Reklama

Reklama

Tajný homosexuál a obchodník Adrien musí dát dohromady plán, jak přesvědčit svého šéfa, že je heterák, a utajit před ním svůj skrytý život travestity v gay baru. (Netflix)

Recenze (12)

thommas 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá komedie na pohodové odpoledne opepřená magickou Fanny Ardant, která svou úchvatnou a doufejme že i přirozenou ženskostí mezi těmi všemi vykroucenými homosexuály působí jako balzám na nepokřivenou duši. Mohla to být zábava v odkazu Klece bláznů, ale Pédale Douce si místy bohužel až moc hraje na citové drama. "A teď se půjdu schovat a kdo mě najde, tomu něco dám. A kdyby mě někdo nemohl najít, budu za dveřma." ()

katakomb 

všechny recenze uživatele

Rozhodně povedená komedie. Místy možná moc překombionvaná a občas trochu zbytečně moc glamour a přihřátá, nicméně je to svěží a s nadhledem pobaví nejen na účet homosexuálů, ale i heterosexuálů. Určitě stojí za to vidět tenhle lgbtq film, který není opředený tíhou coming outu. Připomínalo mi to místy stejně skvělou Priscillu, královnu pouště. ()

Reklama

easaque 

všechny recenze uživatele

lehce nadprůměrná komedie z homosexuálního prostředí. Mělo to dobrý rozjezd, časem chvilkami nudí. Ale příjemné zpestření na jeden letní večer - hlavně se tam chovají postavy docela přirozeně. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Brouk 

všechny recenze uživatele

Velmi netradiční, nicméně příjemná a inteligentní záležitost.... Milostný příběh majitelky gay klubu a bohatého bankéře.... ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama