Vynikajícího hasiče a pilota Peta všichni považují za lehkomyslného blázna, protože při hašení požárů příliš riskuje. S Dorindou se neustále hádají o jeho nechuti usadit se a žít poklidným rodinným životem cvičného pilota. Protože však Dorindu miluje, souhlasí nakonec, že riskantní práce zanechá. Čeká ho ještě poslední akce, hašení velkého lesního požáru. Když se jeho přítel Al dostane při akci do nesnází, Pete ho zachrání, bohužel za cenu vlastního života. Zjeví se mu ale anděl v podobě bíle oděné ženy jménem Hap, která ho posílá zpátky na Zem, aby zbavil smutku svou lásku Dorindu. Romantická sci-fi fantasy Stevena Spielberga. (Magic Box)

Perverz

Dobrý filmek. Nenáročný, trochu snový, nemusíte se u něho moc zapřemýšlet neboť má celkem jednoduchý děj. Má pár "pěkných scén", vlastně mi ten film připadal dosti jednoduchý (co do kvalit filmařiny) a i přesto jsem se dobře bavil. Jestli pokoukáváte po roli Audrey Hepburn tak si ji moc neužijete. Rozhodně však nikoho nechci odlákat. Naopak. ()

gumolit

Steven si potreboval odpočinuť od svojich trhákov a natočil priemerný pekný romantický film trochu s prvkami fantázie a celkom v pohode.Skvelí herci dialógy na úrovni a pekne sa na to pozerá dokonca aj tie akčné scény s lietadlami sa dajú !Myslím že Steven nenatočil nikdy zlý film !! ()

aLPaC

První půlhodina s "živým" Dreyfussem je fantastická. Zhruba od 30 do 60 minuty nastává asi nejhorší část filmu (hlavně proto, že v této části nefiguruje výtečná a krásná Holly Hunter). Poté to jde opět nahoru a ačkoliv se jedná především o romanťárnu a akčních scén moc není, je vidět, že Spielberg je má v paži. ()

RomanHyde

Krásný romantický pohodový odpočinkový Spielberg. Vynikající snímek na nedělní upršené odpoledne, prostě pohádka pro dospělé. Velmi dobře obsazená a zahraná záležitost.. hodně se mi líbí dobrosrdečná a kamarádská vedlejší postava Johna Goodmana, kterou takhle umí zahrát jen on. ()

Angelitos

Jedná se o takový pohodový film. Já osobně jsem se na něj podívala hlavně kvůli tomu, že zde má svou poslední roli A.H. Tento film není špatný, ani nijak skvostný. ()

Wolvie

Steven Spielberg je můj nejoblíbenější režisér,viděl jsem v podstatě všechny jeho filmy a Navždy bezpochyby patří k těm vůbec nejslabším.Podivný mix fantasy a seriózního dramatu nudí i přes skvělé herce v hlavních rolích. ()

helloween93

“Throwback Thursday #73” - Koncem 80. let byl populární nádech nadpřirozena a posmrtného života v komediích a slaďárnách (Hřiště snů, Duch, Je naděje, Můj táta duch…) a Always jede na stejné vlně. Dreyfuss jako letecký hotshot umře a pak je guardian angel Holly Hunter. Hodně sentimentu, několik vtipných scén, ale taky dost přeslazené a bez logiky. Na jedno zkouknutí asi pohodový film, ale když víte, že to režíroval Spielberg, tak jde asi o jeden z jeho slabších kousků. Shlédnuto na Nova Cinema. 3* ()

Marator

Tento dezert byl z medovýho těsta posypaný kostkami cukru a přelitý javorovým sirupem. A moc mi chutnal aniž bych byl na sladký. ()

Kubi21

Přišel jsem, viděl jsem a nijak odvázaný nejsem. Jde to, ale je to cukrkandl. 3* asi proto, že je to Steven. A jemu odpustím asi všechno. ()

kubilov

Další z filmů, které si mohl Spielberg klidně odpustit. Spojení romance, komedie a fantasy se opravdu nepovedlo a vznikl tak nezajímavý a nudný patos, kterým pan Přeceněný potvrdil, že opravdu občas nemá oko na výběr toho správného příběhu k natočení. ()

Marg

Prázdný film, což mě obzvlášť u Stevena Spielberga mrzí. Možná romantické, ale takové nemastné, neslané. Stevene, že jsi to ty, tak za dvě. ()

Pavlin

Na Spielberga hodně slabý film.Americký styl humoru s absencí dobrých hereckých výkonů a obstojného scénáře.Příběh je strnulý a zdlouhavý a když konečně doškobrtá k cíly je tu sladkobolný těžko uvěřitelný konec.Po shlédnutí ve mě nezůstalo nic ,ani pocit že jsem se příjemně pobavil. ()

ShotgunED

Já jsem se báječně bavil a ani chvíli nenudil. Takový spousty jemně podávanýho humoru, posmrtný život, hláška za hláškou, romantika hadr a pro nás načáchlé vůní leteckého benzínu jedna velká báseň. Já na to neshledávám nic tak špatnýho, jasně závěrem mu trochu dojde dech, ale ten film se nedělá ničím jiným než je a mě baví, takže pro mě za 5. ()

natalanka

Ále jo. Dá se. Richarda jsem do té doby nijak neregistrovala a Holy mě překvapila. Znala jsem s ní film PIANO, ve kterém alespoň pro mě doslova perlila. Je to milá, nenáročná duchařina protkaná nitkami legrace a smutku. Taky mi nesedí Brad Jonson, příjde mi, že má výraz žehlícího prkna. Tervo.......díky za výpis hudby, já to hledala a nic. Dík :-)) ()