• D.Moore
  ***

  Caine a Pleasance výborní, Siegelova typická režie nezklame (ovšem akci nečekejte dříve než po šedesáti minutách filmu), pěkně se poslouchá i slušný Buddův soundtrack... Ale pořád tomu něco chybí. Pořádný, více promyšlený příběh, řekl bych. Díky skvělé závěrečné třičtvrtěhodině to je na tři a kousek hvězdy.(25.12.2010)

 • MrCreosote
  ****

  Siegelovi tenhle přesun od sluncem projasněných, bezpohlavních amerických kriminálek (Cooganův trik, Madigan) směrem k syrové britské škole náramně prospěl. Michael Caine je charismatický, i když hraje suchého špiona bez špetky emocí a cynický humor všemu dodává tu pravou atmosféru bezvýchodného thrilleru. Navíc krví a násilím se zde nešetří.(29.7.2013)

 • Goldbeater
  ***

  Okamžik vyzrazení není nějak zvlášť napínavý ani úchvatný únosový snímek, ale má pár scén které stojí za vidění. Dělala mi problémy hlavně docela dlouhá stopáž, která u některých Siegelových filmů může krapánek nudit. I zde jsem si párkrát uzívl. Taky je tu pár scénářových vad a nelogičností, ale dá se to překousnout. Ve finále je to slušný, nijak zvlášť okouzlující thriller s Michaelem Cainem v hlavní roli.(4.12.2011)

 • neoBlast
  ****

  Potkali se u Londýna dva tvrďáci. Jedním z nich byl Don Siegel, tvůrce nejdrsnější verze Clinta Eastwooda a druhým chlápek s největšími koulemi počítáme-li obyvatelstvo tehdejšího Londýna. A jejich spolupráce vyústila ve znamenitý thriller hned s několika Hitchcockovskými proprietami (před všemi utíkající hrdina, finále na neobvyklém místě a vlastně i celá zápletka). 70 %(7.3.2011)

 • Rob Roy
  ****

  Miachael Caine hraje britského agenta, kterému unesli syna, nadřízení nejsou ochotni pomoci, dokonce ho podezřívají, že vše je jen hrané, načež Caine rozjede akci na vlastní pěst. Tak trochu Hitchcock, trochu Bond, ale v syrovějším podání. Je to levné, není to akční, čím blíž závěru, tím větší logické díry, ale je to slušně napínavé, s britským chladným syrovým feelingem, a dobře zahrané, Caineovi tyhle role sednou výtečně a především na něm film stojí.(22.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace