Tři hrdinové - kněz, který se po 25 letech odvrátil od křesťanské víry, satanista prodávající doom metalové desky a moderátor ve středních letech, jenž uvádí úspěšnou show o věštění budoucnosti - se spojí a společně bojují proti Ďáblu. Cesta samozřejmě není krátká ani jednoduchá. (Schobul)

sibskyn

Ze začátku je to pekelná komediální jízda, která potom pomalu ztrácí dech. I když ten konec jsem taková nečekal a je docela i zvláštní, tak jsem, díky němu musel o filmu více přemýšlet a to má docela rád, že po zhlédnutí filmy si ho do detailu rozebírám, takže jo rozhodně to není to špatný film a v blízké době se podívám rozhodně i na další filmy pana režiséra. ()

BOIKOT

Tenhle film je jeden z nejlepších filmů zabývajících se satanismem (jako např: serie THE OMEN nebo Exorcista ) . Příběh se odehrává ve Španělsku na Štědrý večer a jeden kněz musí přijít na to kde se zrodí SATAN , aby ho mohl zabít a tím zabránit apokalypse . Mezitím potkává Metalistu ( na chlup podobnému OZÁKOVI ze serálu COMEBACK ) a jednoho moderátora pořadu o záhadách (vykládáni budoucnosti,Telepatie,vymítání Ďábla .....).Společně vykonají obřad vzývání ďábla a vydají se ho společně hledat. Také by bylo fajn upozornit na pár opravdu drsnot např: zapálení lidí jako znamení atd. Na filmu se mi líbilo také to že když chtěl režisér aby se lidi smáli tak se mu to padařilo chtěl lidi vyděsit nebo napnout o5 se mu to daří. Rozplývat se nad hereckými výkony je zbytečné protože všechny jsou opravdu realistické a úžasné . Po shlédnutí filmu trošku zamrzí že Česko netočí taky tokové filmy ale sračky jako jsou VKV nebo ordinace v růžové zahradě . ()

baronGrga

Tak tohle bylo opravdu zklamání, které přetrhlo vítěznou sérii španělských šampiónů. Srandu tu má zajišťovat kněz tropící nepravosti, metálista s nízkým IQ a snůška gagů, které by slavily úspěch tak leda v některé z taškařic Terence Hilla a Buda Spencera. Na druhé straně je tu káravý vzkaz španělské společnosti, která je natolik prohnilá, že se z jejího nitra chystá vzejít samotný Antikrist. Dvě linky, které mi tak úplně nejdou dohromady. (Avizovaný horor je to asi z jedné dvacetiny). 45% ()

ERINYUS

Posledné pomazanie: "Doufám, že shniješ v pekle." :-) Exorcizmus za pár sekúnd v priamom prenose. LSD s panenskou krvou...Malo to veľa skvelých momentov, ktoré občas pokazili chvíľky trapnosti, škoda. Ale určite si to pozriem ešte raz, Maria Grazia Cucinotta. ()

StaryMech

Divák musí absolvovat půldruhé hodiny místy lacině černohumorného akčního horroru, aby se dočkal vyústění, které nemá s horrorem nic společného - z žánrového béčka se najednou vztyčí novodobá pocta Donu Quijotovi, osobitá, aktuální a dojemná. ()

lineker

Iglesiuv pozvolný rozjezd k šílenostem, které prezentují jeho pozdější a současnou tvorbu. Tady jel tak na trojku. Nyní již vše drtí se zařazenou šestkou. ()