Bílí muži neumějí skákat

• slovenský

Bieli muži nevedia skákať

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 1992, 112 min

Soundtrack Boyz II Men: 1. White Men Can't Jump ,2. Sympin Ain't Easy ,3. The Hook ,4. Let Me Make It up to You Tonight ,5. Don't Ever Let 'Em See You Sweat ,6. I'm Going Up ,7. Can You Come Out and Play ,8. Watch Me Do My Thang ,9. If I Lose ,10. Jump for It ,11. Just a Closer Walk With Thee ,(10.6.2011)

• Terva

Jeden z mála filmů Wesleyho Snipse, který mě vůbec nesedl. Asi to bude taky tím, že mě název snímku připadá rasistický - ale to je asi jen zdání.(17.5.2011)

skoro som na tento film z detstva zabudol :) ...celkom pohodova oddychovka.(2.1.2007)

Som neskutočne rád, že som túto klasiku začiatku 90tych rokov objavil aj na dvd a mohol si ju znovu užiť. Konštatujem, že na svojom čare tento film nestratil nič a znovu som sa po rokoch dobre zabavil na streetbalových výkonoch Sidnyho a Billa. Bieli muži vedia skákať, ale tým čiernym to fakt ide lepšie.(14.10.2009)

Nenápadný film, ktorý sa rozhodne zapísal do mojej pamäte.(25.2.2010)

• - O rolu Sidneyho sa uchádzal aj Phil Morris. (misterz)

• - Ve filmu udělá Woody Harrelson narážku na usvědčeného vraha JKF Leeho Harvey Oswalda. V reálném životě byl otec Woody Harrelsona vyšetřován jako podezřelý komplic vraha. (don corleone)

• - Pro roli Billyho Hoyle byl první volbou herec Charlie Sheen. (don corleone)