Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Fergus se vydá do Londýna, aby se proti FA odvolal. Finálové klání Anglického poháru už klepe na dveře. Arthur se snaží přátele přimět, aby pro fotbal něco udělali. (Netflix)

Recenze (3)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I šestou epizodu jsem ohodnotil čtyřmi kousky, tentokrát mě ale tvůrci seriálu mírně zklamali, protože si myslím, že by dosáhli požadované hladiny emocí i v případě, že by účelově neměnili výsledek finálového zápasu. A to píšu i přesto, že nejsem fotbalovým fanouškem. Jinak jsem byl ovšem tradičně spokojen. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Arthurov prejav pred futbalovou asociaciou stál zato ale to finále...Old Etionians nikdy neprehrali finale v predĺžení proti Blackburnu Rovers 1-2, v ročníku ktorý epizóda sleduje s nimi vyhrali 1-0. Boli porazený až ďalší rok iným týmom z Blackburnu, Olympics ktory existoval iba zhruba 10 rokov. Udalosti o akceptovaní profesionalnych hráčov sa odohrali až v roku 1885 ako sa spomína v záverečnych titulkoch a éra Blackburnu Rovers paradoxne nastala ešte pred schválenim profesionálnych hračov, takže z historickeho hľadiska riadny blud .Na ktory sa ale dobre pozerá. ()

Reklama

Mrkvič 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět díky za shrnutí skutečností v Trevorově komentáři. Vyznění seriálu ale i bez dodržení faktů zůstává a parádně v poslední episodě vygradovalo. Proslovy o profesionalitě hráčů, o rozšiřování fotbalu mezi lid a do celého světa, všechno skvěle podáno a je dost emotivní v kontextu dalších událostí seriálu. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama