Docela povedený, chvílema i napínavý a dobře hudebně podkreslený western, který zápletkou dost připomíná V pravé poledne. Taky je zde šerif, kterému ať všichni pro jeho dobro radí opustit město, zůstane a vykoná spravedlnost za každou cenu. Co se mě týká, mělo to všechno, co to mít mělo. Navíc se mi líbily i postavy včetně místního kořaly a hlavně starý pomocník šerifa a je škoda, že tento film není známější. 75%(26.12.2010)

Hodně dobrý western s dobře napsanými postavami. I když to vypadá jako klišé, funguje to parádně.(21.5.2018)

Dobrý Robert Ryan, jako vždy. V rámci žánru za 3,5.(18.2.2019)

WELL, DO YOU MIND TELLING ME WHY YOU'RE ARRESTING ME? FOR MURDER!!! Perfektní vyvážení mladistvé nerozvážnosti a zkušeností stáří. Ryan hraje jako o život a jeho Cass je fakt extra třída. Jsem rád, že sympaťák Thad, byl takový jaký byl a i když už to párkrát vypadalo, že se přikloní ke zloduchům, vždy mu nakonec Cass otevřel oči. Střílení a zabíjení nechybí a nejsem si jistý jestli film s takovým příběhem šel vůbec lépe natočit. K dokonalosti mu snad chybí jen nějaká brutálně emocionální scéna. Možná by se za ní dala označit ta, kde Cass celý rozčílený pošle Chicovu zbraň po baru a roztříští ní láhve před zloduchem Barrettem.(10.4.2015)