Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf Interpolu pro "střední Evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a poté se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách i v Praze, kde je pobočka Interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Před náměstkem ministra vnitra a kapitánem Hrubcem se však musí nejprve prokázat vytetovaným drakem. Ve skutečnosti totiž nejde o majora Meisnera, ale o jeho dokonalého dvojníka. Pravý major sedí ve vězení v Bangkoku, což zařídil právě náměstek s Hrubcem, kteří se ho chtěli nadobro zbavit. Jenže to neznají nezničitelného českého poldu. Tomu se samozřejmě podaří uprchnout a v přestrojení za asijského zemědělce dorazí do vlasti. Ani on, ani jeho dvojník, nemají o tom druhém nejmenší ponětí, což vede k celé řadě omylů, záměn a nedorozumění. Náměstek s Hrubcem se sice pokusí dvojníka přinutit, aby skutečného Meisnera zabil, ten to však nedokáže. Místo toho zřídí na policejní stanici tajný nevěstinec, kam se mu podaří naverbovat nejen věčně neukojenou psychiatričku Kudlákovou, ale také starostovu ženu. Bláznivé situace a překvapivá odhalení se kupí takovým tempem, že občas ztrácí přehled i sám Meisner. Přesto však dokáže dotáhnout celou záležitost s dvojníkem do absolutně nečekaného a pochopitelně zdárného konce. (oficiální text distributora)

Siri69

Tohle je fakt totální blbost !!! Hvězdičku dávám jen za pár (opravdu jen pár) jakž takž povedených vtípků... 1* ()

Death odpad!

Zatimco u dvojky jsem se nad nekterymi scenami jeste alespon pousmal(nebylo jich moc), tak tady jsem to radsi po prvni pulhodince vypnul. Slovo hovadina dostava novy rozmer. ()

Pit odpad!

Pri dvojke som sa ešte ako tak premohol a dal som 1*, ale tu už sa to fakt nedá. Strach a hrôza ! Katastrofa ! Toto si radšej mohli odpustiť ! ()

Jello Biafra odpad!

Scénaristicky zmätená a po stránke vtipu totálne impotentná záležitosť pre inteligenčne nižšie vrstvy. Nemá zmysel popisovať otrasné herecké výkony či dementný humor. Bola by to strata času. Jeden z najhorších českých filmov, aké som kedy videl. ()

solskjaer odpad!

Novácký film hýřící trapností, nechutenstvím a odpornými hereckými výkony. Obdivuji toho kdo tuto slátaninu dokoukal, neboť to je nadlidský výkon! Je to hrůza a jsem nesmírně rád že se dostala do TOP 10 nejhorších filmů. Proč tento film vzniknul je mi záhadou. ()

Dromed

No ty brďo jak se tak dívám na hodnocení a komentáře tak tehle film dostal pěkný políček :-( a mě se přitom celá sérka tak líbí. No což asi jsem divný, to mi ale vůbec nevadí :-) ()