Cole Turner je internetová celebrita s miliony sledujících na vlastním kanálu „Únik z reality“. Často natáčí živá videa a všechno zveřejňuje na Youtube. Na oslavu desátého výročí svého kanálu se Cole, jeho přítelkyně Erin a přátelé Dash, Samantha a Thomas vydali do Moskvy, aby se zúčastnili únikové hry, kterou Dash zorganizoval s pomocí Alexeje Koslova, bohatého ruského Coleova fanouška. V Moskvě se setkají s Alexejem a stráví večer v pochybném klubu. V den spuštění hry vezme Alexej Coleův telefon a připojí ho k sledovacímu systému, aby jej mohl živě vysílat pro jeho fanoušky. Alexej varuje skupinu, že úniková místnost je extrémní a nepředvídatelná. Co je reálné? Jak přežít a uniknout? (JOJ Cinema)

blazma

super nápad, hvězdy internetu, ať je to youtube, instagram nebo tik tok.. dneska mileniáli zajímá. Takže vzít jednu takovou hvězdu a nechat jí natočit vlastní zážitek z reálné hry ''escape room'' ještě s horrorovým tématem je něco co dnes bude táhnout. jenže bude to i zajímavé? Důležitá je hlavní postava, protože kámoši umírají jak švestky a popravdě si nestihnete vybudovat žádný vztah že vám je jedno jestli umřou a to je první mínus.. Druhé mínus je hlavní postava, chlapec se sice snaží, ale bohužel pro mě to prostě nozvládnul ukočírovat celej ten film sám. finále kdy se dozvíte že fikce, která se jevila jako realita je nakonec opravdu fikce.. byla docela zajímavá více méně překvapivá a právě těch pár chvil strachu která hlavní role předvedla mě přesvědčili o tom že si tento film zaslouží aspoň ty tři hvězdy. ()

jokino odpad!

Nečakal som nič, takže ani takáto MEGA ******, ma neprekvapuje. XY krát už prevarený scenár, pre mňa absolútne nesympatickí herci, Amíci mi liezli vyslovene na nervy. Celý dej aj so záverom, úplne o ničom. Divím sa, že niekoho ešte baví takéto vôbec točiť. Nenápadité, plytké, bez ničoho, pre mňa strata času.. ()

blondboss

Podhodnotený slasher, ktorý ponúka divákovi presne to, na čo do kina ide v rámci takéhoto žánru. Je to síce žmýkačka viacerých slávnych hororov z minulosti, ale podľa mňa funguje skvelo a ja osobne som sa celý čas bavil. Dve hviezdy uberiem za nie moc originálny nápad a tiež za dosť klišé dej, ktorý som prekukol dosť skoro, ale inak to bola krvavá jednohubka, ktorá baví a pri ktorej sa človek nenudí. Navyše nádherná Holland Roden je príjemným bonusom. U mňa teda jednoznačne silné tri hviezdy. 65 % ()

wowylgu313

Tady kdyby se nestalo na konci to co se stalo a do toho tam nebylo v průběhu filmu pár zajímavých věcí spojených s těmi pastmi. Tak umírám nudou a umírám nad špatným hereckým obsazením. Nečekejte nic extra pokud chcete napodobeninu (špatnou) filmu Saw. A nemáte jinou možnost jděte do toho. Je tam pár okamžiků i kterých se probudíte a ten závěr, ten by vás upřímně mohl i potěšit a nadchnout. Ovšem to je jediná lepší scéna, která se tam stane. 40-45% aby jste to správně pochopili tyhle procenta jsou hlavně za ten konec, on byl totiž fakt nečekaný a tím pádem i hodně povedený. Samozřejmě i nějaký procento přidávám z lítosti a za snahu vůbec něco natočit. Peace. ()

MT_Y

SPOILER : Vlastně je to defakto taková lehká předělávka "The game" já nevím, mě se to, ale líbilo... Upřímě, že to fakt je jen hra vám je jasné, je ale pravdou že konec mě nepřekvapil... Vzhledem k tomu v jakém on byl už stavu a jako poslední viděl zemřít svou holku, tak se to dalo předpokládat... Každopádně, to znamená jen to že organizátoři hry, to neměli domyšlené a díky tomu se stalo to co se stalo, za mě vinnou právě organizátorů... Za mě 9/10 ()

SpicyNugget

Slavnej jůtuber se vydá na svou zatím největší únikovku (a že už jich kvůli videjím prošel). Sebral kámoše a vyjeli do Ruska na opravdu nejbrutálnější únikovku, která se zvrhne v boj o přežití... Jsem spokojená, kvalitní filmek, obrovské plus za konec, takové zvraty miluju a čuměla jsem s otevřenou pusou. To je ten moment, kdy hlavnímu hrdinovi člověk fandí (jen mu dobij hubu) a o pár sekund později si říká, že je asi debil. Skvělé gore scény, atmosféru si film budoval až do konce. ()

Kushina

Náhodou do bylo dobrý. Na druhou stranu jsem vlastně tušil, že konec bude jeden z možných konců, který by mohl nastat. Jsem rád, že se to potvrdilo, protože to dostalo určité kvality. Film na motivy saw a escape room byl prostě dobrý a málo kdo mohl tušit, že je to celé jen hra. Každý člověk má své limity a očividně se k nim dostala i hlavní postava. 65% ()

MistrTom

"Úniková hra" posazený do zápletky legendární "Hry". Bohužel pro mě s očekávaným koncem. Nepřišlo mi to napínavé ani strašidelné. Nesympatický hlavní hrdina. Celé to na mě působilo spíš jako televizní film. ()

naytsirk

Škoda toho konce..... ono bylo jasný, jak to celý dopadne a že je tady jakýsi pokus o Fincherovu Hru.... a u mě to celkem fungovalo. Ale ten konec to úplně zabil...opravdu škoda... ()

AmunRa

Z desetkrát převařeného lógru dobré kafe neuděláte a pokud navíc najmete ty nejméně sympatické herce a necháte je hrát hloupé youtubery v Moskvě, tak je zkáza dokonána. Není to vyloženě špatný film, jen je neinovativní, ve větší části stopáže nudný a nemá dobré obsazení. ()

Jarv

Přiznám se, že jsem naprosto netypický divák. Rozuzlení mě napadlo, a tudíž nepřekvapilo, na druhou stranu jsem jej vlastně moc neočekával. Proč? Protože jsem v tom od začátku viděl jen obyčejný béčkový horor (čemuž nasvědčuje i poměrně neznámé obsazení), který sází na atmosféru a krev, přičemž nějakou lepší pointu od podobných děl obvykle nedostanete (až na výjimky). V tomto ohledu tvůrci překonali očekávání. Pouze rozjezd měl být mnohem kratší, jelikož pro následující dění není tolik podstatný. Ve finále jsem mile potěšen. 75% ()

Holly_Molly

Nakonec to bylo zase o něco lepší než jsem dle místního hodnocení očekával.. až na to, že jsem si něco za půlkou stopáže tipnul, jak to celý dopadne (SPOILER, trefil jsem se na 100%) a od tý doby jsem se už o postavy prostě nebál...naproti tomu je super, jak se z nesympatickýho mentála v hlavní roli stane někdo s kým se dá skoro až soucítit. P.S.: Ten sympaťáček, co to celý připravil si to upřímně zasloužil, když si stoupnul jak tvrdý Y s telefonem v ruce před vydeptanýho borce s bouchačkou..nevim co ten idiot čekal že se stane.. 🤦 ()

Mesmeric

Smíchaná Hra, Hostel a jakýkoliv horor o únikovkách do jednoho filmu. Originální? Nikoliv. Bavil jsem se? Ale jo, docela jo. ()

Miroslav.Zac

Chvilku to vypadalo jako docela zajímavý film a lákalo mě vidět, jak dopadne. Bohužel poté, co skupina amerických pozérů "opustí" prostory únikovky, začalo mi postupně docházet, co je hlavní pointou filmu. Na závěr mě proto nic nepřekvapilo (tvůrci jistě očekávali opak), tedy ani to, jak hloupě nechali celý film skončit (to opravdu nikdo nečekal, že se po tom všem hlavní hrdina nesesype a neudělá nějakou kravinu?). Zasadit film do Ruska (protože tam je všechno možné) mi přišlo zbytečné a kdyby se odehrával kdekoliv jinde, vyšlo by to nastejno. ()

JimWalker007

Ani by nevadilo, že je to vykrádačka  lepších filmov, ani ten predvídateľný koniec, ale ak meter od hlavnej "celevriti" prestrelia ženskej hlavu a on nerozozná fake, tak to nasere... A tak je to úžasne naplánované až do posledného momentu, všetko zapadá a  odrazu nikto nereaguje , keď magorovi prepne... ()

Chicharron

Kromě super záběrů na Moskvu, prostoduchý film o "moderní" profesi dnešní doby - youtuberovi - a jeho zábavě, která se mu vymkne z ruky. Nic, co by člověk chtěl vidět ještě jednou a kdyby to neviděl vůbec, tak by se taky nic nestalo. ()

angelle

Tvorci sa očividne dosť inšpirovali Fincherovou Hrou, ale táto verzia je oveľa drastickejšia a ponúka len jedno prekvapenie, no atmosféra a celkový dojem sa veľmi vydarili. ()