Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Adrian Lyne natočil Flashdance, Osudovou přitažlivost nebo Lolitu, naposledy ale stál za kamerou v roce 2002 u erotického thrilleru Nevěrná. Teď se po letech vrací a bude na place šéfovat Benu AffleckoviAně de Armas. Ti dva si zahrají manželský pár, který má trošku podivnou dohodu. Aby nemuseli své neshody řešit rozvodem, je Vic ochotný tolerovat Melindě její aférky. Dokud nezačnou beze stopy mizet její milenci a on se nestane podezřelým z vraždy. (Falcon)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (117)

Copacabana 

všechny recenze uživatele

Čím je voda hlbšia, tým je ťažšie predvídateľná. Rovnako, ako aj hlavná hrdinka tohto filmu Melinda, ktorá sa rozhodne využiť toho, že jej manžel prižmúri očko nad každou jej neverou. Jej milenci však začnú jeden po druhom miznúť. Tu sa začína hra na mačku a myš, ktorá zjavne nemá konca. Na tento film som bola zvedavá hlavne kvoli Benovi Affleckovi, a možem povedať že mňa teda nesklamal. Veľmi rada ho vidím v takom type filmov, spomeniem napríklad aj Gone Girl, kde mu rola rovnako dobre sadla. ()

hroubek 

všechny recenze uživatele

Osobně jsem doufal, že to bude lepší, zábavnější a bude to více připomínat erotický thriller ve stylu Základního instinktu. Ve výsledku je tady Ben Affleck za podpantofláka a jeho filmová manželka Anička de Armas ho tam skoro celou dobu ponižuje a provokuje. Affleck tam vypadá, že by si nejradši dal par piv (což nemohl protože se lečí ze závislosti na alkoholu) a zapomněl, proč tu roli vzal. Pár scén se povedlo a dokáží prodat erotické napětí a smyslnost herečky, přesto ve výsledku tam toho moc není. Není to ve výsledku špatný film, ale ty dvě hodiny času jde strávit mnohem lépe. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Ana de Armas nastavuje jiným mužům klín a Ben Affleck  postupně vystavuje svoji skrývanou žárlivost. A od žárlivosti je v thrillerech jen krok od vraždy. Neoholený muž si to rozdává s vyholenou ženou. Slibované erotické dusno se nekoná, nahota je celkem cudně natočena. Affleck asi v té době už myslel na ženitbu s JLo, tak se rychle potřeboval vymanit z osidel své tehdejší postelové partnerky, což se nakonec zredukovalo jen na sérii doteků a jedné felace za jízdy v autě na rozloučenou. Dramatické chvilky byly zdatně natočeny a akčním vsuvkám nechyběl režijní um. Věčný provokatér Adrian Lyne se po mnoha letech vrátil a natočil si, co potřeboval. Affleckovi už se dá v pohodě svěřit dramatická role. Ana de Armas po něm hází roztomilé kukuče, oblaží ho pohledem na své obnažené poprsí, což by mohla dělat frekventovaněji, přičemž jsem i celkem zalitoval, že ty dva v budoucnu zřejmě už neuvidíme společně v jednom filmu. A ono jim to herecky slušelo. Pěkně vršili ty emociálně vypjaté chvilky, které byly prokládány vrstvou thrillerové fasády, jak ji známe v podání proslulého režiséra. Je ale nutno zmínit, že je přece jen znát to, že film měl produkční problémy. Někdy na mě film působil v dramaturgické oblasti poměrně nevyjasněným dojmem, respektive jak kdyby došlo v nějakém úseku filmu k razantnímu přestříhání. I tak milostné trampoty hvězdného páru mají své originální psychologické tahy, co nenechají diváky na pokoji. 7/10 ()

WincKruspe 

všechny recenze uživatele

Tak to je hodně velké zklamání. Obsazení i námět slibovali docela napínavou podívanou. Jenže ono z toho není vůbec nic. Předně délka 2 hodiny je strašně moc a sice snaží budovat napětí, ale vůbec to nefunguje. Postava Afflecka je jak figurína odříkávající text a to bych mu tentokrát ani nedával za vinu, protože ani potenciál Any de Armas tady nedokázali využít. Prostě je to chabý scénář s hodně slabou režií, protože ani z očekávaného závěru se nedokázalo z postav vytěžit vůbec nic. Asi jediný důvod ke sledování je těch pár záběrů na sexy provokující Anu, ale asi to muselo být vzhledem k dnešní korektní době hodně omezeno. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Ana de Armas mala v tomto filme jednu a tú istú polohu. V jednom kuse sa tváriť sexy, spať s každým mužom, ktorého stretne a ukazovať špinavé chodidlá. Affleck mal tú úlohu jednoduchšiu, toporný výraz mu už roky stačí, nech už je vojakom, vrahom či superhrdinom. Napriek to nebolo až také zlé a s jeho činnosťou v tomto filme som dokonca sympatizoval. Taký priemerný thriller s pre mna nepochopiteľnou záverečnou scénou spolu s titulkami, koho to dievčatko zaujímalo? ()

Galerie (11)

Zajímavosti (2)

Související novinky

Erotický film s Affleckem a Armas má problémy

Erotický film s Affleckem a Armas má problémy

11.12.2021

Erotický thriller Deep Water režiséra Adriana Lynea (Lolita, Jakubův žebřík) studia 20th Century Studios měl mít původně premiéru už v listopadu roku 2020. Jenže pak přišla pandemie, a snímek tak… (více)

Black Widow a Cruella míří na Disney+

Black Widow a Cruella míří na Disney+

24.03.2021

Špatné zprávy pro kina, dobré zprávy pro nedočkavé diváky. Studio Disney čerstvě oznámilo, že vedle tradiční premiéry v kinech dorazí snímky Cruella a Black Widow rovněž ve stejný den i na… (více)

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (více)

Reklama

Reklama