SOLOM.

Mezi ostravské ochotnické kokoty přijíždí kokot největší… Arogantní Jirka (pán herec a nic ve zlém kluci…). Jasně tahle chujovinka opět pobavila – vážně fajn postavená smlouva, každopádně ten karavan byl luxus…Kde to má klimatizaci? Držíš ji v ruce Jirko…Asi nejlepší hláška tohoto dílu. Jen škoda, že tu Kozub byl až moc upozaděn a nedostal více prostoru. ()

Marze

Langmeier předvádí zábavnou sebeparodii a na kolegy se dívá povýšeně. „To ode mě není machrování, já prostě jsem hvězda,“ říká a když začnou problémy, vinu svalí na svou agentku. na záchod požaduje vonné tyčinky a vícevrstvý záchodový papír. Na šéfa souboru si troufne i uklízečka : „Kdybyste vy hrál, jako já uklízím, tak jste dávno v Národním!“. Pobavili mě rekvizity, které dokreslují atmosféru jako levný plastový meč, nebo zašlý karavan s nápisem Důl Československé armády. ()

kukkik

Mnozí tu obdivují, jak tu Langmajer krásně hraje namyšlené hovado. To podle mě není zdaleka těžká role a zahrát to není pro většinu lidí žádný výkon. Nic vtipného jsem tu nenašel, v Ostravě jsem nějakou dobu strávil a tak mi vulgarismy, které asi tvoří většinu "vtipného" obsahu taky nijak vtipné nepřišly. 2/5 ()

Allien.9

"Kde to má klimatizaci?" - "Držíš ji v ruce, Jirko." "sKORO NA mizině" podruhé a ještě lépe. Zápletka s penězi má nečekané vyústění a na scénu přichází král arogantních kokotů, Jirka Langmajer. 4*. ()

Wyrdas

Jako uber vody pičo! Langmajer to zahrál absolutně prvotřídně. To je fakt herec jaký v našem malém státě prakticky nemá konkurenci! Ale co příjemně překvapilo ještě více, ostatní herci vedle něj nevypadají o nic menší. Nádherně se to doplňuje a dobře to spolu hraje. Stejně jako jim se spolu od pohledu dobře hrálo. ()