Clive Owen ako nájomný vodič má previesť agenta so záhadným kufríkom (Don Cheadle) za každú cenu. Do cesty sa im ale vpletie helikoptéra, ktorá lieta nad nimi a snaží sa ich neprestajne zostreliť a zabrániť tak zásielke. (genetique)

peaceNwar

Jednoznačne najakčnejší a najklišovitejší počin série a ako djkoma podotkol, aj najlepšia predstaviteľná reklama na auto. ()

gezper

Dobří herci, slušná akce, vše servírováno jako 10min jednohubka, která si nehraje na žádnou složitost a jde rovnou k věci, byť ne všechno odhalí hned. A tak to má být. I když chlapci v helikoptéře jsou teda pěkný lamky. Říkal jsem si hned od počátku, kde na to rejža (v té době rozhodně nikterak známý) splašil rozpočet a jak se podařilo přesvědčit Owena aj. Ale ono je to vlastně "jen promo BMW". A to pak už vysvětluje vše. Dobře, že ho mezi plejádou ostatních 'director stars' oslovili těž. Můj první Hire, další rozhodně budou následovat. link na shlédnutí: [80%] ()

Sadova302b50

Jízdní akce je velmi dobrá, zvolená forma příběhu také, leč podpořím tvrzení některých uživelů, protože repliky mezi akcí a samotná pointa mi přišly doslova zadupané v nánosech patosu. Celkem 79% ()

Remake, plagiát a krásná blondýna

Remake, plagiát a krásná blondýna

08.12.2006

Reese Wintherspoon, šarmantní rodačka z Louisiany a nejlépe placená herečka součastnosti, se po své úspěšné oscarové kreaci ve filmu Ticker. Zlý výběr, nebo skrytý záměr? Uvídíme po premiéře někdy v… (více)