Epizody(9)
-
Impact (S04E01)
-
No Good Deed (S04E02)
-
Target X (S04E03)
-
Sins of the Son (S04E04)
-
Uprising (S04E05)
-
Cajun Spice (S04E06)
-
Ghost of a Chance (S04E07)
-
Ascension: Part 1 (S04E08)
-
Ascension: Part 2 (S04E09)
Hrají
Kirby Morrow
Kanada
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Venus Terzo
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
The New Adventures of He-Man (1990) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Lisa Ann Beley
Kanada
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
He-Man and the Masters of the Universe (2002) (seriál)
X-men: Začátek (2000) (seriál)
Scott McNeil
Austrálie
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Příběhy Toma a Jerryho (2006) (seriál)
Stevie Vallance
Kanada
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Matt Hill
Kanada
Nejlepší seriály:
Příběhy Toma a Jerryho (2006) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Danny McKinnon
Nejlepší seriály:
Reboot (1994) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
The Lone Gunmen (2001) (seriál)
Michael Adamthwaite
Kanada
Nejlepší seriály:
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Past na ptáky (2001) (seriál)
Meghan Black
Kanada
Nejlepší seriály:
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Hodina duchů (2010) (seriál)
Michael Dobson
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)
Paul Dobson
Nejlepší seriály:
Reboot (1994) (seriál)
Star Wars: Příběhy Droidů (2015) (seriál)
He-Man and the Masters of the Universe (2002) (seriál)
Noel Fisher
Kanada
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)
Pacifik (2010) (seriál)
Christopher Judge
USA
Nejlepší seriály:
Final Space (2018) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
He-Man and the Masters of the Universe (2002) (seriál)
Alessandro Juliani
Kanada
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Služka (2021) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
David Kaye
Kanada
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Michael Kopsa
Kanada
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Kelly Sheridan
Kanada
Nejlepší seriály:
Martin Mystère (2003) (seriál)
Odyssea (1992) (seriál)
Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)
Richard Ian Cox
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Půjčovna masa (2018) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Christopher Gray
Kanada
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Tony Sampson
Kanada
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Odyssea (1992) (seriál)