Gil je nadšený fanoušek baseballového týmu San Francisco Giants a nového hráče Bobbyho. Tomu se však příliš nedaří, stejně jako Gilovi, který vinou agresivní povahy přijde o práci. Když se stane svědkem toho, jak se Bobby porve se spoluhráčem Primem o dres s číslem jedenáct, rozhodne se Primovi sám domluvit. A když ho nepřesvědčí, zabije ho. Shodou okolností se Bobby vzápětí dostane do formy a Gil je přesvědčen, že je to jeho zásluha. Chce, aby to Bobby ocenil. Když však slyší jeho názor na podobné fanatické fanoušky, rozhodne se ho k vděčnosti přinutit. Pro začátek mu unese syna. (TV Nova)

VanBradley89

Zítra to bude rok co nás Tony Scott navždycky opustil. Z blížícím se smutným výročím jsem se rozhodl trochu doplnit jeho filmografii. Tenhle film je zářná ukázka toho kam až může dojít zápal a nadšení ve fandění. Pro mě je to spolu s Pomstou nejslabší setkání se Scottem. Což, ale není úplně jeho vina. Vizuál to má pěknej, stejně tak soundtrack. Spíš to vázne pro stránce scenáristické. Musím vyzdvihnout De Nira, to byl psychouš jak má být. Snipes se snaží, ale jak nikoho nezabije není to s nim ono. ()

AgentMarvel125

Celkom fajn triller, dobe obsadenie ... Pri tom zahrmeni pocas zapasu divak normalne trpne ako to asi tak dopadne. Aj ked niektore situacie su doslova vykonstruovane :-) ()

B3njamin

T. Scott, H. Zimmer a R. De Niro to už by měli být záruky dobrého filmu...No jak na to tady koukám ta se to líbilo jenom mě. ()

Saxos

Když Vám hrábne tak, že fanaticky začnete zbožňovat určitou třeba osobu /nebo věc, symbol,.../, tak jste ztracení. ()

R-2

Zde je snímek, alespoň dle hodnocení plný rozporů. U mě Robert De Niro zabodoval a jeho postava se na plátně tak rozehrála, že pro mě jsou z toho 4*. Navíc jsem rád, že takový "magor" jako Gil, po mě nikdy nešel a nepůjde. Zajímavé téma, které není okoukané i za to jsem přidělil své hvězdičky. ()

max cady

Tohle mel byt trhak Tony!Misto toho podprumer.Mel si De Nira a Benicia,ale misto toho dostal nejvic prostoru Snipes.Prave proto to tak dopadlo ()

jdosek

Jeden z těch filmů, kdy sice víte, že je v něm plno slabin, ale stejně se vám moc líbí a dáte si ho znovu. A právě ten efekt zpětné přitažlivosti má většina filmů Tony Scotta a proto ho mám tak rád. ()

Mark1983

Celkem se jedná o dějový thriller z baseballového prostředí,který nedokáže zaujmout každého,i když mě docela zaujmul.Přesto musím přiznat,že se jedná o docela průměrné zpracování. ()

Dupac

Mnohem lepší je první půlka, De Niro pořád umí zahrát (když chce) narušenou psýchu jako málokdo. A tady je předzvěst jeho maniakálního řádění vážně slibná - postupný rozkol se zaměstnavatelem i bývalou rodinou a sílící posedlost graduje velmi slušně. Zásluhu na tom jistě měla i Scottova režie a Wolskiho kamera (spousta filtrů, jako vždycky), které mě hodně bavily. Ale v tom očekávání vyhroceného finále je zároveň největší slabina tohohle nevyrovnaného filmu, protože scénárista z toho nakonec uplácal dost béčkovou a klišoidní záležitost (vražda, stalking, únos, ...). Ostatní se za tuhle položku ve svojí filmografii rozhodně stydět nemusí (a i ten Snipes hraje na svoje poměry dost sympatickou postavu). ()

Bogrant

Vinou scenára je z De Nira dotieravý nesympatický hulvát, ktorého prejav kazí (i keď to zrejme bolo v pláne) dojem z filmu. Nepomáha ani typická Scottova réžia, ani snaživý, no netypický Snipes. Šedý, veľmi šedý priemer. ()

Chiera

Původně jsem dala tři hvězdičky, ale po dalším shlédnutí jsem si řekla, že tři je málo. Jasným záměrem filmu bylo udělat z De Nira nesnesitelnýho kreténa a já myslím, že se to povedlo. Tak odpornej nebyl ani ve Frankensteinovi. Wesley Snipes svou roli zvládl taky dobře. Ale na slavnýho baseballistu-pracháče v něm bylo až moc soucitu (no jo, ale co by to pak bylo za klaďáka). Johnu Leguizamovi to taky jde, byť v malé roli. Stejně tak Del Torovi, který ale nevím jestli měl hrát oproti Snipesovi kladnou, nebo zápornou postavu. Přidáme hudbu Hanse Zimmera a máme z toho slušnej (psycho-) thriller. ()

BMAXX

Skvělý De Niro (ostatně jako vždy) a Wesley Snipes taky ukazuje, že nemusí ve filmu postřílet 265 komparzistů. Dal bych 4*, ale když jsem uslyšel Nine Inch Nails, jak devastujou repráky v televizi, tak dávám za 5*. ()