Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve vlakovém kupé je s průstřelem hlavy nalezena vysokoškolská studentka. Kriminalisté nenajdou žádné zavazadlo a vyloučen je i sexuální motiv. Dívka byla nejen mimořádně krásná, ale také inteligentní. Přivydělávala si na brigádách jako hosteska a psala blog. Může být podezření, že pro ni mělo fatální následky něco z toho, co kompromitujícího napsala nebo natočila o VIP návštěvnících firemních večírků, pro Magdu s Martinem dostatečným vodítkem pro vyšetřování? Martinův syn Filip se proti vůli rodičů stěhuje ke své nové přítelkyni Hance. Brzy zjišťuje, že o její minulosti nevěděl vše. (Česká televize)

(více)

Recenze (27)

selfesteem 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Podle mého názoru je to jedna z těch kvalitnějších kriminálek a troufám si říct, že bude snad lepší druhá řada než ta první. Pravdou je, že co si tak pamatuju z první řady, někdo nám zmizel a jiný zase přibyl, ale snad se to nějak vysvětlí. Co zůstává, je naprosto špičková kamera a hudba a úvodní znělka je snad ještě povedenější než u první řady. Když se na tento seriál dívám, úplně se do něj propadám díky takovým skvělým záběrům. U jiných seriálů mě kamera kolikrát rušila, moc se třásla, kroužila, skákala, tady si každý záběr vychutnávám všemi smysly. Krásně to plyne. Už se těším na další díly. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nechápu, proč se tvůrci vůbec obtěžují s natáčením druhé řady, když téměr vůbec nezohledňují události té první. Bohužel to vypadá, že v druhé řadě se budou soukromé dějové linky vyvíjet ještě horším směrem, než tomu bylo v řadě první, takže už teď jsem ráda, že můžu seriál sledovat ze záznamu a tyto stupidní části přeskočit rychloposuvem. Tentokrát mě navíc nebavil ani samotný případ, hvězdičku nakonec dávám pouze proto, že v první řadě se našly i horší díly. ()

Reklama

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celkem slušný rozjezd 2.série. V 1.dílu je pochopitelný posun v rodinných vztazích hlavních postav. Např.: Martin Černý(J.Vyorálek) se dal zase dohromady se svou ženou(P.Beretová), taky přestal kouřit. Magda Malá(P.Špalková) se naopak rozvedla, její ex-manžel(J.Plesl) se dal dohromady se svou kolegyní z filharmonie, čekají rodinu. Její tchyně(R.Rázlová) je po smrti. A šéf mordparty Tomek(D.Viktora) si přestal mixovat ovocné koktejly... . Zavražděnou studentku D.Vrbovou hraje L.Skleničková, ředitele popelářské firmy T.Topiče J.Hána, vraha Ludvíka Maryšku T.Dastlík, Simonu, manželku M.Černého(J.Vyorálek) hraje P.Beretová. Hanku, přítelkyni jejich syna hraje B.Bočková a státního zástupce J.Praderu hraje P.Batěk. ***1.díl je na webu Č.televize : ČT 1, pondělí 8.4.2024, 20.10 . ()

Petbrab 

všechny recenze uživatele

Řekl bych, že na vyšší úrovni než díly první řady. Pro oživení zemřela postava Rázové, dobrý kontrast, definitivní rozpad rodiny Špalkové naopak návrat rodiny Vyorálka. V první řadě mi malinko vadil příběh Hanuše, který nás provázel celou řadu. Zde se zdá, že i tady bude příběh skrz celou řadu a to v podobě syna Vyorálka a jeho přítelkyně Bočkové. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama