Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Bude to velký jako letošní schodek českýho rozpočtu! Každý superhrdina široko daleko má vlastní filmy, komiksy, hudební alba, obaly na svačiny. Jen Kapitán Říp, jediný český národní superhrdina, měl jako vždycky leda h..... Nebyl čas, nekecal a makal. Ale tomu je teď konec! Má svůj vlastní seriál! Desetidílnej – žádná nastavovaná kaše jak Ordinačka! Drahej – jak nový fáro Leoše Mareše! A necenzurovanej! (MALL.TV)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (26)

Kothy 

všechny recenze uživatele

Po prvním díle zatím menší zklamání. Uvidíme, co bude dál, zatím jsme toho moc neviděli. Bylo tam ale pár světlých momentů, například mučení Okamury. Je tam i určitý politický přesah. Bohužel jsem to vydržel jen čtyři díly, kvalita se nezvedá.... "Členové jeho poslaneckého klubu jsou rádi, že se nají příborem." :D ()

Wawer 

všechny recenze uživatele

Moc se mi líbí idea nekorektního superhrdiny ala Deadpool v český reáliích. Navíc z Kapitána Řípa je cítit láska k tomu nejlepšímu z popkultury od Temného rytíře až po Ivánku kamaráde. Výsledkem je ale bohužel festival zabitého potenciálu, z něhož vybočuje nemnoho zdařilých vtipů, jako je ten o kulturním atache Petra Kellnera nebo o rekvalifikaci antikomunistů. Mnohem víc prostoru tu zaujímají hluchá místa či vyloženě trapná a křečovitá snaha o humor za každou cenu. Škoda toho ()

Reklama

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Za mě hlas Řípa neposlouchatelný (to je prostě Alzák natáhnutý na 10 minut), a až moc je vidět, jak to chce být v každé scéně megavtipné. Jo, má to svoje chvilky - ale je jich strašně málo. Odpad ale určitě ne. Už proto, že vizuál je dost ok a Vyorálek je řízek, díky kterému jsem to vlastně nakonec celé dokoukal. 3/10 ()

easaque 

všechny recenze uživatele

-1* trailer, který běžel na sociálních sítích, mě zaujal, ale jako seriál to u mě nefungovalo a vydržel jsem jen první dva díly. Přesto si dovolím vyjádřit svůj názor na toto streamovací dílko. Nemyslím, že by nápad byl špatný, ale provedení hodně pokulhává. Ani jako sociální či politická parodie to u mě nefungovalo a výsledek na mě působil přehnaně urážlivý a převážně trapný. Určitě si mezi mladým publikem diváky našel, ale i podle zdejšího hodnocení soudím, že v tomto pokračovat by nemělo žádný smysl. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

RypavaDvojka 

všechny recenze uživatele

Seriál stojící mezi odpadem a jednou hvězdou. Nucené scénáře, scény jsou nekonečné a snaží s diváka unudit k smrti. Jako pozitivum musím zmínit Jiřího Vyorálka, který hází seriál o třídu výše. Nebýt jeho, seriál by skončil v odpadu (A že některé epizody jej mají, některé byly opravdu hrůza a děs). Vcelku by mě zajímalo kde se vzalo hodnocení 35%, vždyť kameňáky apod. jsou tu v černých číslech a tento "počin" (Který mi připadal že si chce hrát na Ricka a Mortyho či South Park s vlastním originálním "dějem" a "supr čupr" scénářem) stojí nad nimi. Navíc nad promo, které to mělo (TBMK, Reflex apod.) naprosto nezvládnuté (hlavně z hlediska scénáře) a střihač by se měl oběsit na pásce již stvořil. Smutné. 20% za Jiřího Vyorálka, výš to bohužel nepůjde. ()

Galerie (16)

Související novinky

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Reklama

Reklama