Berušky

• slovenský

Lienky

Komedie / Sportovní

USA, 1992, 90 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $14,796,494Tržby Celosvetovo $-(11.10.2009)

• joelly01

Pred sto lety kdyz mi bylo 12 let tak asi spis jo, tedka ale teda rozhodne ne. A to ani ve stredu v poledne kdyz venku chcije a chcije a vy se doma krute nudite a nic nesmite, neb doktorka rekla ze docista nic delat nesmis. Takova krize. Asi porusim predsevzeti nepodporovat unterwassermany a odpolko kouknu na WTA Turnaj ve Stuttgartu jak to bude davat ta hanebna Sarapka. Ach jo.(26.4.2017)

Americká blbina, která je občas vtipná. Nevím jestl ta nadsázka byla zaměrná nebo se to jen takhle režisérovi zvrtlo? ___ Divím se, že američané také natačí nějaký film o fotbalu, tedy socceru (jak oni říkají).(14.2.2004)

• Rex Mundi

Rodney Dangerfield je klasický americký komik - strúha ksichty a snaží sa pôsobiť mlado v priemerných televíznych komédiách. Na druhej strane sa aj v tomto otrepanom príbehu "ku stene pritlačený chlapík dostane na starosť neschopný tím športovcov a dovedie ho k triumfu" občas zadarí vtipná situácia a ak nič iné v telke nejde, dá sa to pozerať.(31.3.2005)

Moje detska srdcovka s Jonathanem Brandisem. Jako holka je fakt skvely :).(7.8.2010)