Ve službě

• Velká Británie Line of Duty (více)

Aaron Eckhart svádí neúprosný závod s časem v hlavní roli tohoto výbušného akčního thrilleru. Aby dosáhl svého vykoupení, vydává se zdiskreditovaný policista Frank Penny (Aaron Eckhart) na nebezpečnou misi s cílem vypátrat unesenou dceru náčelníka policie (Giancarlo Esposito). Její už tak mizivé šance na přežití rázem vezmou za své, když Penny udělá fatální chybu a zabije zvráceného únosce, jediné vodítko k odhalení místa, kde se dívka nachází. Poté, co se k němu připojí ambiciózní reportérka Ava (Courtney Eatonová), která zajišťuje živý přenos z pátrání, se rozpoutá hotové peklo, neboť na scénu přichází bratr mrtvého únosce (Ben McKenzie), lačnící po krvavé pomstě. (HBO Europe)

blazma

Nenáročný malý Bčkový akčňák, ikdyž v dnešním světě kdyby holka na nějaké sociální síti nahrála jak někdo někoho zastřelí asi by jí hned odpojili z online vysílání než aby to vehementně nechali sledovat celé město :D ()

rigby

Oddychový akční film, ve kterém se stále něco děje. Sice je to skvěle natočené, ale dějově se jinak jedná o béčko. Hodně naivní scény, u kterých se vyplatí vypnout a zkrátka nemyslet. Navíc chvílemi leze na nervy i jinak velmi sympatická parťačka hlavního hrdiny. Co tu máme dál...? ()

Los_Angelos odpad!

Sorry, prostě odpad. Je naprosté utrpení počítat všechny ty nelogičnosti a dívat se na to, jak se Eckhart doslova přesunuje z jedné scény do druhé - a ty navíc nedrží pohromadě. Od poloviny filmu jsem už jen snažil dokoukat v naději, že něco přijde. Nepřišlo. ()

DJMaroko

Akční a Thriller tak to ani náhodou spíše Akční Komedie. Dinu Meyer zde uvidíte jen okrajově a Aarona Eckharta nechápu proč se upisuje k takovým sračkám. Steven Miller prostě točí jen sračky. No jo no za prachy vše. Chvílemi jsem nevěděl jestli se smát nebo brečet je to opravdu smutný počin tento film je určen výhradně pro TV Barrandov a podobné ...něčím se ty díry v programu musí zaplácnout. Jediná uvěřitelná z celého filmu je tak jen hudba, která ale v kontextu s filmem působí směšně. ()

fafejt001

Jednu dám za Aarona . Jinak divné zpracování a dvě mladé ,, akční " krá..v .y . Sorry . A to jak společně hrabali u toho hrobu , teda na tom hrobě , tak to už byla fakt pakááárna . Jak to tak vidím , tak VŠECHNY DOBRÉ A ZAJÍMAVÉ AKČNÍ FILMY UŽ BYLY NATOČENY . Tohle byl dost podivný paskvíl . ()

Heywood

Nedivím se mnohému nízkému hodnocení, ale: jedna hvězda je za kritiku světa, kdy při autonehodě nikdo nepomáhá, ale všichni si ji točí na mobil (aby sbírali lajky). To je dnešní dost odporný svět lhostejnosti. Jedna za reportérku, která chce sdělovat pravdu, a víme, jak dnes média děsivě lžou a poslední jedna za policistu, který je jen iniciativní blb a ani snaha z něj udělat "hrdinu, co jen dělá svou práci" ho od nekázně, neplnění rozkazů nezachrání a stejně tak film nezachrání hromadné vyhrabávání hrobu, protože to je jen úlitba divákovi. Film má spád, záporáci nejsou blbci, jejich mstě lze rozumět a Aaron Eckhart se strašně snaží odčinit chybu, kterou v minulosti jako policista udělal a to se asi dnes u policie také nenosí...Co je zřejmé, že zpravodajství se musejí lidé naučit hledat i jinde, než na státních TV nebo TV vlastněných globalisty. I o tom ten film byl, byť kvalitativností byl fakt za tu jednu, ale už se mi rozdávačná ruka utrhla.... ()

brasek

Primitívne hlúpe scény v podpriemernom a naivnom kriminálnom príbehu. Veľa nesympatických postáv, naozaj trápna akcia a hrozné digitálne triky. Zbytočná strata času. ()

prengel

Jedna hviezda pre Aarona Eckharta, úprimne nechápem prečo sa tomuto televízne pôsobiacemu projektu vôbec upísal. Film je predpokladám pre scenaristickú i režisérsku neschopnost neočakávane, ale za to mimoriadne iritujúci. ()

nudlis

Zas tak hrozný to nebylo, prostě čistý béčko, no. Úplně v pohodě srovnatelný se spoustou akčňáků s mnohem slavnějšíma Willižem nebo Stathamem (samozřejmě ty jejich míň povedený dílka). Závěrečná scéna je samozřejmě ultra-americká - všichni se usmívaj, idiotsky jásaj a tleskaj a happyend je přeslazenej jak pančovanej med z Polska. Ale to asi k americkejm filmům většinou patří, no. ()

Kecman

Jasně,je to absolutní ptákovina,ale jeden se na to kouká a spotutelným úsměvem musí uznat,že se vlastně dobře baví. ()

montel

Tak tady je blbě skoro úplně všechno. Režie, scénář i herci, dá se říct, že vše stojí za hovno. Přitom dějová linie zpočátku nevyznívá úplně špatně. Polda má hodinu na to, aby našel unesenou holčičku a celkem solidně se to rozbíhá. Pak se ale do toho přimotá mladistvá reportérka, která vše přenáší živě na net a halda debilních poldů, která neumí vůbec nic (ani umírání jim nejde). Únosce vesele lítá po městě se samopalem, zabíjí poldy po desítkách, ale ho samotného netrefí vůbec nikdo, ani sniper z vrtulníku. Bože, do čeho sem se to zase uvrtal. Nakonec sem ještě myslel, že Eckhart tu o třicet let mladší, dá se říct náctiletou reportérku ojede. Shit. Jednu hvězdu sem přidal, protože sem to bral trochu jako parodii a zasmál sem se. 40% ()

Monyfik

Dinu Meyer jsem nepoznal, až dle galerie k filmu, nesympatická a zbytečná asijatka, mladá "reportérka" na facku, Ben McKenzie připomíná ruského krasobluslaře, doplněno afro-italoameričanem Giancarlo Esposito a kvota je splněna. Příběh plný nesmyslů. Jedna hvězda za Aarona Eckharta. ()

mischad odpad!

Zbytečný film. Neskutečně špatné herecké výkony, trapnost dialogů a rádoby akčních scén mě dohnalo k lítosti nad ztraceným časem. ()

Chicharron

Naprostá youtuberská srágora...ale alespoň bylo vidět, že flinty měly naládovány slepejma (Alex Baldwin by tady neměl problém...), protože s kvérem s kolimátorem jde na 300m sejmout chlap jednou ranou, ale tady se 15 minut střílí a trefí se leda kulový. Děs... Další nesmysl je, že když hlavní hrdina musel odevzdat služební zbraň, tak "už není policajt", odznak mu ale nechali, tudíž byl pořád policajt... No prostě film je ptákovina na entou... ()