• LadyPupu

Co mě mělo varovat už na začátku... 1) úvodní píseň Ivana Mládka 2) hudba mých "oblíbenců" Maláska s Bažantem 3) hraje tam slepice Pipka a kohout Filip. Pak je tu taxikář Kanyza vydávající se za amatérského chovatele slepic, Medvecká jako jeho frajerka, která je votravná jako drobky ve spacáku, Vaculík s mastnou ofinou a k tomu asi 20 000 slepic a půl milionu vajec. Hele, já jako jsem pro každou srandu, ale tohle je dost bizarní i na mě. Na druhou stranu, na kvalitní filmy se umí dívat každej. Kokokokokokodák...(25.1.2016)

Tak mně nekompromisně sundala úvodní „píseň“. Ta byla teda - LOL. Snímeček pak pokračuje svěžím tempem, kupodivu se nesoudruhuje, Vaculík má řepu (jak mu to prošlo, to nevím, to přece smrdělo poklonkováním americkému imperialismu) a vůbec se to celé nese v takovém svěžím duchu. Necelých osmdesát minut příjemné zábavy. Doporučuji.(7.1.2016)

• blackrain

Jedna velká nuda. Herecké obsazení slibovalo mnohem víc. Není tu nic nad čím by se normální divák alespoň pousmál. Celý příběh by se dal klidně zkrátit tak na deset minut. Přitom nápad špatný nebyl. Akorát je to takové nedotažené, nemastné a neslané, celkově bez chuti. Nevychází mi z toho ani pořádná moralitka. Kdybych o tenhle film vůbec nezavadila, tak se taky prd stane.(14.2.2012)

Film, který byl asi natáčen, jako zábava pro letní kina, která se koncem 70. let 20. století, ale i v 80. letech téhož století hojně po celém ČSSR navštěvovala. Nápad to není špatný, tehdy se takové fantasy komedie točily dost často. Aktuálně k shlédnutí zde : https://www.youtube.com/watch?v=NwOXjGaAnGE(3.11.2017)

• F.W.Colqhoun

Zlatá slepice závistivě pošilhává po surreálných produktech z rodu Pane, vy jste vdova a úspěšně odkoukává základní strategii - pranýřování soudobých nešvarů v sureálné bizarní situaci. Ladislav Rychman ale není Václav Vorlíček a ani neměl k dispozici žádného Macourka neřkuli Brdečku - někoho, kdo by naládoval nonsensový námět tak kvalitním scénářem, aby učinil ze pitomosti premisy přednost. Celkem slušní představitelé Medvecká a Kanyza (který vtipně ve filmu peče s vekslákem Vítězslavem Jandákem) musí herecky táhnout banální až hloupé, nevypointované dialogy. Jisté momenty z filmu neuměle trčí, jakoby byly samoúčelně vloženy jen pro sympatickou bláznivost (kokrhající sousedka, zamilovaný zootechnik sotva ochlupeného Vaculíka). To málo ("Já sem kvůli vám zdrženlivej a vy mi poserete postel") jakoby bylo produktem spíš improvizace, než spisovatelské a režijní imaginace.(19.9.2015)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach Prahy. (dyfur)