Sazenic

Kovářství je super řemeslo a pohádka o kováři taktéž. Mě se tam zamlouvá i hudba. Když je pohoda,tak je tam fajn melodie a když jde do tuhého,tak je to až hororově zachmuřený. ()

freebob

Jedna z těch povedenych pohádek, často vysílaných o vánocích.Možná bych měl akorát výtku v obsazení hlavního hrdiny v podání Pavla Kříže.Jakkoli je v jiných rolích dobrý a v pentalogii o básnících výtečný,tady mi přišel trochu nevýrazný a to nemluvím o tom,že fyzicky nevypadá zrovna jako silák.Ale jinak spokojenost. ()

Burejsa

Mám rád tenhle příběh, i krásné prostředí, kde se natáčelo. Ale jinak je to slabota. Hubeňoučkej Kříž jako lamželezo kovář je nevěrohodný, stejně jako tlustej Knot jako silák, co točí mlýnem. Snad jen Króner vypadá jako opravdovej chlap. Triky otřesně laciné a Čepek málo hrůznej. Takže suma sumárum: Jedna * za příběh, druhá * za Vlado Müllera a třetí za hudbu. ()