poster

Bílí muži neumějí skákat

 • USA

  White Men Can't Jump

 • slovenský

  Bieli muži nevedia skákať

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 1992, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ***

  Tohle je a zároveň není film o basketu, respektive streetu. Sport je tady použit jen jako záminka pro vznik partnerské krize. Touto záminkou bývá častěji něco jiného, ale tady je to basket ve spojení s hazardem. Díky tomu je film sice trochu originální, ale na druhou stranu, kromě efektních basketbalových akcí toho samotný příběh zase až tak moc nenabízí.(3.5.2003)

 • `barocco
  **

  Pred par rokmi pobavilo na trojocku, ale po opatvideni na DVD uz nie az tak. Tych nadavok je tam proste az presprilis. Ak obcasna nadavka koreni film. tak nento je uz prekoreneny az prilis... Inak tato ista dvojica sa stretla aj vo filme Money Train, ten snimok sa mi zda trocha podarenejsi http://www.csfd.cz/film/10885-vlak-plny-penez/(4.6.2010)

 • genetique
  ****

  Aj napriek pomerne viditeľnej tuctovosti scenára a miernej predvídavosti si tento film stále u mňa drží silné postavenie. Asi najmä kvôli tomu, že ústredná, vtedy ešte neokukaná dvojica dodáva filmu neskutočnú šťavu a energiu, hlášky majú svoj spád a grády. Navyše je film vsadený do coolového športového prostredia. 75%.(27.6.2007)

 • Roman.Ticka
  ***

  Pohodová, úsměvná záležitost, jak je na 80.-90. tvorbu obvyklé. I přes neskutečné slovní i fyzické výpady stejně pestré jako černošská a basketová móda, je zde "cítit" nezkaženost doby pojmy jako správní rada, nadhodnocené zisky, miliónové odstupné a jiné trapnofinační výrazy, co dalece přesahují sportovní i finanční svět a zamořily prakticky celý současný svět.(14.7.2014)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Boyz II Men: 1. White Men Can't Jump ,2. Sympin Ain't Easy ,3. The Hook ,4. Let Me Make It up to You Tonight ,5. Don't Ever Let 'Em See You Sweat ,6. I'm Going Up ,7. Can You Come Out and Play ,8. Watch Me Do My Thang ,9. If I Lose ,10. Jump for It ,11. Just a Closer Walk With Thee ,(10.6.2011)

 • - Pro roli Billyho Hoyle byl první volbou herec Charlie Sheen. (don corleone)

 • - Do úlohy Billyho Hoyla bol zvažovaný aj David Duchovny. (misterz)

 • - Kôš, na ktorý Woody Harrelson (Billy Hoyle) zasmečoval bol len vo výške 2,89 m, pričom oficiálna výška basketbalového koša je 3,04 m. Dôvodom bolo to, že nedokázal smečovať na kôš v správnej výške.
  (Soky)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace