Milý film, který mi přišel náramně zábavný, rozhodně víc, než mnohé pozdější filmy. Na zpříjemnění sobotního odpoledne ideální.(24.11.2006)

Byla to prča co se vam na tom nelibí vždyť Sobota je naprosto squelej herec.(24.2.2006)

Hezká česká komedie, Sobota s Vondráčkovou-milá dvojka .(14.3.2010)

• sepp

Ostuda pro L.Sobotu a zbytek osazenstva tohoto filmu. Docela nuda, ale par svetlych momentu se najde.(6.9.2003)

"Funguje jako automat, vrazíš do něj šok a vypadne ti písnička." aneb ze Soboty na Šimka a nechybí ani génius Nárožný/Krampol a prkená zpěvandule Hela. I Menšík to být může. Nečakené překvapení, že nejde o běžnou normalizační srač--, ale svěží revue postavenou na nesmyslu, srovnatelnou s filmy Svěráka/Smoljaka.(24.2.2009)

• - Točeno v Českem Krumlově a na Slapech. (M.B)

• - Obec s názvem Komušín, kam jezdí Aleš Brabec (Luděk Sobota) za maminkou, opravdu existuje, nachází se u Horažďovic v okresu Klatovy. (M.B)

• - Hudbu k filmu napsali Jiří Malásek a Jiří Bažant, texty Ivan Mládek, Jan Vodňanský, Pavel Kopta a Ivo Fischer. Ve filmu zazní celkem pět písniček. (M.B)