Clive Owen ako nájomný vodič má previesť agenta so záhadným kufríkom (Don Cheadle) za každú cenu. Do cesty sa im ale vpletie helikoptéra, ktorá lieta nad nimi a snaží sa ich neprestajne zostreliť a zabrániť tak zásielke. (genetique)

gezper

Dobří herci, slušná akce, vše servírováno jako 10min jednohubka, která si nehraje na žádnou složitost a jde rovnou k věci, byť ne všechno odhalí hned. A tak to má být. I když chlapci v helikoptéře jsou teda pěkný lamky. Říkal jsem si hned od počátku, kde na to rejža (v té době rozhodně nikterak známý) splašil rozpočet a jak se podařilo přesvědčit Owena aj. Ale ono je to vlastně "jen promo BMW". A to pak už vysvětluje vše. Dobře, že ho mezi plejádou ostatních 'director stars' oslovili těž. Můj první Hire, další rozhodně budou následovat. link na shlédnutí: [80%] ()

Mič

odporučam nie len tento Hire ale všetky časti. Clive jednoducho famózny a Carnahan takisto. Ak by ste nemali možnost si to niekde pozrieť odporúčam Youtube.com...kvalita je sice slabá ale lepšie ako nič. ()

Sadova302b50

Jízdní akce je velmi dobrá, zvolená forma příběhu také, leč podpořím tvrzení některých uživelů, protože repliky mezi akcí a samotná pointa mi přišly doslova zadupané v nánosech patosu. Celkem 79% ()

Remake, plagiát a krásná blondýna

Remake, plagiát a krásná blondýna

08.12.2006

Reese Wintherspoon, šarmantní rodačka z Louisiany a nejlépe placená herečka součastnosti, se po své úspěšné oscarové kreaci ve filmu Ticker. Zlý výběr, nebo skrytý záměr? Uvídíme po premiéře někdy v… (více)