Smrtelná kořist

• USA Deadly Prey

Brutální skupina žoldnéřů unese lidi, které chce použít jako živé terče při výcviku svých jednotek. Ovšem únosem Michaela Dantona udělali velkou chybu, role se obrací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

misstake

Borec v minišortkách likviduje hordy armád, nevím, jestli tohle patří mezi MUSTSEE zážitky, ale takovouhle blbost jsem už dávno neviděl, něco jako Deathstalker akčního filmu. Stačí si vygooglit / vy-youtubeovat scénu se zabitím nepřítele jeho vlastní useklou rukou a ušetřite hodinu a půl svého života... ()

Eraserhead odpad!

Hodnoceno podle zábavnosti by to bylo tak za 4* - režie, scénář a herci jsou neuvěřitelně strašný, až se člověk musí smát. Z čistě filmařského hlediska je to ODPAD! jak sviňa. ()

Holina

1* za tu poslední srandu, jinak je to béčko silný jako noha od kulečníku. Ne to není béčko, to snad ani není v abecedě písmeno pro takovou srágoru. ()

POciSEM

Do hajzlu,chtej me zabit!!! Uz prvni veta ve filmu nakopava tenhle ultimatni akcni majstrstyk. Chlapci ze supertajny vojensky zakladny unasej lidi aby je mohly pro pobaveni postrelit,pobodat a pomucit,jenze tentokrat si vybraly drsnaka ze vsech nejdrsnejsiho a tak po povinne scene v zajeti tenhle geroj veme roha a uz to svisti jak na horsky draze. Vojaci padaji po stovkach,naboju v zasobniku rapidne pribyva, Hrdina obcas schyta nejakou tu facku nacez to vraci umlacenim useknutou rukou a zvlaste v me oblibene scene kdy uzemni sluchatkem zlou tvrdacku a pri procedeni pamatne hlasky, ,Ty svine'' do ni vypali 9 ran ze 6ti raneho revolveru tak to je teprv ta prava zabava. Zaverem jen dodam ze vsem tem kterym sem film doporucil z nej byly nadseni a proto mi hlava nebere kdyz vidim tolik odpadu ()

Mr.Dick

,,Přineste mi jeho hlavu...mrtvou!" Priorovi bych usekl ruku a dal mu s ní pohlavek. Drama fakt ne, ale komedie to jo. To jo. ()

ondrula odpad!

Všem doporučuji shlédnout tento archetyp béčkových filmů. Je to něco neuvěřitelnýho. Když týpci vymýšleli, jakou udělat finální cool akční scénu, vymysleli, že Mike usekne husťákovi ruku a nabacá mu s ní (k vidění v traileru). A hudba je taky super. ()

agass

Spolu s Toxickým mstitelem nejlepší (nebo nejhorší) béčko jaký jsem zatím viděl. Danton je fakt kříženec Ramba, tarzana a glamovýho metalisty. Tohle není akční film, to je komedie. ()

Lefty86

Tak utíkej....za to chcípneš Srovnávání s Rambem, je na místě možná naháněčkou v lese, jinak to nemůže ani čuchnout. Ale nějak mi to nedá dát míň bodů, je to sice lacinej, naivní a hloupoučkej brak, ale docela zábavnej. Sice jsem nepochopil proč furt běhal bos, když mohl z první oběti stáhnout boty, usekl ruku mačetou bez kapky krve. Herecké výkony všech zůčastněných na bodu mrazu. Ale líbila se mi hudba, i ten námět. Zabij nebo budeš zabit bylo tímhle určitě inspirovaný. 55% ()

TERRORDROME

No hej, toto bola jedna z tých vtákovín ktoré som ako malý točil dookola. Dnes už ma to moc nebavilo ani ako guilty pleasure. Žoldnieri používajú na svoj výcvik živé terče a totálne to poserú keď unesú istú vlasatú máničku z ktorej sa vykľuje meganadupaný supervojak/supermodel a všetkých zabije. Takže hároš pobehuje len v spodkoch lesom a od chrbta po jednom zlikviduje pol armády. Potom ide domov, ozbrojí sa, nastraží po celom lese pasce a vymáruje aj zbytok. Ten film sa fakt neserie, miestami to to bolo tak zbrklé až sa zdá že nejaké scény chýbali a stupidita by sa dala nožom krájať. Občas to má aj nejaké béčkové grády ako prepichnutie tenkým konárikom, surové zastrelenie záporáckej divožienky so slovami FUCK YOU na perách a samozrejme ono umlátenie hajzla jeho vlastnou odseknutou rukou. Ale záverečný zvrat prekvapí, to človek nečaká. ()

raduna01

Další z klasik 80.letých let na tu dobu srovnatelná snad jedině s Rambem či Komandem. Dnes se tomu již směju, ale v té době jsme to opravdu žrali. ()

jilda

Super zábava, výborný český dabing a prostředí bambusového háje, kde se půl filmu běhá s kvérem a druhá půlka byla zřejmě točená v muzeu bojové techniky z druhé světové války. ()

bratr.Milan

Ách, ty vzpomínky! Viděl jsem tento filmový počin během mého dospívání, když ho koupil můj otec na videokazetě. Ani tehdy mě nijak zvlášť neoslovil, ale rozhodně ve mě zanechal hlubokou stopu. Pocity z jeho sledování bych popsal asi jako "plavat v želatině". Nedávno jsem se k němu za zvláštních okolností znovu dostal, tak jsem si pustil pár scén. Na celý film se už nepodívám ani z nostalgie. ()

Driscoll odpad!

??? --- [VHS] --- Pravda, kdybych měl ke Smrtelné kořisti nostalgický vztah, bylo by hodnocení určitě vyšší. Ale vzhledem k tomu, že mě v éře pirátských VHS tento film minul, a dostal se ke mně až léta páně 2005, musím dát jednoznačně odpad! ()

Horak

Když se člověk už nějakou řádku let pohybuje v prostředí filmového odpadu, tak mu může najednou začít připadat, že už viděl všechno, udělá si pár pomyslných škatulek a tam si spokojeně filmy rovná, zkrátka už vás nemá co vyvést z míry. A pak přijde tohle...Kde jsem byl celou tu dobu, proboha!!!! Nevěřící procitněte!!!! Tohle je evangelium!!! Aleluja, aleluja, aleluja!!! Bravo, hurá!! ()

fisus

Sice je to kravina o chlapíkovi v kraťasech,který zabíjí haldy žoldáků a k tomu hraje pořád dokola rádoby tvrdá muzika,ale jako komedie to funguje výborně.Smál jsem se,až to nebylo hezký :D!!! ()

zdeny99

Smrtelná kořist je amatérské akční béčko, které bych nazval takto: Jsem velký režisér - amatér, vezmu si svoji kameru, kterou považuji za věc mému srdci nejbližší, navléknu pár přátel do hrozných kusů hadrů a běžím natáčet něco ve stylu Ramba. Hlavní roli svěřím svému bratrovi Tedu Priorovi, který vypadá jak Chuck Norris v nejlepších letech a bojuje jako Dudikoff v Americkém ninjovi. [350. hodnocení, 57. komentář, 53%, 158. nejrozporuplnější film] ()