Don't Tell a Soul

Mladistvé bratry Matta (Fionn Whitehead) a Joeyho (Jack Dylan Grazer), kteří se vloupali a kradli v cizím domě, přímo po loupeži s penězi v ruce načape policista Hamby (Rainn Wilson). Když se za nimi okamžitě rozběhne, tak po chvíli spadne v lese do jakési zapomenuté studny. Matt a Joey mu logicky nechtějí pomoci, protože nechtějí, aby se kdokoli dozvěděl o jejich pokusu o loupež bankovek, které měli v úmyslu dát jejich nemocné matce. Mezi bratry během několika dalších hodin budou panovat neshody a hádky, jestli policistu zachrání, anebo ho tam nechat umřít. (ČSFD)

jorgus

takovy ten typ filmu, kde si clovek vubec neni jisty jak to dopadne..a to mam rad:)syrova atmosfera, ze to spatne skonci jde tusit kazdou minutou a zajimavy scenar ()

Rathalos

Prekvapivo velmi vydareny thriller plny necakanych zvratov,po hereckej stranke bez problemov a zaverecne finale tiez potesilo,pat hviezdy si to zasluzi...:-) ()

Rockerman

Zajímavá zápletka s nepřesvědčivým rozuzlením. Nápaditý scénář jakoby nebyl dopsán do konce a dopsali jej narychlo až na place. Škoda, protože jinak mě to dost bavilo, zvláště ten překvap koho to v té jámě vlastně mají? ()

Kingjiri

Přibližně do první třetiny skvělá podivaná, kde hraje prim zejména hodně uvěřitelně nepříjemný napětí mezi bráchama. Twist ohledně Hambyho postavy pak moh dát příběhu další zajímavej náboj a dovést celej biják do hodně zajímavýho finiše. Jenže bohužel se tak nestalo a všechny tři hlavní postavy (ještě společně s jednou vedlejší) se začali chovat naprosto pitomě a nereálně, což bylo vzhledem k surově uvěřitelnýmu začátku ještě víc viditelný. Mám pocit, že jakýkoliv pokračování příběhu po uvedenym twistu by bylo lepší než tohle. Neměl jsem vůbec žádný očekávání, ale i přesto jsem vzhledem k našlápaný první třetině vlastně zklamanej. Takhle rozehranej příběh měl navíc, sakra navíc. Za úvodní třetinu a neokoukanej dobrej casting tři slabší hvězdy. ()

Acrobat

Trochu to nadhodnotim, pretoze vyznenie filmu na konci je trochu biednejsie nez ako vam bude plynut film predtym. Na filme participoval snad aj psycholog, lebo dialogy maju nielen ze vyznam, oni predurcuju aj nasledny pomaly gradujuci psychologicky narativ postav, ktore hraju prekvapivo skvely herci. Skvelo zvolena minutaz sa slizkym krokom blizi k zvratu, ktory odhaluje nevinna Mena pozeranim telky. Film by sa kvoli svojej psychologickej nalozi nemal pozerat lahko, no absencia vacsej spolocnosti, ci angazovanie viacerych bocnych linii umoznuju jeho derivatne vychutnanie. Nizkorozpoctovy film o jednom pade a nasledkoch je skvely, nenuteny, drsny a nenapadny, ponukajuci znepokojujuce stmelenie rodiny nepravdepodobnou osobou. (Videne 4.3.2021, BDrip) ()

Najt

Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4, ale nakonec dávám 4*. Je to skvěle natočený thriller s překvapivými zvraty a dobře se na to koukalo. Dá se říct , že je to jen taková 80 minutová jednohubka, která ale pobaví a možná i překvapí. ()

Homerking

Příběh o dvou dospívajících bratrech jenž se chystají vloupat do cizího domu za účelem krádeže, souhrou náhodných událostí se však dostanou do mimořádně nepříjemné situace. Solidní temný thriller s neotřelou zápletkou, několika skvělými zvraty a sympatickými hereckými výkony. Nejdená se o nadprůměrnou filmařinu ale na jedno shlédnutí určitě můžu doporučit. ()

Mamlas odpad!

Drámíčko o dilematu dvou bratrů, zda vytáhnout chlapa z díry nebo ne. Mladší brácha je takový ušlápnutý zmrd začátečník, starší už finalizovaný zmrd pokročilý. No a tak se to vleče od začátku do konce. Nuda jako prase. Tak 95% stopáže je k přetočení, bo o ničem. Zbytek je nějaký děj, který by se vešel do délky jednoho večerníčku. (8%) ()

xxmurphyxx

Veľká škoda. Tak parádne to bolo rozbehnuté s naozaj slušným plot twistom a sympatickým a dobre hrajúcim osadenstvom, ale čo z toho, keď to zas pochoval záver, respektíve posledná dvadsať minútovka. Normálne ma to nasralo na chvíľu. Tak debilné a vyslovene nelogické chovanie postáv som v poslednej dobe nevidel. Nechápem, čo si scenárista myslel. Prestrihať ten koniec, alebo úplne zmeniť a mohlo ísť o parádne prekvapenie. V tom dobrom. Každopádne stále sa jedná a napínavý a slušne zvládnutý film. ()

uhlerado

Film mal slušnú produkciu, kameru. Hudba a príbeh zakopáva. Zápletka sa udiala, no celé tomohlo byť dramatickejšie a s lepším zaujímavajším koncom. Tma by sa dala vydolovať ešte jedna hviezda. ()

fafejt001

Jeden starší brácha vypatlaný ZMRD , sorry , na desátou , a druhý slušný . Do toho chlap ve studni , který je na útěku , ale oni dva to neví . Dále nemocná máma , která má starosti sama se sebou . Závěr nečekaný po přestřelce u domu . Dalo se to jednou shlédnout . Více už ne . ()

Easykill

Hotovej twister! Tolik zvratů aby člověk pohledal. Od první minuty poutavé, zajímavé, ale hlavně zábavné. Solidní drámo, které na stůl háže nejedno silné téma, práci s emocemi, ale také stísněnou a nepříjemnou atmosféru. Tomu dobře nahrávají herecké výkony. Pár drobností, které by se mohly vypíchnout, solidně přebijí (množstvím) ty dobré. Určitě stojí za shlédnutí! ()

DeLonge

Super nápad, super herci. Ale ten konec. No nvm,nvm. Mena Suvari dostává obrovskou hvězdu za nejlepší herecký výron v životě. Lepší film už nikdy nenatočí. ()