Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf Interpolu pro "střední Evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a poté se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách i v Praze, kde je pobočka Interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Před náměstkem ministra vnitra a kapitánem Hrubcem se však musí nejprve prokázat vytetovaným drakem. Ve skutečnosti totiž nejde o majora Meisnera, ale o jeho dokonalého dvojníka. Pravý major sedí ve vězení v Bangkoku, což zařídil právě náměstek s Hrubcem, kteří se ho chtěli nadobro zbavit. Jenže to neznají nezničitelného českého poldu. Tomu se samozřejmě podaří uprchnout a v přestrojení za asijského zemědělce dorazí do vlasti. Ani on, ani jeho dvojník, nemají o tom druhém nejmenší ponětí, což vede k celé řadě omylů, záměn a nedorozumění. Náměstek s Hrubcem se sice pokusí dvojníka přinutit, aby skutečného Meisnera zabil, ten to však nedokáže. Místo toho zřídí na policejní stanici tajný nevěstinec, kam se mu podaří naverbovat nejen věčně neukojenou psychiatričku Kudlákovou, ale také starostovu ženu. Bláznivé situace a překvapivá odhalení se kupí takovým tempem, že občas ztrácí přehled i sám Meisner. Přesto však dokáže dotáhnout celou záležitost s dvojníkem do absolutně nečekaného a pochopitelně zdárného konce. (oficiální text distributora)

Vesman odpad!

Můj názor na film se dá zformulovat do upravené verze jednoho známého citátu: "Přišel jsem, viděl jsem, zvracel jsem" (skoro). Trapné vtípky mě nutili spíš k pláči než k smíchu. ()

adamo_znk odpad!

Tak tohle už je opravdu dno, film je tak ubíjející, bez dobrých gegů a s nesmyslným scénářem. Díky bohu že jsem to ale viděl a vyvaroval jsem se filmu "Jak ukrást Dagmaru", u kterého bych se už asi opravdu pozvracel. ()

Blofeld odpad!

Mám moc rád Miroslava Moravce, takže jsem vydržel celých 80 minut hledat záminku k tomu, abych dal aspoň jednu hvězdičku. Nestalo se. Sorry, baby! ()

Falcor odpad!

Co se vám na tom nelíbí? Vy jste asi pěkně zmlsaní, co? To je samej novej Olmer, Troška, Tele telenovely, Nováci. Pak to má mít Trošku (a ještě jednou, Trošku, jen trpte, nevděčníci) soudnosti!!! ()

Kryton odpad!

Mám jinej a lepší název Byl jednou jeden magor III- Major Maisner a tančící brak.Takhle blbou komedii si naše filmografie nezasluží.Pane majore saltuju Vám a dávám Vám trest za oblbování národa.Trest se skládá s dívání na vaše filmy.takže si to užíte do smrti! ()

pools

To jste složil vy? Ne to byl Cesare Borgia! Krutopřísnější než jednička. Dialogy naprosto perfektní, nechybí vtipy o prstech, prsech a prezidentech. Kudláková snad rajcovnější než ve dvojce! Jen by mě zajímalo, kde sehnali tak přesvědčivého dvojníka! ;-* ()

sta odpad!

Po pěti minutách vypnout a vzpamatovávat se z hlouposti - Dagmaru jsem si už raději nechal uniknout, ale domnívám se, že "osvěčený" a "velice oblíbený" tým dokázal překonat sám sebe. Holt: komu čest, tomu čest. ()

Vojcl odpad!

Hrůza!!!! Hrůza!!!!!! to snad ani nemá cenu hodnotit...Scénář k filmu snad psal někdo s IQ 25!!!!! Jednička byla docela koukatelná nenáročná oddechovka, dvojka byla tragická, ale člověk to ještě tak nějak zkousnul, ale tohle???? Jak tohle mohl vůbec někdo pustit do kin??? Jaroslav Soukup je podle mě nejhorší český režisér všech dob, na toho snad ani Zdeněk Troška se všemi těmi svými Kaměňáky nemá... ()

erased

Zdaleka nejslabší díl mé nejoblíbenější české filmové série. Pořád se ale nedá hovořit o katastrofě. Infantilní (nebo taky primitivní) humor zůstává a stále funguje stejně dobře, nakonec je ale přece jen ve filmu oproti jeho předchůdcům příliš hluchých a nudných míst. ()

Rakosnicek77

Jedna hvězda patří pouze producentům za to, že na tohle dílko sehnali prachy a zejména filmovým distributorům, kteří měli tu odvahu, tuhle zhovadilost vypustit do kin a televize. Chodit totiž po ulici s nápisem na krku, za Poldu 3 můžu já, tak z jistotou nedojdou bez úhony ani s odpadky. ()

Toyotomi odpad!

Už když jsem se dozvěděl že existuje dvojka, tak jsem si říkal že si ze mě někdo dělá prdel....Po zjištění že existuje i trojka jsem už jen chrlil sprostá slova ()

Derek odpad!

Čierna diera alebo gravitačný kolapsar je koncentráciou hmoty s tak vysokou hustotou, že jej gravitačná sila zabraňuje úniku akýchkoľvek častíc (možno s výnimkou efektu nazývaného kvantové tunelovanie). Z toho vyplýva, že nič, ani elektromagnetické žiarenie vrátane svetla, nemôže uniknúť gravitácii čiernej diery, preto sa nazýva „čierna“. Pojem čierna diera sa stal zaužívaným, aj keď teória nespomína žiadnu „dieru“ v normálnom slova zmysle, ale oblasť vesmíru, z ktorej nič neunikne. Existenciu čiernych dier predpokladá Einsteinova teória relativity. Podľa klasickej všeobecnej relativity, žiadna hmota ani informácia nemôže prúdiť z vnútra čiernej diery k vonkajšiemu pozorovateľovi. Napríklad nie je možné dostať von žiadnu z jej častí, ani odrazené svetlo od zdroja podobného fotografickému blesku, alebo získať akúkoľvek informáciu o látke, ktorá vstúpila do čiernej diery. Kvantovomechanické efekty však dovoľujú látke energiu vyžarovať z čiernych dier v podobe röntgenového žiarenia, aj keď sa predpokladá, že žiarenie nezávisí od toho, čo do čiernej diery padlo v minulosti. Existencia čiernych dier vo vesmíre je dobre podložená astronomickými pozorovaniami, hlavne zo štúdia supernov, röntgenového žiarenia z aktívneho galaktického jadra a správania hmoty a žiarenia okolo nej. to iste je i posledny diel soukupovej policajnej trilogie... ()