• Snorlax

... a vezmi s sebou všechny spolutvůrce! Noční můra milovníků filmu - Šteindler se režíruje.(13.5.2011)

Krásný film o druhé míze a snaze vypadnout zase zpátky, do let, kdy svět byl jednodušší, bez závazků a plný radostí. Bohužel z tohohle rychlíku (žena, práce, děti) když už jsme jednou nastoupili vyskočit nejde a kdo se o to pokusí dá si většinou pořádně na hubu jako Víťa Jakoubek. Přesto obdivuji každého, kdo se o to pokouší. Námět je perfektní, nesledujeme jen utahaného chlapíka, co kouká po mladejch holkách. Máme tu vědce, který provádí výzkum u nějž je sám sobě laboratorní krysou ! I já se kloním k názoru, že je to Šteindlerův nejlepší film. Snad jen v té Tv by to mohli dávat s většími odstupy aby nám tahle milá komedie nezevšedněla. * * * *(5.11.2012)

Čekal jsem trošku víc!Je tu sice pár solidních vtípků, ale jinak nic moc-skoro jako by se točilo za komančů!(21.9.2002)

• WANDRWALL

Divoké, ubohé a hloupé mládí. Jeho oslava. Nuda.(5.8.2010)

Pro kšiltovku SUZUKI, kterou má ve filmu na hlavě verbal, bych zabíjel... i sériově!(11.8.2013)

• - Restaurace, ve které Víťa Jakoubek večeří se svou ženou, byla v 90. letech přebudována na prodejnu koberců. (rawboy)

• - Valná většina městských scén se natáčela na pražském sídlišti Zahradní město. (rawboy)

• - Film měl pracovní název “Po maturitě“. (Stocki)