáší na internet a do televize, pohybuje se všude, kde je moc nebezpečno, ale nic se jí nestane. A těm ostatním nevadí, že holka poskakuje okolo nich a točí jejich rvačky. Diváci šílí, všichni ostatní taky, tak jdeme slavit (kde mám ten hajzl papír?). Škoda, stará klasika se prostě nedá mísit s poblblou posedlostí internetem. ()

rublik05 odpad!

Člověk by se až divil, do čeho všeho jsou lidé schopni investovat své úsilí a peníze. Film Line of Duty (Ve službě) je zářným příkladem toho, jak se dělá totální propadák a opravdu hodně špatné béčko. Od samého začátku je všechno špatně. Od stupidního děje plného nesmyslů, po neméně stupidní dialogy, se dostáváme až k extrémně nesympatickým postavám a mizerným hereckým výkonům. Emoce zde rovněž nefungují, logiku v tomto snímku opravdu nehledejte. Vrchol filmařského diletantství a šeredná nuda. 0/10. ()

Likan7

Svého času býval Eckhart celkem úspěšným hercem. Jádro sice byla šílená blbina, ale byla to zábava, v Temným rytíři se zase na nějakou dobu katapultoval mezi nejslavnější herce tehdejší doby, a z téhle slávy se snaží vyžít dodnes. Jenže od té doby co hlavní role, to peklo. A Ve službě je peklo ze všech nejpeklovatější. Ta zvrácenost moderní doby, kdy si každý všechno natáčí a vysílání live, je na začátku sice občas vtipná, ale po chvíli to skončí do absurdna a tam ten film vydrží až do konce. Scénář je fakt příšernej, muselo ho psát sedmiletý dítě, triky jsou jak z roku 2000 a i když hudba něco málo zachraňuje, je mi Aarona Eckharta fakt líto, on pokud má nad sebou solidního režiséra, tak umí hrát (nebo uměl), ale tady je ubohý i on.. ()

Nix

Víceméně od začátku začne honička a pak začne být film zajímavý. Mezitím proběhne i přestavení postav a zábava může začít. Akce je tu fakt povedená a má skvělou kameru i provedení. CGI u ní mne nijak nepohoršovalo a co mne fakt bavilo, tak pocta starým drsným thrillerům. Aaron je tu fakt perfektní a čím dál mne víc baví. A komisař Gordon jako záporák je taky moc fajn. Jediná postava reportérky mne reda irituje, ale postupem času jak film houstne tak ona začne být lepší. Jasně, některé věci jsou trochu přestřel ale atmosféra a vše se vyvedlo. Já s tím nemám problém a opravdu se bavil i na ryze americký konec. ()

Clark_Kent

Taková sranda v místních ulicích a navíc s trochou adrenalinu. Eckhart to trochu drží všechno pohromadě, jinak slušný tempo. ()

Mamlas

Mohla to být dobrá 3hvězdičková kriminálka. Ale z poloviny byla použita vytřepaná kamera, zakomponovali do toho dokonce malého černého chlapečka a bílou ukňučenou teenagerku s kamerou, střílečky na 10 metrů, kde se nikdo nemůže ze samopalu trefit a další podobná klišé. Díky tomu je z toho takový zmateně vytřepaný lineární teenageří patvar. ()

johnsnow

podarené B-čko. Eckhart je super a šiel do toho naplno a väčšinu vecí urobí sám. Na reportérku sa dobre pozerá, záporák je skvelý psychoš a akcia má šmrnc. Akurát ten koniec ktorý chcel byť epický ale neboli naň love vyzeral hrozne. Takže iba 4* ale spokojnosť. ()

jprmusic

Asi se to dá vidět, ale ty dvě dyliny zachraňující svět s tím přiblým miminem, co se do všeho sere, mě po deseti minutách tak otrávily, že už jsem se do pozitivního módu nedostal. ()

Bigfuckman

Tak tohle byla ta správně vyvážena kokotina dneška. Nechybí online, afro gay svalovec, ženská (štěně) hrdinka s iq rozbitýho bagru. Logika, mortalita a fyzika tu nemá co nabídnout! ()

me_george

Za ten konec s hromadným odhrabáváním mám i trochu chuť ještě jednu hvězdičku ubrat. Ale na druhou stranu film dokázal trochu zabavit. ()

Mikecat

Strašne mi liezlo na nervy to decko, čo sa hralo na žurnalistku ako aj jej čínska kamoška feťáčka. Film má veľmi veľa chýb: decko si všimne nástražný drôt, ale elitný policajt nie, reporterka točí ďalej s rozbitou kamerou, skočí s ňou do vody a kľudne natáča ďalej; terorista strieľa do steny, aby netrafil utekajúcu dvojicu; Rýchlosti sa rovnajú jednej: auto, bežec, bicykel rovnaký čas na rovnakej vzdialenosti - absurdita. Zopár rozumných hesiel : Eckhart hovorí decku s kamerou: "Nesud človeka, dokud neujedeš mili v jeho botách";"říkáš nekdy fakta nebo lžeš, abys měla věčší sledovanost...";"Nepleť se mi pod nohy, mluv jen dkyž budeš tázána,a nedelej kraviny, co te múžou zabít" Scenár inak nie najhorší, aj bojové scény celkom ušli, ako aj nápad s pomstou a výmenou rakví. Ale ten záver celé mesto sa zgrupne na cmiteri kvôli policajtovemu decku, to bolo otrasné. ws ()