Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

Eluin

Po pádu železné opony se prostě musel Troška nějak vyřádit na zakázaném ovoci. Proto ta erotika a vtip o Leninovi. Jinak samozřejmě nic moc, leč jako odlehčená zábava se to dá shlédnout. ()

Warlukyn

Naprosto dokonalá legrace v podání známých českých herců je nezapomenutelná. Jediné co mi vadí je to, že tuto trilogii dávaji každý půl rok v televizi a díky tomu se to stalo ohranou záležitostí, ale filmu nebudu kvůli tomu ubírat za to si nemůže 5* jasných! ()

Man Seger odpad!

Zopár plkov, dedinských pipíkov, vidláci pri mori a kozy. Trilógia tuposti zavŕšená promenádou nepekných huňatých kundičiek, z ktorých sa vám dnes iba ak tak dvíha žalúdok. ()

kacirek_

Nejhorší díl z celé trilogie, který mohl zůstat nenatočen:-), na předchozí dva ovšem nedám dopustit. Možná to bude i tím, že nemám ráda Dejdara a Kaisra, nebo co já vím. Prostě Škopkovi jsou nejlepší, leč v tomto díle dostali málo prostoru.... ()

CyriC

Troška je křupan a buran. Točí strašné filmy, ale nelze mu upřít, že dokáže dokonale popsat typické české stereotypy. V tomto filmu se zaměřuje na tzv. paštikářství a vykulenost z cizích krajin. Pokud by z filmu zmizely Miluna a Evík, tak by to v klidu mohl být dokumentární film o post-komunistické české vesnici a typických českých buranech na první cestě do ciziny. ()

Adm.Nelson odpad!

Veľmi smutný downgrade výbornej jednotky a dobrej dvojky. Pasáž v Taliansku je desivo nudná, a ani po návrate do Hoštic sa to nejak výrazne nezlepší. 0/10 ()

ElStupido odpad!

Ne tak dobrý jako Pár Facek ale pořád klasa... Musíte uznat že ten medvěd s přiteplenym hlasem Troška má úroveň.. ()

boul

Tak tento díl už ani vzniknout neměl, Troška už to trochu přecoxoval a "Erotika" je nejhorší díl z celé trilogie a cesta do Itálie a zpět už mi nepřišla vtipná a už vůbec né záživná.. nejlepší scénka je když jedou do Německa pro počítač, "das ist aber wenig, ttoo je máálo, málo? To je Echtgold milej zlatej, my nejsme žádní Unterwasermani" :D ()

chrispe

Třetí díl mám nejradši. A především tu první část v Itálii, tam jsou ty naše povahy tak krásně vykreslený :-)) nebo to je Kaiserem? Dobrý komentář: *Fish* ()

Pavelpi

Třetí a poslední díl komedie o Hošticích byla také na dobré úrovni.Ať už to byla Italská anabáze,kde přesně vidím české turisty ze všeho vyvalené (mimochodem já byl taky,když jsem tam byl poprvé) a hlavně závěr,kdy všechno nechají a udělají z Hoštic skanzen a družstevníci ještě nad tím jásají (já bych se asi styděl).Ale dohromady to dalo výbornou komedii.Na druhou stranu je dobře,že to byl poslední díl,protože jinak opravdu nevím,co by z toho vylezlo dál.Takhle má člověk celou trilogii jako na dlani a nezapomene se,když projíždí zastavit v Hošticích a pokochat se za plotem zámkem(je nepřístupný) a také ohyzdnými figurami herců v místním družstvu.Bylo mi smutno,když jsem viděl hroby na místním hřbitově,kde už odpočívá mnoho místních herců z trilogie a také můj oblíbený Michal Tučný.Ale návštěva Hoštic stála za to. ()

helloween93

Třetí díl oslavování českého buranství už nenabízí tolik vtipných momentů a je z filmu cítit snahu o porevoluční světovost, což bylo v těch raných porevolučních filmech normalní. 2* ()