Ještě ani ne osmnáctiletý Ondra přijede se svým kamarádem Markem na pionýrský tábor. Ondra si slibuje, že právě tady přijde konečně o své panictví. Marek se tam vloni seznámil se svou zdravotnicí Vendulkou a to je důkaz, že pionýrský tábor je pro sexuální začátky tím pravým místem. Už seznámení s vedením tábora je pro Ondru velkým zážitkem. Tábor vede svérázný Bizon, který má k ruce několik vedoucích, zdravotnici Vendulku a táborovou uklízečku. A tak Ondra během následujících dvaceti dnů zažije šmírování ve sprchách, sundávání vlajky ze stožáru, zapalování ohně či táborovou diskotéku. Marek po hádce s Vendulkou z tábora odjede, a tak má Ondra volné pole působnosti. Tou pravou, která by ho mohla připravit o panictví, je právě Vendulka. Jenže o ni stojí i jiní, a tak má Ondra co dělat, aby se prosadil. Jeho situaci komplikuje i dívka Lucie, která se právě do něj beznadějně zamilovala... (TV Nova)

Warapeidza

Nepřišlo mi to až tak geniální, jako některým z komentátorů zde. Začátek je sice perektní, naladěn z klipů na internetu jsem celkem přesně očekával, co se bude hrát, ale i tak jsem se celkem bavil. Postupem doby však tempo uvadá, začíná se hrát mírná opakovaná a to mě začalo nudit. Dokoukal jsem to, možná to někdy dám ještě jednou, ale tentokráte zůstávám u hodnocení průměrný... ()

moriarty

- "Ty jseš Ondra, viď?" - "No, já jsem Ondra." - "To máš recht!" Komedie plná trapnosti, která má své světlé i temnější chvilky. "HU!" ()

Tigi666

Jedna hvězda za Aňu. Jinak na tom filmu nevidím nic kultovního nebo zábavného. Velice špatně natočená rádobykomedie. Ondřeje Trojana mám velice rád, ale toto tedy ne. ()

Yze

Jako kdybych byl zpátky na táboře,kde jsem byl 3x na přelomu osmdesátých a devadesátých let.Pro mě je to nostalgie.A film je poměrně vtipný. ()

juvelinokivi

Určeno pro účastníky pionýrských táborů a pro ctitele poetiky divadla Sklep. Jelikož jsem kombinací obojího, nemohu hodnotit jinak než za *****. Jeví se mi tu jistá podobnost s Formanovým "Hoří, má panenko." ()

Mar_Mar

Stejně jako Kouř je pro mě i tento film kultovním a kdo ho neviděl tak je prostě totálně out. Scéna jak jdou na výlet mě vždycky dostane :) ()

HBJ

Na letní pionýrské tábory (LPT) jsem musel povinně každej rok.Ten film je přesně o tom, jak to tam tenkrát vypadalo..Tragikomedie ()

motyka52

Sklep srkz naskrz, poetika letního tábora v době umakartového pozdního socialismu je dokonalá. Geniální hlášky, panoptikum neuvěřitelných postav a scény, které neprávem zapadaly prachem. Takhle nějak by to o 25 let dříve natočil Forman. HU! ()

Brix

Pro některé je toto v podstatě kultovní film. Hlavně pro toho, kdo pionýrský tábor (jako vedoucí) zažil a poznává sebe a své známé v postavách této skvělé komedie, kterou jsem viděl snad dvacetkrát. ()

MFF KV nabízí velkou nabídku filmů

MFF KV nabízí velkou nabídku filmů