Jistá žena se vrací z bojové akce a v New Yorku se spřátelí se jednou rodinou. Parta zločinců se rozhodne, že rodinu okrade o jejich cennosti, a ona je vše, co stojí mezi nimi a životy té rodiny. (Filmbox)

kolemjdouc odpad!

Nic pro mě.Spíš pro milovníky vybuchujících aut a stříleček.Holka, které po účasti ve válce přeplo, vyhledá rodinu své zemřelé sestry.Po tom ,co dojde ke zboření půlky baráku by člověk čekal aspoň happy end. ()

mira007

V roce 1988 natočil John McTiernan  Smrtonosnou past  s Brucem Willisem, který bojoval sám v prázdném mrakodrapu proti tlupě lupičů vydávajících se za teroristy a od té doby tento motiv napodobovalo spousty tvůrců a v roce 2020 tak učinil s daleko menším rozpočtem a komornějším provedení  Japonec Kitamura s Ruby Rose, která jako bývalá vojačka dělá portýra ( tady dost trapně přeložené jako vrátná ) v téměř prázdném baráku, kam napochoduje Jean Reno se svou bandou zabijáků hledat ukradené obrazy. Řekněme, že za ty peníze i s tím obsazením a technicky to není úplně laciné béčko, některé fighty slušné, ale nakonec  ten nenáročný neoriginální  výsledek ocení jen fandové béček. ()

warrenur

Odkedy sa "drsna" lesbicka Ruby s drzym kukucom ukazala v paradnom Orange is the new black, zaujala mnohych reziserov, ktori jej odvtedy dopraju priestor. Az na spominany serial, je v kazdom, od Wicka dalej, v polohe "kulovej silnej devenky". :) Co by mi nevadilo, avsak dost rychlo sa takto zaskatulkovala a v rolach teda neoslnuje. Aspon mna nie. Zrejme si Kitamura povedal, ze si to v tomto paskvile "odmaka" za vsetkych ostatnych. Zial, ten scenaristicky "bordel" miestami bolel a nemenej Ruby-n, uz spominany, "vykon". Dal som tomu najskor 40%, ale v zapati som sa zhacil. Je to ozaj dost zle. Neodporucam. Zabity cas. Ak nie ste Ruby-ina tajna ctitelka. :). ()

Hartigan

The Doorman je sice blbost a za pár šupů narychlo pořízené béčko jako vystřihnuté z příručky, jak by se to nemá dělat. Na rozdíl od většiny rychlokvašek a zářezů z posledních let spáchaných od skoro sedmdesátníků z devadesátkové éry, kteří by pro nás konzumenty udělali nejlépe, kdyby se konečně stáhli z obzoru, přezuli se do papučí, a zbytek času pohoupávali na klíně svá vnoučata, je "Doorman" zábavné a místy i hravě krvavé jdoucí ve šlépějích série Saw: Hra o přežití. Navíc velké plus za výběr Ruby Rose, která je ve své úloze nejen uvěřitelná, obzvlášť ve chvíli, kdy sundá podpatky a tasí jakoukoliv zbraň, jenž se zrovna vyskytne poblíž, ale též velmi hezká - i když je v soukromí orientována na ženské pohlaví a beztak i zádumčivá feministka, to spolu kráčí ruku v ruce. Ale kdo by to dneska nějak extra řešil... Stejně většina souzní s myšlenkou, že se jedná pouze o dočasný problém, poněvadž ji v minulosti mužské pokolení vícekrát zklamalo a nenaplnilo její představy o soužití podle jejích představ. Proto je lepší v takových případech nevěšet hlavu a mít stále naději.😄 ()

Cinematrix

Mám tyhle typy filmů docela rád, protože jsou mnohem míň škodlivý, než prášky na spaní a ve většině případů zaberou o dost spolehlivěji, bez jakékoliv medikamentózní závislosti. V tomto případě se jednalo o další z variací na první smrtonosnou past, kdy tu byly vykradené i takové detaily, kdy Bruce Willis byl bosej a když se chtěl obout, Brucem usmrcenej terorista měl jako na potvoru menší číslo nohy.Tady si zas drobná vrátná (samozřejmě s bojovym výcvikem) nazula chlapský kanady mrtvého kolegy, aby tam neběhala v botách na podpatku, což se cení, ale už jste někdy nakopávali prdel teroristům v o několik čísel větších botách? Jean Reno coby odborník na obrazy tu působil unaveně a bylo vidět, že nehraje, ale jen si účastí v tomto snímku přivydělává, jak je to dnes u podobných hvězd v kurzu. Hlavní záporák Aksel Hennie se svou výškou 1,73 cm, rachytickym hrudníkem, rukama o tloušťce selfie tyče a jednáním zmateného křečka v kole tak nepůsobil jako kdovíjaká hrozba, což bylo dobře, protože o to víc byl věrohodnější jeho souboj s drobnou ženou ve velkých botách. ()

Likan7

Dost dobře nechápu koho kdysi napadlo obsadit Ruby Rose. a hlavně, že se stále ve filmech objevuje. Je to krajně nesympatická (ne)herečka, která vypadá jako kluk. Je mi jedno její sexuální orientace nebo přesvědčení, ať si každý dělá co chce, ale pokud má hrát hlavní kladnou postavu, musí si k ní divák vypěstovat alespoň elementární sympatie. A to v případě Ruby Rose fakt nejde. Pokud má hrát vedlejší postavu, přežít se to ještě dá, ale v tomhle fláku dostala hlavní roli. K tomu ještě hlavní roli v příšerným filmu, kde se ztrapňuje Jean Reno i Ruby Rose... Scénář je příšerný, akce odfláklá a není tu nic, co by mohlo být nějak trochu pozitivní. Snad jen že to má 90 minut... Ruby Rose (už jen to jméno nesnáším) je na mým blacklistu na nejvyšším stupni. ()

Mamlas

Začátek byl velmi nadějný. Pak následovalo HI, které ušlo, docela to i odsejpalo, ale hluchých míst tam bylo i tak dost a po čase to všechno už vyznívalo velmi monotóně. Obecně to kazila především postava hlavní hrdinky - taková nehezká zkérkovaná baba chlapského vzhledu a v odporném outfitu, která byla po všech směrech nepřemožitelná. Závěrečné srdceryvné loučení to taky shodilo ještě níže. (43%) ()

johnsnow

Takže to, že tento film bude B-čko my bolo hneď jasné. To, že akcia nebude nič extra tiež bolo jasné, avšak tu občas prišlo prekvapenie a bitka s Japoncami ako aj záverečná boli fakt fajn.  nechápem prečo si Ruby zvolila takýto účes pretože v predchádzajúcich filmoch a najmä v MEG: Hrozba z hlbín  vyzerala sexi a tu to bolo dosť meh. Avšak čo ma odjebalo a dodnes my to hlava neberie je. 1. Prečo kurník šopa robili CGI-ovaný NY keď mohli urobiť zábery New Yorku a všetko dať do interiéru a nebolo by to treba. 2. Prečo sa Reno dal na dráhu Willisa (aj keď výkon podal oveľa lepší a okrem poslednej debilnej scény bol fajn). 3. Pre kú piču toto režijne zastrešil Kitamura ktorý natočil také pecky ako Polnočný vlak  alebo No One Lives  kde sa nešetrilo zvratmi a krvavou akciou a tu proste vytvoril generické akčné B-čko kde som nepobadal ani jediný jeho filmografický prvok ktorý používa. Jedine obom pánom dochádzal keš kvôli koronakríze a tak kývli na takýto nie že sajrajt ale pre pánov ich mena totálne B-čkové dno. 3* ()

DJ Kritik

Jean Reno symbolizuje elegantný spôsob spravodlivosti medzi zlodejmi, ktorý však nemá miesto v dnešnej dobe. Vrátnička sa zas snaží spamätať zo životnej traumy a tak nejak to je prepletené do akčnej podoby. ()

blazma

Sakra tak moc mě mrzí, že to tenhle film docela schytává. Jasně, není to nic extra, jenže se nemůže od všeho čekat že bude perfektní? Ruby Rose je podle mě super, jedna z mála žen, která prostě dokáže vypadat drsně a už jen z pohledu očí do očí začnete pochybovat jestli proti ní máte šanci. Jean Reno je za mě trochu do počtu. Aksel Hennie jako záporák nic moc. Stejně tak i celá jeho parta nebudou zrovna ti největší profesionálové a proto je jasný že výborně vycvičený voják ať už to je žena nebo chlap bude vypadá jako zatracenej kung fu master. Tento film vám nemá hrát na emoce, ani nechce aby v něm bylo x zápletek, které vás překvapí na samotném konci. Prostě je to akčňák, u kterého se máte odreagovat a moc nad tím nedumat a to tenhle film podle mě splnil. ()

Kushina

Kdo jiný dokáže zahrát roli šíleného francouzského znalce umění, než právě Reno? No asi nikdo, ale i tak jeho role bylo vcelku zbytečná a mohl to vlastně zahrát kdokoliv. K filmu jsem byl podle hodnoceních dost skeptický, ale ve výsledku se z toho vyvinul dobrý akční film, který nenudil, i když to bylo schopnostmi Ali v celku přehnané (tož který akční film ale schopnostmi hlavního hrdiny vlastně přehnaný není?). 55% ()

zodiak217

Naozaj výborný akčný film a skvelá voľba obsadiť Runy Rose do hlavnej úlohy. Ukázalo sa to ako dobrý ťah a snáď bude v tomto vývoji svojej kariéry aj naďalej pokračovať. Film mal peknú dinamiku, gradaciu, slušne boje scény. Pekne to odsypalo a ani na chvíľu som sa nenudil. Naviac Jean Reno? Výborná voľba do roly zaporaka. Celkovo prevláda spokojnosť a určite si tento film pozriem aj znova. ()

Heywood

Zmydlí tří chlapy a ani se u toho nezapotí....Oni si najme vražedné padouchy a asi v konkurzu ukazovali, jak se umějí profesionálně prát...a každý blbec uvěří, že Rembrandt stojí pár korun... A prostřelené břicho je máček, tedy "to je dobrý". To už nemohlo být hloupější. Jedna za výběr lokace. ()

blezg

Co k tomu říct... Béčková smrtonosná past bez zkrvaveného Bruce Willise, ale s ocelovou kuňfu panenkou. Nevěrohodné souboje a slabý konec. Jedna hvězda navíc za Aksela. ()

chamonix

Už je to fakt nuda. Krásná škeble drsnější než Kuneš a traumatizovaná víc než Rath s Janečkem kope výš než Jackie Chan a rve se líp než Vémola. Naneštěstí je až moc zřejmé, že je Ruby Rose jen party girl, co v civilu horko těžko doběhne autobus a že ty všechny rvačky má na svědomí pouze kamera a střih. A Reno si šel do Ameriky prostě vydělat. Ani kvůli němu nemá cenu na Doormana koukat. ()

Dataminer

4,5/10 obecně i žánrově. Béčková jednohubka. Pokud divák zaměří pozornost spíše na akci než na scénář či herecké výkony, tak to přežije ve zdraví. ()