Dlouhá noc přežití

• Česko Dlouhá noc: Přežití (více)

Dva lupiči utíkají směrem k mexickým hranicím. Jednoho z nich ale postřelí, a tak si vyhlédnou vesnického doktora, kterému zajmou rodinu a vyhrožují smrtí, dokud neposkytne zraněnému pomoc... (TV Prima)

BOURQUE

Neúspešná spolupráca režiséra Matta Eskandariho a herca Bruca Willisa pokračuje, Bohužiaľ. Ich aktuálny céčkový film je založený na stokrát videnom a spracovanom materiáli. Kopa jednoduchých riešení s minimom hereckých performancov. Film len pre skalných fanúšikov Bruca Willisa. Škoda, že v poslednom čase musím túto vetu u B.W. zopakovať viackrát.Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

geek.ondra

...aneb jak držitel Zlatého Glóbu a 2 cen Emmy a jeden z největších sympaťáků své doby našel další dno své kariéry. O tom jak velká sračka to je se radši nebudu bavit ale něco mi říká že narozdíl od Cage který už se herecky opravdu ztratil na tu první ligu Willis stále ještě má. 1/10 ()

Trixinka

Je mi tak nějak už jasné, že Willis se odebral do důchodu a hraje už pouze ve filmech, které natočí za minimální dobu a inkasuje za ně balík. Bohužel tato díla už se ani nedají nazvat filmy, to by byla urážka. U tohoto počinu to celé tak nějak fungovalo do poloviny, kdy to mělo i smysl a i nějakou logiku. Poté se všechno vymklo kontrole a postavy se začnou chovat jako blázni. Polda, ač v důchodu, není schopen odzbrojit na několikátý pokus jednoho útočníka? Pak ho pozve na vyjížďku po lese a zase nic z toho? A ten konec? Jsem čekala nějaký doják v podobě smrti postavy Willise, a zase nic. Dávám 1* a ani nevím za co. ()

rublik05 odpad!

Doslova jedno velké utrpení a čistá parodie na akční žánr. Tvůrci zcela rezignovali na jakoukoliv logiku, takže jsme svědky velkého množství hloupých scén, většinu času film vůbec nedává smysl a nějaké pokusy o emoce působili leda tak trapně a nevkusně. Příběh tedy totálně o ničem, takovou tu klasiku jako trestuhodnou kameru či mizerné herce a výkony snad ani nemá cenu řešit. Vůbec mi ale nejde do hlavy, jak tohle mohl někdo s klidným svědomím vypustit ven mezi lidi. Nebýt účasti Willise, který zde hraje spíše druhé housle, patrně bych se k této hrůze nikdy nedostal. Nevím proč, ale pořád tak nějak tajně doufám, že se snad zase někdy objeví v něčem aspoň trochu koukatelným, i když při pohledu na jeho současnou filmografii o tom začínám silně pochybovat. Naděje však umírá poslední, takže držím palce a přeji co nejméně takových zrůdností, jako je Dlouhá noc přežití. 0/10. ()

elishia odpad!

Sledovani tohoto filmu bylo vice bolestive nez zraneni vsech zucastnenych dohromady. To je jako akcnak od Trosky. ()

Mamlas

Jeden z těch mnoha filmů, kde jsou postavy stylizovány svým chováním do pozic naprostých idiotů. U útočníků bych to bral, jeden byl idiot a druhý mentálně postižený. Ale u těch ostatních - jeden chirurg, druhý šerif ve výslužbě? Výsledkem je docela trapný HI u kterého jsem se zasmál asi víc než u leckteré blbé komedie. To, co postavy dělají je často komické. Jinak se tam toho moc neděje. Jen chodí, mluví, furt utíkají z pout, někde se schovávají a už neutíkají a tak... Asi je to určeno pro pomocné školy. (14%) ()

johnsnow

Oproti predošlému počinu dvojice Willis/Eskandari o čosi lepšie ale stále nič extra. V podstate do domu doktora kde žije so svojou zombifikovanou manželkou, dcérou s divným ksichtom, fotrom Willisom ex cajtom a jeho ženou dorazí fejkový punisher z Wishu s bratom a začnú ich ohrozovať. A čuduj sa svete v prvej polke to ide celkom dobre, napätie je cítiť, hudba je zvolená dobre a kurvafix dotvára kvalitne atmosféru. Lenže od druhej polky začnú všetky postavy konať ako úplný pakokoti a kvalita ide rapídne dole. Ale predsa sa nájde pár dobrých scén ako autonahánačka po lese. Oproti trauma center teda lepšie ale žiaľbohu iba v tej prvej polke, v tej druhej to rapídne upadne ale našťastie nie na úroveň TC. Do pozadia k hraniu subway surfer ideálne. ()

borohub odpad!

Asi nebýt Bruce Willise tak si tohoto filmu ani nevšimnu (a byl bych za to rád), ale takovou přehlídku nesmyslných scén a idiotských postav jsem už dlouhou dobu neviděl. Celý film byl vlastně o tom, jak rukojmí utečou, udělají nějakou totálně nelogickou věc díky který je padouch najde sváže a rukojmí se za pět minut opět rozvážou a udělají podobnou kravinu, aby je padouch zase chytnul. Strašná debilita. 10% ()

Hemlock

Bruce willíže zřejmě už i kde jakou sračku céčkové kategorie... Hvězdu dávám sobě, že jsem to přetrpěl. ()

subic odpad!

V roce 2020 hned 3x Matt Eskandari + Brůs Wiliž = 3 zcela zbytečné filmy. Takže můj dříve velmi oblíbený Brůs Wiliž v dalším béčku nebo spíš céčku. Hraje tu opět vedlejší roli senilního dědka. Je to vážně ztráta času. ()

ostravak30

Matt Eskandari natočil ve stejném roce Touha po vraždě a o rok dříve Korunní svědek. A vše se slavným Brucem Willisem. O dva roky navíc přidali další snímek. Kdo ví, zda má pro tohoto režiséra slavný herec nějakou slabost. Bohužel jsou všechny kvalitativně zhruba na stejné úrovni. Celý děj se zřetelně natahuje jako špagát, postavy se nechovají logicky a dějová linka se dostává do smyčky, kdy se točí pořád v kruhu. Celé je to chaotické a filmaři působí mnohdy zcela bezradně. Není divu, na scénáři se opět podílelo neznámé jméno a pokud je to pravda, tak za sebou tento člověk nemá nic...zkušenosti nulové a po tomto představení je ani nezíská. ()

tsatsiki

Tohle nebyla jen dlouhá noc přežití.To byla dlouhá noc i pro diváka.Tohle se moc nepovedlo a byla to nuda a ani Bruce to nezachranil.Z nových filmů jsem s ním viděl lepší filmy.30% ()

nanamarak1

Tak škoda no. Willis si poslední dobou zahrál i v pár dobrých filmech, ale tímto výtvorem pohřbil moje sympatie k němu někam do Chánova. Normálně bych dal 2 hvězdičky, ale kvůli Vylišově evidentnímu nezájmu o své fanoušky a kariéru jebám toto do odpadu, do piče! (Zdější uživatélé, kteří dali větší počet hvězdiček, jsou krajně podezřelí) ()

Kushina

Tohle se opravdu nepovedlo. Když už vás přepadnou šmejdi a něco po vás chtějí, tak ok, ale jak mile dostanete možnost někoho kdo vám zabil člena rodiny zabít, tak to do prdele v rámci nasranosti uděláte ne?! Zdejší "hrdinové" se snažili tak moc natahovat čas a děj filmu, až to bylo smutný. Vrahy mohli zabít, nebo alespoň odzbrojit minimálně 5x, ale to by jaksi bylo v rozporu s tím, co tenhle dementní scénárista navrhl. Pokud to chcete jednoduše, tak se něco, co se dalo vmrsknout do 25 min natahoval leč mu síly stačily do 100 min a byla to fakt parodie. 25% ()

HNTR odpad!

Nejtupější film, co jsem kdy viděl. Willisovi dochází dech, nebo prachy na rohlíky, protože každej filmu za poslední dobu, stojí akorát tak za vyliž prdel. Jsem naštvanej, že jsem obětoval hodinu a půl tomuhle nesmyslu... Nebudu se ani rozepisovat. Vyserte se na to, stojí to za nic. ()

Thug_Leo odpad!

I mentálně postižený čoklík by to napsal/natočil lépe. Babička jedna věta(k ničemu) dcera do počtu(měla tuším 3věty), ohavná manželka plná botoxu, willis brblá, pak rádoby něco podnikne bez efektu. Postavy radši přespí v kůlně než aby šli pro pomoc, nehledě na fakt, že se asi 3x rozvážou. Absolutní třešnička na dortu byla, kdy pan doktor byl přiželízkovaný k noze od stolu, namísto nadzvednutí stolu se radši snažil urvat nohu....zbytečný, doslova pitomý blábol. ()

smalldevil odpad!

To snad ani není možný, co máme na světě za imbecily, kteří dají filmu v průměru (aktuálních) 23%. Vždyť v tom filmu je špatně všechno od úvodu až po závěr a dojebal to i náš dabingový tým. Už dlouho jsem tu nebyl, ale teď jsem se musel přihlásit, abych vyřval do světa, že tohle je odpad všech odpadů. Tohle museli natočit jenom proto, aby nasrali strašnou spoustu lidí. ()

ezop1012 odpad!

Toto bola mentálna retardácia už dávno som nevidel nič stupídnejšieho než toto. Scenár asi písal mentanly retard, keď tak rozmýšľam tak ani decko nie je schopné napísať takú sprostosť, ako bolo toto. Tipek sa pokúša zachrániť vrahov, čo mu zabili matku, to fakt? Nejaký šerif vo výslužbe nevie, čo ma robiť, to vážne? A tie stupídne dialógy, to, čo to bolo? Toto si nezaslúži nič iné len odpad. ()